Skoči na vsebino

Fazer in FZS srečanje: če to delajo vsi, zakaj ne bi še mi?


lukabogo

Priporočene objave

18. se bliža,KOMAJ ČAKAM... :naughty:

ja 18 marec se bliža :)

Povej malo kaj maš doli organizirano hrana piača program kje točno in podobno!!! Drgač bo obisk bol slab....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja 18 marec se bliža :)

Povej malo kaj maš doli organizirano hrana piača program kje točno in podobno!!! Drgač bo obisk bol slab....

ne nič ni organizirano, jaz sem samo predlagal, da se dobimo v Vačah da ne bo komu predaleč. za potek vožnje se zmenimo na kraju samem, če pa na poti vidimo kakšno dobro oštarijo se pa ustavimo in kaj spijemo ter pojemo. če pa kdo pozna tiste konce je pa dobrodošel kakšen predlog kam bi se peljali in kje bi lahko jedli in pili. tako da na dan z besedo :kva2: drugače je pa na prejšnji strani link kje točno se dobimo. :afro2:

Popravljeno . Popravil lukabogo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja 18 marec se bliža :)

Povej malo kaj maš doli organizirano hrana piača program kje točno in podobno!!! Drgač bo obisk bol slab....

18.april, če sem jaz prav registriral. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus, Vuk, bagio....a gremo "težka" konjenica tudi? :D

Normalno!! Sam Vuka mormo še pozdravt,pa gremo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno!! Sam Vuka mormo še pozdravt,pa gremo :naughty:

to mi deli... :worship: :worship: :worship: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno!! Sam Vuka mormo še pozdravt,pa gremo :naughty:

Jaz sem zraven...18.aprila bi moje zdravje ze naj blo tolko ok,da bom lahko zacel sezono :grim . Tako,da se z veseljem pridruzim 'tezki' konjenici. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo pozdravljeni,upam da se boste udeležili v čim večjem številu,kajti pred leti sem tudi sam organiziral fz-fzs srečanje in moram povedat da ste na forumu govoril koliko vas bo, prišlo na koncu pa smo bili 3 in še to 2 po naključju,vseeno smo se dobro imeli

če rabite namig kam bi šli iz VAČ VAM SVETUJEM,na moravško stran proti zagorju nato v trbovlje in na marijo reko tam parkrat gor in dol en kofe na vrhu in naprej proti preboldu do muzirja in na černivec in dalje do kamnika in ljubljane tam ljubljančani po svoje ali pa naprej skupaj do dolskega in v dolino besnice tam do trebeljevega in v litijo in na bogenšperk kratka pavza pa pred bogenšperkom gostilna krznar odlična hrana in porcije pic nimajo,na bogenšperku se pozdravite in vsak svojo smer,še to kdor ima rad pice imajo najboljše v piceriji KEGELJČEK, MALO PRED IVANČNO GORICO IZ smeri bogenšperk,imejte se fajn

Popravljeno . Popravil SLEPEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo pozdravljeni,upam da se boste udeležili v čim večjem številu,kajti pred leti sem tudi sam organiziral fz-fzs srečanje in moram povedat da ste na forumu govoril koliko vas bo, prišlo na koncu pa smo bili 3 in še to 2 po naključju,vseeno smo se dobro imeli

če rabite namig kam bi šli iz VAČ VAM SVETUJEM,na moravško stran proti zagorju nato v trbovlje in na marijo reko tam parkrat gor in dol en kofe na vrhu in naprej proti preboldu do muzirja in na černivec in dalje do kamnika in ljubljane tam ljubljančani po svoje ali pa naprej skupaj do dolskega in v dolino besnice tam do trebeljevega in v litijo in na bogenšperk kratka pavza pa pred bogenšperkom gostilna krznar odlična hrana in porcije pic nimajo,na bogenšperku se pozdravite in vsak svojo smer,še to kdor ima rad pice imajo najboljše v piceriji KEGELJČEK, MALO PRED IVANČNO GORICO IZ smeri bogenšperk,imejte se fajn

Pice mam jaz rad!!! Zelo rad!!! Sam pod kombenizonu ni lihplaca zanjo tako da iščem nekoga ki bo pojedel eno polovico moje pice :)

Aja pa dober motor maš napisam v avtarju ;) Jaz ga imam tud doma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zraven...18.aprila bi moje zdravje ze naj blo tolko ok,da bom lahko zacel sezono :grim . Tako,da se z veseljem pridruzim 'tezki' konjenici. :OK:

To mi deliicon6.gif

Sem vedu da si ded!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst že mam zacahnjeno na koledarju, tak da se pridružim "težki" konjenici :) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo pozdravljeni,upam da se boste udeležili v čim večjem številu,kajti pred leti sem tudi sam organiziral fz-fzs srečanje in moram povedat da ste na forumu govoril koliko vas bo, prišlo na koncu pa smo bili 3 in še to 2 po naključju,vseeno smo se dobro imeli

če rabite namig kam bi šli iz VAČ VAM SVETUJEM,na moravško stran proti zagorju nato v trbovlje in na marijo reko tam parkrat gor in dol en kofe na vrhu in naprej proti preboldu do muzirja in na černivec in dalje do kamnika in ljubljane tam ljubljančani po svoje ali pa naprej skupaj do dolskega in v dolino besnice tam do trebeljevega in v litijo in na bogenšperk kratka pavza pa pred bogenšperkom gostilna krznar odlična hrana in porcije pic nimajo,na bogenšperku se pozdravite in vsak svojo smer,še to kdor ima rad pice imajo najboljše v piceriji KEGELJČEK, MALO PRED IVANČNO GORICO IZ smeri bogenšperk,imejte se fajn

fantje kaj pravite na tale programček? jaz sem za... :naughty: :worship:

Popravljeno . Popravil lukabogo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje kaj pravite na tale programček? jaz sem za... :naughty: :worship:

Jaz sem tuticon6.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje kaj pravite na tale programček? jaz sem za... :naughty: :worship:

A punce tudi lahko kaj pravijo ? :naughty: Mi trije smo za (saj vprašala itak nisem ostala dva :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A punce tudi lahko kaj pravijo ? :naughty: Mi trije smo za (saj vprašala itak nisem ostala dva :whistle: )

zakaj pa ne..mi mamo radi punce :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ne..mi mamo radi punce :kva2:

Mi jih mamo tut radi še bolj pa če so frentne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav fejzeristom! 18.aprila se bom tudi jaz pridružil, če le ne bo kaj nujnega umes prišlo. veselim se tovrstnega srečanja,kjer bodo res najboljši motorji na enem mestu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js kot idejni vodja tega srečanja samo upam, da se boste vsi ki ste tukaj pisali udeležili srečanja in da se bomo imeli super. če bo zadeva uspešna lahko to ponovimo vsako leto vsaj enkrat. kaj pravite? :rolleyes: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js kot idejni vodja tega srečanja samo upam, da se boste vsi ki ste tukaj pisali udeležili srečanja in da se bomo imeli super. če bo zadeva uspešna lahko to ponovimo vsako leto vsaj enkrat. kaj pravite? :rolleyes: :naughty:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js kot idejni vodja tega srečanja samo upam, da se boste vsi ki ste tukaj pisali udeležili srečanja in da se bomo imeli super. če bo zadeva uspešna lahko to ponovimo vsako leto vsaj enkrat. kaj pravite? :rolleyes: :naughty:

kaj pa z slečeno se lahko narišem??

post-21924-1237672644_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js kot idejni vodja tega srečanja samo upam, da se boste vsi ki ste tukaj pisali udeležili srečanja in da se bomo imeli super. če bo zadeva uspešna lahko to ponovimo vsako leto vsaj enkrat. kaj pravite? :rolleyes: :naughty:

Samo če bo res lilo, mojega ne spravim nikamor :rolleyes: :headbang:

Zato pa lepega vremena in nas bo kot martinčkov :naughty:

Popravljeno . Popravil lenci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!