Skoči na vsebino

Crash pads, bars, zaščitni loki, bunke..


danixxx

Priporočene objave

Zanima me če je že kdo imel iskušnjo z njimi in kakšne so ble poslenice na motorju? :huh:

A se splača montirat gor al ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so zal ze 3x prišl prav...

Koristno za zdrse po asvaltu, kaj se zgodi ko zapne ob robnik pri višji hitrosti :alien1: pa na srečo ne vem :rolleyes:

Jest mislm da so koristni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatlu je padla R1 na mestu poškodb ni blo, niti praskic.

Sem pa vidu kk je en motorist padu z FZ6 pri cca 50 km/h, hmmm se mi zdi da je naredlo več škode kot pa koristi. Namreč crash pads je orgalo pred tem pa je zahaklu na robnik motor pa je vrglo na drugo stran. V glavnem škode je blo dost.

Moje osebno mnenje je da pomagajo samo če motor drsi ali če ti pade na mestu drugače pa.... :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem.. Jaz jih imam, predvsem ker imam v planu letos kar nekaj Marofa in tam lahko pride do kakšnega zdrsa.. Upam pa, da jih ne bom sprobal, ne na pisti ne na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene crash padala resla ze dvakrat. Skala namesto razbila celinder je ostala v crash padalu zahaklana :D vizualno res niso kej prevec lepa, sam pomaga posteno hihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znajo bit tud lepi-tele na sliki bodo montirani na mojmu. Zadeva narjena iz aluminija v obliki bobnčka not pa zaprešani tulci od Winchestra. :evilgrin:

post-20343-1235084181_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Trojan :worship: :worship: ful dobri!Si jih sam izdelal ali si jih dal komu delat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e-bay.co.uk-en tip iz anglije se ukvarja z struženjem podobnih zadev. Zdej iščem še uteži za krmilo v tem stilu. Dobi se pa tud tak pokrov za vijake nihajke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so zal ze 3x prišl prav...

Koristno za zdrse po asvaltu, kaj se zgodi ko zapne ob robnik pri višji hitrosti :alien1: pa na srečo ne vem :rolleyes:

Jest mislm da so koristni...

A bi lahko eno slikco VFR z crash padi dal gor, da vidm, kako zgleda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mislim PAČ VAŽN kok izgleda! Navadno se ne montirajo zato da bo moped videt KUL! :evilgrin:

...TUT sam jih mam in so mi popolnoma (brez praske) rešili moped že 3 x... aja pa ko se mi zahoče na daljši turi malo noge stegnit jih lepo stegnem in naslonim na padse - pa se na kaki ravnini pelam ko na čoperju... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni original, sam delu...

Drgač sm mel lightechove pa sm eno bunko podrsal, pol so pa kompliceral da je treba naročit nov komplet.

Kar nej naročijo če hočjo, men ne.

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slisala sem (SAMO EN PRIMER!!!),da je tipu na Hondi cbr-ki zlomilo 'fusto' od motorja prav na predelu,kjer so prisraufani(se vidi raspoka)

Je pa komentiral v smehu: "Ampak plastike so ostale cele :cry: "

                  ...ampak...

Ponavljam: SAMO EN PRIMER!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomaga, drgac bi mel plastiko poceno in lukno v motorju. Tko je pa vse samo odrsano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je po (jasno, moji lastni) nerodnosti motor pristal na boku, mu ni bilo NIČ! Zanemarljiva praskica na plastiki.

Po nesreči pa sploh trdim, da so crash padi zakon!

:worship:

Res, da je motor "le" drsel po desnem boku. V trenutku, ko sem padala po tleh, sem s pogledom ujela motor in hecno, kako kristalno jasno se spomnim, da sem ga videla, kako je drsel po ščitniku in ne po plastiki.

Posledice? Zame malce hujše, motorju pa ni bilo nič, razen rahlo popraskane plastike ob desnem boku sedeža.

Niti ne vem, če se mi splača crash pad zamenjat.

Kako pa zgledajo na motorju, pa mi je po tej izkušnji tako sladko vseeno, da mi bolj biti ne more. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam raje kar cevni okvir, ki sploh ne moti kaj preveč izgleda, pa definitivno bolj ščiti kot crashpadsi..

yeba je sam to, da ne gre potem bugspoilerja namontirat brez rezanja letega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: pomaga al ne pomaga,presodite sami...

Ja no tole ni bla najbolša plastika za tako uporabo... ;) Ga je kr mal preveč vzel...je pa tud to pomagal....nevem pa tud ne kakšna hitrost je bla pr tem padcu...k kšn grobnik pr 150 vrjamem da dobr pobrus... :naughty:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka stvar ki šciti pri padcu originalne dele pride prav

v mojem primeru je karbon pokrov alternatorja sčitil pokrova tak da sem po padcu nanosu eno plast smole in je bilo kot novo glede drsnikov pa so mi par motosvetovcev ki dirkajo na grobniku priporočili naj malo požagam vse okoli vijaka ki pride šraufan da ne bi zvil ali počli okvir motorja

pri meni je po asfaltu drsalo ko se je pa vgreznu motor v prod(izletne zone) se je vijak zlomu

ko sem ga utegnu odšraufat je bil vidno zvit tak da mislim če bi bil cel bi bilo možno da bi mi zvil nosilec ali kaj hujšega

nove ki sem dal gor sem jih tudi malo zarezal

post-16286-1236371728_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa so mi par motosvetovcev ki dirkajo na grobniku priporočili naj malo požagam vse okoli vijaka ki pride šraufan da ne bi zvil ali počli okvir motorja...

eno vprašanje... kaj naj požagam? okvir? a lahko prilepiš kakšno sliko, kaj na požagam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!