Skoči na vsebino

Crash pads, bars, zaščitni loki, bunke..


danixxx

Priporočene objave

eno vprašanje... kaj naj požagam? okvir? a lahko prilepiš kakšno sliko, kaj na požagam?

ne okvir!!! vijak!! da ni premočan in da se zlomi ali zvije preden odtrga okvir ali na karkoli je prišraufan..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okvir :lol1:

Drugače pa imajo nekateri crash padi vijake zelo globoko noter in so narejeni iz dveh delov. Aluminijast nosilec je prišraufan na okvir in ima luknjo, tako da gre imbus v celoti noter skoraj do okvirja, potem pa čez na ta nosilec prišraufano še plastično bunko. Tu je minimalna možnost, da ti kaj zvije, oziroma kam zapne, ker vijak je itak skoraj čisto pri okvirju, tisti aluminijast del crash pada se pa itak verjetno veliko prej odlomi, preden bi nastale poškodbe na okvirju..

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno so ok.

Se mi zdi da je Danči enkrat pravil, da naj bi bili LSL crash padi priporočeni s strani Suzukija, kot "original" dodatna oprema, ali nekaj v tem smislu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ravno razmišljam da bi tele kupil od LSL

http://www.lsl-motorradtechnik.de/php/arti...D=1397&l=de

So gut?

Te mam jz na svojem in so men OK. Ga pa še nisem kaj veliko metal po tleh, da bi lahko sodil o njihovi kvaliteti in utrgljivosti :)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm jih že neki časa nazaj, naroču v Louisu....Pa sem dubu ubistvu sam tiste dve bunkice, brez vijakov, načrtov..tko, da sem bil res razočaran..katastrofa.... :headbang:

To pa zato, ker si spregledal, da se bunke in nosilci prodajajo ločeno, kupit moraš tudi nosilce:

post-1190-1236539971_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne okvir!!! vijak!! da ni premočan in da se zlomi ali zvije preden odtrga okvir ali na karkoli je prišraufan..

Okvir :lol1:

Drugače pa imajo nekateri crash padi vijake zelo globoko noter in so narejeni iz dveh delov. Aluminijast nosilec je prišraufan na okvir in ima luknjo, tako da gre imbus v celoti noter skoraj do okvirja, potem pa čez na ta nosilec prišraufano še plastično bunko. Tu je minimalna možnost, da ti kaj zvije, oziroma kam zapne, ker vijak je itak skoraj čisto pri okvirju, tisti aluminijast del crash pada se pa itak verjetno veliko prej odlomi, preden bi nastale poškodbe na okvirju..

vprašala sem zato, ker mi ni jasno, kaj naj režem stran. logično, da ne okvirja. to sem rekla zato, ker mi ni jasno, kaj odrezat stran!

če grem rezat šrauf, potem ja ne bo več prijel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je pa rekel da moraš celega prerezat, samo zarezat ga moraš malo, ena malenkost pa je dost, saj poznaš tisti rek, veriga je toliko močna, kot je močan njen najšibkejši člen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri rezanju vijaka pa pazi na to, da ga bo dovolj gledalo iz okvirja in ga bo v primeru loma mogoče še odviti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spoštovana druščina, ravno te, lsl, sem imel nameščene na FZ6. Ob padcu katastrofa: odlomilo je vijak, ki je ostal v bloku motorja, odlomilo je aluminjast okvir. Kje je končala bunka ne vem, vem pa, da bi šel boljše skozi, če jih nebi imel. Dobri so samo, če se moped zvrne na mestu; lepi sicer so, vendar to je tudi vse. Kdor misli kupiti crash pade naj vzame plastične ali gumijaste, nikakor ne teh! Preverjeno!

spoštovana druščina, ravno te, lsl, sem imel nameščene na FZ6. Ob padcu katastrofa: odlomilo je vijak, ki je ostal v bloku motorja, odlomilo je aluminjast okvir. Kje je končala bunka ne vem, vem pa, da bi šel boljše skozi, če jih nebi imel. Dobri so samo, če se moped zvrne na mestu; lepi sicer so, vendar to je tudi vse. Kdor misli kupiti crash pade naj vzame plastične ali gumijaste, nikakor ne teh! Preverjeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem pogruntal da Suzuki res trži te LSL kot OE; to da ti je zlomilo celo okvir je pa katastrofa - sem te prav razumel?

Ja, sej kej več kot pa dobro ščitenje motorja da pade praktično na mestu si tudi jaz ne predstavljam; vseeno so to prehude obremenitve če motor odleti pa tolče povsod po tleh.

In ja; očitno je potrebno ekstra naročiti buke in potem še nosilce.

Bral sem tudi da ta vijk, ki se pritrdi pride na isto mesto okvirja, kjer je sicer vijak v okvirju ki nosi motor. Nekateri so imeli težave, ker niso podložili "engine" in se je malo zamaknil, potem pa niso mogli vijaka naviti do konca v okvir; to povem samo tako kot zanimivost, če bo kdo sam vgrajeval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mam LSL ove bunke in adaptorje, in so mi pri padcu veliko delov rešili, kiler je ostal cel, prav tako sta bočni plastiki samo malo popraskani, res da je bunko z adaptorjem vred zapigalo za 45 st. proti zadku mopeda, tako da bo treba novo, na mopedu samem pa ni toliko škode kot bi je bilo če ne bi imel bunk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašala sem zato, ker mi ni jasno, kaj naj režem stran. logično, da ne okvirja. to sem rekla zato, ker mi ni jasno, kaj odrezat stran!

če grem rezat šrauf, potem ja ne bo več prijel?

Razlika je med prerezal in narezal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...aja še to, ne vem kako imate narejeno pri drugih mopedih da vam bunke lomijo okvirje, meni je pri recimo 50km/h bunka zapela tiste rdeče-bele bankine ob pisti tako da se je moped vzdolžno trikrat zavrtel v zraku, pa ni nič zlomljeno, le šrauf ki drži bunko in nosilec je zvit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

zdaj sem nabavila crash pade.

danes grem še po vijake (ker pripadajoči nimajo ustreznega navoja).

na koliko mestih pa zarežem vijak in kako globoko?

ne spoznam se na te reči, zato mi boste zelo pomagali, če mi pravilno svetujete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čem je sploh fora crash padov, če se ob padcu zlomijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem, jaz samo sprašujem!

Jaz imam na obeh motorjih originalne in še nikoli nisem videl, da bi bili vijaki kakor koli zarezani ali nažagani saj je svrha le teh, da motor zaščitijo ne pa da odpade in uničiš celo stran motorja. :hmm:

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je zarad crash padsov poču gištel :closedeyes:

suzukijem že tko rad geštel poka :whistle:

sploh pa če nimaš lih neke čipširit zadeve jih ne rabiš nič rezat, ker so narejeni tako da se pri zelo močnem udarcu odlomijo ali zvijejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam na obeh motorjih originalne in še nikoli nisem videl, da bi bili vijaki kakor koli zarezani ali nažagani saj je svrha le teh, da motor zaščitijo ne pa da odpade in uničiš celo stran motorja. :hmm:

Crash pad je namenjen temu, da zaščiti motor, dokler je to varno za okvir in mašino. Torej če je sila zelo huda, ker motor s crashpadom nekam zapne, ali prileti ob kakšno oviro, potem se mora zlomit crash pad in ne počit okvir motorja ali glava, zaradi tega, ker je crash pad npr. zapel ob robnik in se ni odlomil.

Original crash padi in crash padi boljših proizvajalcev so načeloma že delani na tak način, da popustijo prej kot okvir, je pa na trgo tudi ogromno izdelkov, ki so res konjski in prej motor na pol razpade, kakor da bi se tista zadeva odlomila stran. To pa ni dobro, ker je veliko bolje imet uničeno stran motorja, kakor drug okvir kupovat ali se zajevavat s švasanjem, če je sploh mogoče.

Na internetu je en kup slik, kaj naredijo naprimerni crash padi. Škoda x10 napram temu, da jih sploh ne bi bilo. In v ta namen potem nekateri oslabijo vijake, s katerimi so crash padi prišraufani, s tem sicer tvegajo, da se bo zlomil tudi ko to ni čisto potrebno, ampak tudi zmanjšajo tveganje, da bi bil crash pad tisti, ki popusti zadnji..

Ampak meni osebno ta način ni preveč všeč, ker bi rabil en kup podatkov o trdnosti okvirja motorja, ozrioma materialov kamor je crash pad ušraufan, potatke o materialu crash pada in vijaka, ter potem bi moral znat vse to preračunat, da bi vedel koliko je smiselno oslavit vijak. To pa mislim, da ni junaka med nami, ki bi bil sposoben to naredit :)

Zato bi jaz raje že v štartu kupil malo boljše crash pade in je to to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se to čudno zdi, če ti v primeru crash padov poči okvir ali se ti celo zlomi, bi to škodo moral plačati proizvajalec crash padov, ker zadeve, ki so A testirane ti ne smejo povzročiti večje škode, kot če bi bil brez njih!!!

Jst ta teden dobim crash pade od Rizome, ki sem jih naročil v TCju, za Z750 pridejo 80€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzukijem že tko rad geštel poka :whistle:

sploh pa če nimaš lih neke čipširit zadeve jih ne rabiš nič rezat, ker so narejeni tako da se pri zelo močnem udarcu odlomijo ali zvijejo

Vem vem da jim radi pokajo...mi je tud jerman povedu k mi je rihtu gištel, da jih je že kr dost popravlu od suzukijev :)

ampak švas je pa zdj še lepši in boljši k je biu pa prej hehe

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!