Skoči na vsebino

Kaj trenutno počnete?


Brejker

Priporočene objave

20210406_075705.thumb.jpg.6b884edca66462ad7166279a37a865cf.jpgČakam na hebeni test pa gruntam če bi se vmes domov zapeljal pp lopato za sneg kidat

Popravljeno . Popravil thumper
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, kaizer pravi:

V olivnem olju

a lahko tudi v rastlinskem? moja ne mara oljčnega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 hours ago, thumper said:

a lahko tudi v rastlinskem? moja ne mara oljčnega..

Kdo pa ne mara olivnega olja no? Pol pa kr v motornega dej, samo glej da je monogradno in mineralno ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, smasher pravi:

Kdo pa ne mara olivnega olja no? Pol pa kr v motornega dej, samo glej da je monogradno in mineralno ?

moji oljčno ne sede... bučnega obožuje pa ga težko zaradi težav z želodcem.. bom vložil zase v čilijevega.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, thumper said:

moji oljčno ne sede... bučnega obožuje pa ga težko zaradi težav z želodcem.. bom vložil zase v čilijevega.. :D

saj lahko vzameš sončnično, ni razloga da ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Olje je kot konzervans, ki preprečuje zraku dostop do shranjene vsebine, in posledično ne prihaja do procesov propadanja. Nekateri liste čemaža tudi sušijo in jih potem drobljene uporabljajo kot dodatek jedem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

37 minutes ago, kaizer said:

Olje je kot konzervans, ki preprečuje zraku dostop do shranjene vsebine, in posledično ne prihaja do procesov propadanja. Nekateri liste čemaža tudi sušijo in jih potem drobljene uporabljajo kot dodatek jedem. 

pa mazilo da hrana lažje zdrkne po grlu, pa še pol ven pride svetleč in lepo oblikovan, ne pa oni kozji bobki, ki jih grintavci serjejo. Saj tud motor ne dela bez olja, kaj šele človek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potemtakem bom zalil s svinjsko mastjo pa par čilijev noter... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuhham rissotto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kaj.. petek . Moja dela doma do 16h.. jst pa pred bajto u fotelju .. čiki šnopc pir .. lohk bi ribe lovil pa se mi ne da vabe izkopat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CORONAm se :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 4. 2021 ob 11:36, Ninč. pravi:

Studiram, ce sm malo prejle @Kmet2 vidla na motorju... Relacija Rakičan- Beltinci

Nop.... Predaleč zame?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 4. 2021 ob 11:36, Ninč. pravi:

Studiram, ce sm malo prejle @Kmet2 vidla na motorju... Relacija Rakičan- Beltinci

Če bi mela moped, bi se zapeljala za njim...tak pa stokaš, da nočeš več.

In, ko bi ga dohitela, in prehitela, bi nakazala, da častiš kufe, beseda bi dala besedo in živela sta srečno do konca svojih dni...tak pa stokaš, da nočeš več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Buschi pravi:

Če bi mela moped, bi se zapeljala za njim...tak pa stokaš, da nočeš več.

In, ko bi ga dohitela, in prehitela, bi nakazala, da častiš kufe, beseda bi dala besedo in živela sta srečno do konca svojih dni...tak pa stokaš, da nočeš več.

Dokler js obrnem s cimerkoli po najbolj prometni cesti, bo ze nazaj v lj... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninč, ti si ful negativna oseba. NE, NE GRE, NOČEM, NE BO ŠLO, NE DAM LEŽAT, NE DOHITIM

 

To je vse, kar berem od tebe tle na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To naceloma ni res, ceprav je zadnje cajte res samo jamranje od mene.

Mislim da je res cajt, da mal spokam s tle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš spokat od tle, sam začni žvet punca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Buschi pravi:

Ne rabiš spokat od tle, sam začni žvet punca.

Sam jo berem kot zelo pozitivno osebo...če bo začela skakat od tipa do tipa se bo kvečjemu nalezla en kup obremenitev, telesnih in duševnih. Sam v mladosti nisem imel partnerke in je bilo bolje, kot sedaj v letih zveza zaradi interesa....bodi taka kot si, Ninč. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 4. 2021 ob 20:59, vandrovec pravi:

Sam jo berem kot zelo pozitivno osebo...če bo začela skakat od tipa do tipa se bo kvečjemu nalezla en kup obremenitev, telesnih in duševnih. Sam v mladosti nisem imel partnerke in je bilo bolje, kot sedaj v letih zveza zaradi interesa....bodi taka kot si, Ninč. :)

med "ne imet partnerke"    in      "ne fukat , ne seksat , ne se crtlat"  je mal razlike..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, thumper pravi:

med "ne imet partnerke"    in      "ne fukat , ne seksat , ne se crtlat"  je mal razlike..

Pust me na miru :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Ninč. pravi:

Pust me na miru :ras:

če imaš tak odnos do drugih kot do starih prjatlou ... tri pikce ... 

 

Ob 16. 4. 2021 ob 20:59, vandrovec pravi:

 in je bilo bolje, kot sedaj v letih zveza zaradi interesa....bodi taka kot si, Ninč. :)

stari jst sm se priženil .. takoj ko sem zagledal tisto garažo 20m od hiše sem ostal in sem še tukaj ter me ne mika oditi ...:P

v bistvu je bila @Ninč. taka pa mal drugačna - se je pač spreminjala ..tako kot mi ostali ..te spremembe so samo majhne variante.. sam je bila in je čist u redu ... je pač tip ženske ki se težje odpre .. v bistvu je pa tako :

"more risk - more fun - more pain" ... 

je pa taka luštna osebnost..enkrat sem jo videl dokaj slabe volje pa je izžarevala kot sonček.. redko je to..zelo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!