Skoči na vsebino

Crash pads, bars, zaščitni loki, bunke..


danixxx

Priporočene objave

Nekaj malega se dogaja :).. Z750 2007-, in Z1000 2007-2009, če koga zanima ve kje me dobi... zaenkrat je še en komplet na voljo po ceni materiala+1kavica :)

hj-crashpads-z750-1000.jpg

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

....ali kdo izdeluje crash -bars-loke..za motorje ali če pozna koga ,ki bi bil pripravljen to izdelat za Kawasaki gtr 1400 ..seveda za realno ceno nekje v jesensko zimskem času.....zgledalo pa naj bi nekako tako kot je na slikah..rabim pa samo za spredaj ....

post-11527-0-41719200-1372826263_thumb.png

post-11527-0-95681300-1372826294_thumb.png

post-11527-0-93766300-1372826358_thumb.jpg

post-11527-0-92581600-1372828689.jpg

post-11527-0-86145700-1372828700.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Nekaj malega se dogaja :).. Z750 2007-, in Z1000 2007-2009, če koga zanima ve kje me dobi... zaenkrat je še en komplet na voljo po ceni materiala+1kavica :)

lp

Oj. Še delaš te crash pade al nič več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj je tud Triumph dobil crash pad-e in resnično upam, da ne bojo nikoli prav prišli... but just in case.

 

post-22737-0-27701300-1397385815_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil domina
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj je tud Triumph dobil crash pad-e in resnično upam, da ne bojo nikoli prav prišli... but just in case.

 

attachicon.gifcrashpad.jpg

Imam enake, naj povem, da sem z njimi že poljubil :D ograjo, pa so še vedno kot novi, kar je pa najbolj pomembno, dokler je crash poljubljal ograjo, se je vse ostalo uspelo lepo izogniti bližnjemu srečanju.

 

792265_439523939450497_1063752931_o.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam enake, naj povem, da sem z njimi že poljubil :D ograjo, pa so še vedno kot novi, kar je pa najbolj pomembno, dokler je crash poljubljal ograjo, se je vse ostalo uspelo lepo izogniti bližnjemu srečanju.

 

 

kok so hudi :kva2:

 

;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok so hudi :kva2:

 

;)

a zdj se morva mau hwalisat?

tut tvoji so skor mau huj k moji..:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa zgleda drsat po ograji?!?

ne rabiš vedet :P

ko sm ga užgal, na ridah, beri prevelka hitrost (mahanje kolegu na klopcah, rahlo zaspal in zamudil), zadnja odločitev za nagib, zdrs na travi (ob ograji), k sreči je pod ograjo pločevina, delno vožnja po pločevini, odboj nazaj na cesto...no takrat sm hladno pomislil naslednje:

* matr, celo stran sm pobrusil, a nej kar nabavim novo platiko pa dam barvat a bom kar to pokital in pobarval? Pol sm reku, najbolje da še 2x gor pa dol, k že mam filing....in potem sem se ustavil in nič mi ni bilo jasno...samo crash je mel črto in malce plastika (tam kjer je akrapovič nalepka)

 

Izgovor, včasih imaš več sreče ko pameti :D ali pa včasih se tudi v zadnjem momentu prav odločiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

zase se brigi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

tisti ki ste sami doma delali crash pade... Kakšno plastiko izbrati za bunke? Iz koterma smo naredili bunke za spredaj na vilice, pa se mi zdi plastika preveč mehka. Vzamem drugič kaj drugega? Novilon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmonitral crashbar na horneto. Testiral pa mi jo je huligan ki mi je prejšnji vikend iz lepega miru zvrnil motor. Praska na kufru, poglodana utež, popraskan crash bar in razbit kitajski zadnji žmigavc. Vseeno bi mu snel glavo če ga kdaj dobim. V glavnem crash bar je zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ki ste sami doma delali crash pade... Kakšno plastiko izbrati za bunke? Iz koterma smo naredili bunke za spredaj na vilice, pa se mi zdi plastika preveč mehka. Vzamem drugič kaj drugega? Novilon?

Koterm je čist u redu,preverjeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koterm je prva liga...lepo se obdeluje, cenovno ugoden, itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ebayu sem jih ravno narocil za kolega. 37eur in 14dni pa so pri tebi(kitajska).

 

Na ebayu sem jih ravno narocil za kolega. 37eur in 14dni pa so pri tebi(kitajska).

dankee!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!