Skoči na vsebino

Crash pads, bars, zaščitni loki, bunke..


danixxx

Priporočene objave

worship.gif

Kupi taksne da se bo bunka ali vijak odlomil ( kadar bi bunka močno zagrabila za kaj...robnik...) ali ploščica če jo ma skrivila, bunka pa naj bo če se le ba s taksnih materialov k vsaj mal absorbira prvi udarec ob tla.trance_41_w00t2.gif...ce pa nimas dnarja pa bodo tut te ok!!.blink.gif...sicer pa zakaj jih pa rabiš ...trance_19_hmm.giftrance_19_hmm.gif...ajde lol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif

Kupi taksne da se bo bunka ali vijak odlomil ali ploščica če jo ma skrivila, bunka pa naj bo če se le ba s taksnih materialov k vsaj mal absorbira prvi udarec ob tla.trance_41_w00t2.gif...ce pa nimas dnarja pa bodo tut te ok!!.blink.gif...sicer pa zakaj jih pa rabiš ...trance_19_hmm.giftrance_19_hmm.gif...ajde lol

In kakšni so ti materiali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kakšni so ti materiali?

naj te ne begajo materiali...primerjaj to kar vidiš da imajo v štacunah in upoštevaj naučeno...whistle.gif...sam jih nimam..rolleyes.gif..( na suzi da nau čudn )...blush.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj te ne begajo materiali...primerjaj to kar vidiš da imajo v štacunah in upoštevaj naučeno...whistle.gif...sam jih nimam..rolleyes.gif..( na suzi da nau čudn )...blush.gif

Jst te nism niti besede razumel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak dobr motorist vsej enkrat pade...tut ti bos vidu...le vprasanje časa..in mal sreče...pa po pamet

Sm že vidu. Imeu sm jih na Z-ju in so pomagali. Sam ko pade Z po tleh najprej podrsa po pokrovu sklopke ali magneta, da pri zdrsu sigurno spili en pokrov. Ne vem pa kako bi blo če bi z njimi zapeu v kakšno nepremično oviro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak dobr motorist vsej enkrat pade...tut ti bos vidu...le vprasanje časa..in mal sreče...pa po pamet

"Dober" ni dosti samo enkrat vsaj parkrat, jaz več neštejem, pa še nevem, če sem dober rekel bi povprečen! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi rekel, da sta dober motorist pa št padcev obratnosorazmerna :) Če zanemarimo dejavnik sreče/oziroma smole..

Je pa res, da se pač motoristu v dolgoletnem stažu slej ko prejponavadi kaj pripeti.. Že nanese splet okoliščin tako, sicer moramo gledat, da preprečimo take neljube dogodke, ampak je pa potrebno sprejet, da se zgodi lahko vsakemu in ponavadi tudi slej ko prej se. Če si le kolikortoliko na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu nisem vedel, da se moraš po tleh metat da si dober motorist..

zanimiva teorija..

ne jure..ne leti nate :P

še dobr da so crash padsi pa deklci pa svega i još da mamo bolj vesele moped po tleh metat

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jest tut oporekam tej teoriji, dober motorist je pomoje manjkrat na tleh :) Na cesti seveda. Tako, da občudujem tiste, ki še niste bili, jaz sem bil že 2x :rolleyes: Pa zanč pred hoferjem bi bil kmalu tretjič, ko sem hotel pri obračanju speljat z 2 pa je motor crknu in fajn cuknu :D

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jest tut oporekam tej teoriji, dober motorist je pomoje manjkrat na tleh :) Na cesti seveda. Tako, da občudujem tiste, ki še niste bili, jaz sem bil že 2x :rolleyes: Pa zanč pred hoferjem bi bil kmalu tretjič, ko sem hotel pri obračanju speljat z 2 pa je motor crknu in fajn cuknu :D

Slej k prej s na tleh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jest tut oporekam tej teoriji, dober motorist je pomoje manjkrat na tleh :) Na cesti seveda. Tako, da občudujem tiste, ki še niste bili, jaz sem bil že 2x :rolleyes: Pa zanč pred hoferjem bi bil kmalu tretjič, ko sem hotel pri obračanju speljat z 2 pa je motor crknu in fajn cuknu :D

Js sm biu že 5x na tleh. Od tega je blo 3x sprobavanje meje gum/asfalta/motorja 1x lastna neumnost za zadnič pa krivim motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem 3 dni nazaj dubu crash pade od rizome (po dveh mesecih čakanja u TCju- ne grem več v to trgovino!!!!!) in mislim da so kr dobr narejene. Vijaki niso predolgi in tudi sam crash pad je narejen tako da ne moreš zapeti z vijakom ob oviro, je kot neka cev, ki nanjo naviješ pokrovček.

Lp

PS. upam da ne bom preizkušal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu nisem vedel, da se moraš po tleh metat da si dober motorist..

zanimiva teorija..

ne jure..ne leti nate :P

še dobr da so crash padsi pa deklci pa svega i još da mamo bolj vesele moped po tleh metat

tle ni nobene teorije grrr.gif sam goli realizem...worship.gif...očitno te je mama z mopedom v rokah rodila mr. perfection trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Rabil bi samo čepek (gumijast ali plastičen) od crash pada (v modri barvi).

Kje to lahko dobim za ugodno ceno?

na kakem motozboru ob štirih zjutraj :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle ni nobene teorije grrr.gif sam goli realizem...worship.gif...očitno te je mama z mopedom v rokah rodila mr. perfection trance_21_laughing1.gif

realizem je, da če ne fukneš z mopedom vsaj enkrat letno nisi motorist?

škoda da te je mama rodila

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

realizem je, da če ne fukneš z mopedom vsaj enkrat letno nisi motorist?

škoda da te je mama rodila

ja res je z razliko od tvoje krave...trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabil bi samo čepek (gumijast ali plastičen) od crash pada (v modri barvi).

Kje to lahko dobim za ugodno ceno?

Poglej v www. louis.de ....tm majo kar hočš

Popravljeno . Popravil tihii
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo motoristi ki so že padli in tisti ki še bodo. Poleg tega ne rabiš bit na mopiju da se le ta prevrne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zadnč mi je motor padu (sicer na mestu) in če ne bi meu crash padu bi šou tank po gobe!!!! Tko da sem že krepko pršparal 80€ , če ne 4x tolk... Mam pa od Rizome na Z750

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!