Skoči na vsebino

Crash pads, bars, zaščitni loki, bunke..


danixxx

Priporočene objave

Mogoče kdo ve kje bi dobil crash pade za motor. Vem da jih prodajajo v vsaki moto trgovini, samo me zanima v kateri trgovini bi dobil mal kvalitetnejše ne poznam kvalitetnih firm za te izdelke, razen enkrat sem slišall da je nekdo hvalil rizomo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kje bi dobil crash pade za motor. Vem da jih prodajajo v vsaki moto trgovini, samo me zanima v kateri trgovini bi dobil mal kvalitetnejše ne poznam kvalitetnih firm za te izdelke, razen enkrat sem slišall da je nekdo hvalil rizomo.

Ebay, sem ti že zadnjič PM poslal za uteži na balanci :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem jih tud naroču od Rizome in čakam že 3 tedne TC Motoshop oblublajo pa oblublajo da bo max 14dni za čakat zj pa že 3 tedne!!! ampak upam da jih mi ne bo treba uporablat....

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem klical v TC in ima na zalogi crash padse od firme B&G od rizome jih pa lahka naroči samo bo trajal do 3 tedne. Tak da bom mnde kr te uzel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj imam suzo GSX1000R l.08.trance_25_naughty.gif Katere crash-pade mi priporočate unsure.gif( da se jih tut da dobit ), da bi bilo ob morebitnem zdrsu čim manj škode headbang.gif(kvalitetni padi, ustrezni motociklu...)...

Preje sem mel neke plastične zrihtane od pooblaščenega servisa za VTR1000F ( moj prejšnji motor )...pa so bili dobri whistle.gif ( v kampu sem ga dobil zvrnjenegaheadbang.gif in ni bilo nič posebno poškodovano, crash -padi oz. nosilna ploščica je bla sm mal zvitaworship.gif )...hvala za čimprejšnje odgovore!!...rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: .. svaka ti čast pametni...worship.gifworship.gifworship.gif...drugič bomo tebe spraševal za nasvete..headbang.gifheadbang.gifheadbang.gif...kr misl si...whistle.gifwhistle.gif...ajde telebani
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: .. svaka ti čast pametni...worship.gifworship.gifworship.gif...drugič bomo tebe spraševal za nasvete..headbang.gifheadbang.gifheadbang.gif...kr misl si...whistle.gifwhistle.gif...ajde telebani

3posti pa že neko kvazi zmerjanje. Človek se heca. ;) Keep it coool maaan ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: .. svaka ti čast pametni...worship.gifworship.gifworship.gif...drugič bomo tebe spraševal za nasvete..headbang.gifheadbang.gifheadbang.gif...kr misl si...whistle.gifwhistle.gif...ajde telebani

Evo @jocman, tle maš kar rabiš KLIK! Pa relax poba, raj na en pir .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej lahko sklepamo, da če maš nameščene crash pade, sploh ne moreš padet :lol: . (Mal heca mora bit :D )

takat se da fajn past :lol1: če ne druzga loh treniraš padanje :whistle:

pa ni hec..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takat se da fajn past :lol1: če ne druzga loh treniraš padanje :whistle:

pa ni hec..... :P

Ti iz lastnih izkušenj povem, da te crash-pad ne reš stroškov pri padcu :grrr , pa če najlepše padeš kolker se da .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti iz lastnih izkušenj povem, da te crash-pad ne reš stroškov pri padcu :grrr , pa če najlepše padeš kolker se da .) .

Ja, prodaja se jih za okras.

Pozna kdo tele, kako je s kvaliteto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vijaki so zelo močni, torej nakup je neizbežen! Mogoče bodo pa za okras!

Dejansko ne vem a se zajebavaš. Vijaki zgledajo za en kur*c sam mi tud drugi podobno delujejo.

Popravljeno . Popravil Prevtzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko ne vem a se zajebavaš. Vijaki zgledajo za en kur*c sam mi tud drugi podobno delujejo.

Čist po resnici povedano mi zgledajo vijaki bogi. Vijak mora bit čim krajši in čim bolj debel, če nočeš, da ti ga utrga. Torej ti crash padi so mi lepi, sam dvomim, da bi opravili svojo funkcijo tak kot se spodobi že pri rahlem padcu in se bojim, da bi bolj kot ne res bili sam za okras.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti iz lastnih izkušenj povem, da te crash-pad ne reš stroškov pri padcu :grrr , pa če najlepše padeš kolker se da .) .

jaz tud govorim iz lastnih izkušenj :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

worship.gif

Kupi taksne da se bo bunka ali vijak odlomil ali ploščica če jo ma skrivila, bunka pa naj bo če se le ba s taksnih materialov k vsaj mal absorbira prvi udarec ob tla.trance_41_w00t2.gif...ce pa nimas dnarja pa bodo tut te ok!!.blink.gif...sicer pa zakaj jih pa rabiš ...trance_19_hmm.giftrance_19_hmm.gif...ajde lol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!