Skoči na vsebino

Kaj trenutno počnete?


Brejker

Priporočene objave

Just now, dr.looney said:

čist fajn...... zakaj sprašuješ?...... :rolleyes:

K nimam nic modric... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, VS800 pravi:

A prideš u peskovnk na en per , s čelado itak                                 :lol1:           

uboščki..... sem mi je kr solza utrnila, tak se mi smilite..... :lol1:

pred 1 minuto, Zok pravi:

K nimam nic modric... :P

..pol se pa že navadu..... bo treba drugo taktiko ubrat..... :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Studiram kaj sem kdaj gledal po kateri spletni trgovini, da dobivam taksne reklame na ekran kot da bi bil na motozboru... :P

Screenshot_20180417-150843.png

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Zok pravi:

Studiram kaj sem kdaj gledal po kateri spletni trgovini, da dobivam taksne reklame na ekran kot da bi bil na motozboru... :P

Screenshot_20180417-150843.png

tut jest mam take  reklame...... :mad:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, dr.looney pravi:

tut jest mam take  reklame...... :mad:

tut jest pa me sploh ne motjo      :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, VS800 pravi:

tut jest pa me sploh ne motjo      :lol1:

sej mene gume tut ne motijo...... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Zok pravi:

...sej pravim, gumo sem ze menjal... :P

za 14,70€ je dobra izbira, tak na uč, sm ocenil :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuhtam kam naj grem jutri za cel dan. Sem fraj pa toplo bo.

Najboljš predlog sem dobil od boljše 3/4ine. 

Pejt v un konc da ti ne bo bleščalo v oči.t2779.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Quest said:

Tuhtam kam naj grem jutri za cel dan. Sem fraj pa toplo bo.

Najboljš predlog sem dobil od boljše 3/4ine. 

Pejt v un konc da ti ne bo bleščalo v oči.t2779.gif

Če boš kam rinil, ti prijazno svetujem, da voziš striktno po omejitvah, ker bo jutri vseslovenska akcija z radarji, baje jih bo po celi Sloveniji preko 100 na najrazličnejših koncih. Pravijo ta plavi, da je zdaj konc zahebancije, ker folk vozi prehitro in je preveč nesreč, statistika bo spet štrikala. Glede na to, da bo to akcija proti prehitri vožnji, se zna zgoditi, da ne bodo prav nič gledali čez prste, ampak samo pisali plačilne naloge. :cry: Jaz jutri ne grem nikamor, raje ne tvegam. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Kawalir pravi:

Če boš kam rinil, ti prijazno svetujem, da voziš striktno po omejitvah, ker bo jutri vseslovenska akcija z radarji, baje jih bo po celi Sloveniji preko 100 na najrazličnejših koncih. Pravijo ta plavi, da je zdaj konc zahebancije, ker folk vozi prehitro in je preveč nesreč, statistika bo spet štrikala. Glede na to, da bo to akcija proti prehitri vožnji, se zna zgoditi, da ne bodo prav nič gledali čez prste, ampak samo pisali plačilne naloge. :cry: Jaz jutri ne grem nikamor, raje ne tvegam. 

po radiju so danes objavljali da naj bi bilo jutri po sloveniji okoli 600 radarjev....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kawalir pravi:

Če boš kam rinil, ti prijazno svetujem, da voziš striktno po omejitvah, ker bo jutri vseslovenska akcija z radarji,

Hvala, ampak ne bo panike. Grem ob 7:00 od doma.Hladen asfalt, malo kilometrov letos itd... pa bom šel temu primerno počas.Pol pa itak v Istro pičim.Tam pa naših ne bo.m1908.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maiden pravi:

po radiju so danes objavljali da naj bi bilo jutri po sloveniji okoli 600 radarjev....

Okol 600?? kako nej zdej vem če jih bo čez 600sto al mau mn k 600tsto...jest jutr ne grem nkamr..........:lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, VS800 said:

Okol 600?? kako nej zdej vem če jih bo čez 600sto al mau mn k 600tsto...jest jutr ne grem nkamr..........:lol1:

Konkretno jih bo 617. Zdaj pa ne vem, ali je to vsa "zaloga", ki jo imajo na voljo, ali je še kaj ostalo na policah. V to številko je všteto vse: od stacionarnih radarjev, do laserskih merilnikov, Provid itd. Merili bodo celo na nadvozih avtocest. Jutri bo res zanimiv dan, še dobro, da ne grem nikamor ven. Ne polni mi se državnega proračuna. Zmanjkuje denarja na račun ponovljenih referendumov itd. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kawalir... lih jutr bi se mogu ti vozit ceu dan.... ker bojo vsi pazil kako vozijo in bos varen kot se nikoli... mal zahec, velik zares :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kawalir pravi:

Konkretno jih bo 617. Zdaj pa ne vem, ali je to vsa "zaloga", ki jo imajo na voljo, ali je še kaj ostalo na policah. V to številko je všteto vse: od stacionarnih radarjev, do laserskih merilnikov, Provid itd. Merili bodo celo na nadvozih avtocest. Jutri bo res zanimiv dan, še dobro, da ne grem nikamor ven. Ne polni mi se državnega proračuna. Zmanjkuje denarja na račun ponovljenih referendumov itd. :cry:

Stari jest sm se hecu                  :lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DinDiin said:

Pa lih Kawalir skos neki o varnosti, potlej se pa ne upa na cesto, zarad radarjev. :lol1: To ne gre skp.

Hitro je hitro prehitro. 60 km/h po naselju ni nobenega problema iti, je kar težko regulirati, to pa je že tolikšna prekoračitev, da se za kazen, ki bi jo plačal državi, vozim cel mesec. Ne pozabi, da bodo danes prežali in sankcionirali. Da se bom pa res čisto po omejitvah vozil, sem raje doma. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!