Skoči na vsebino

Povojni Poboji


Cartman

Priporočene objave

pred 30 minutami, maus pravi:

ja.. bilo jih je cca 5-6, ostali smo bili pa samo suport, če bi se uni resno uprli :P 

Ne, ne mi bi jih morali samo "nazaj držat" (saj veš tisto: "Držite me, ubiču ga" ) . Da nebi preveč škode naredili.

Aja, pa menda, če nisi orožja kradu, nisi prav nič zaslužen.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

a loh uganem kdo je ta osvoboditelj :P

 

Imaš 5 - 6 poizkusov. Je Maus kar natančen.

Jaz bi reku, da tisti ajzenponar Kmetič. On je že u Beogradu ustavu vlake za miting resnice. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
pred 2 minutami, siks pravi:

...ti pa vztrajno debato iščeš tu na forumu...

Moja stvar, kaj počnem na forumu, dokler upoštevam smernice tega foruma. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, GeeSXer pravi:

Povojni poboji? Ne!  Likvidacije izdajalcev lastnega naroda!

Kaj se naredi z izdajalci? Likvidira!

Pika.

 

Kdor zagovarja izvensodne poboje, je kratkomalo barbar. 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemška vojska in vsi sodelavci okupatorja so zgrešili nagnusen zločin že v vojni. Tudi kar je bilo po vojni je nagnusen zločin. Zločin obeh strani, pa čeprav "zmagovalno" lažje razumemo.

Ni bilo poštenosti ampak okoriščanje, zato je vojna težko zlo, izredno težko. In čeprav je zmagovalec na novo napisal zgodovino je vojna zlo. Vojno pa vedno začne okupator.

Po vojni je pa kup revanšizma in kup privat osebnega okoriščanja. 

Pozabimo na 2WW, pa si priznajmo 1x, da je bila svinjarija. Težka, boleča z mnogo nedolžnimi žrtvami. 

Ups..pa mam spet en post več :D

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagnusen zločin že v vojni...

Če si malo bolj plastično predstavljaš posilstva, mučenja, deportacije in ubijanja tistih, ki niso bili ZA okupatorja...

Potem tudi lažje razumeš "zob za zob", ko se je nekdo vrnil v prazen ali požgan dom iz hoste ali deportacije in ko so mu sovaščani povedali kaj so okupatorji in domači pofukli počeli z njegovo familijo. 

Eni pač nismo bili tam, ampak predstavljaš si pa lahko, kaj bi jaz ali ti naredila nekomu, ki bi zgoraj napisano naredil najinim otrokom, ženi, staršem..., a ne.

Lahko, da bi ti šel v cerkev eno zmolit za vse izgubljene duše in za tiste, ki so bili zavedeni v duhu, da so tvojim to storili...

No, jaz verjetno ne bi💔🖤.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej drugače vem, da razumeš, ampak včasih se mi zdi, da se bolj trudimo za "spravo" tisti, ki se ne bi potrebovali, pa zvijamo svoje hrbte k tistim, ki so se narobe odločili, ko je bilo vprašanje kdo ali kaj je Slovenec. Vsekakor ne lizač podplatov Švabov pa Lahov🙄...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema je brezvezna. Vsi vemo da, je pobijanje gnusen zločin, in se ne sme dogajat. Ničesar ne bomo več rešili. Vsi so se opravičli, zdej bi blo fajn da gremo naprej. Pravica nikol ne bo dosežena, ker so vsi akterji ze v 99% mrtvi. To je isto kt bi se urezu, pa stalno prasku to rano, da se ne zaceli. Je pa tko da SDS zdraharji stalno to vlecejo iz naftalina ko nimajo, kej bl panetnga za jokcat cez kogarkoli. Tko, da bi mogli to temo zbristat. Ce bi jaz odlocal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, skalar36 pravi:

Ta tema je brezvezna. Vsi vemo da, je pobijanje gnusen zločin, in se ne sme dogajat. Ničesar ne bomo več rešili. Vsi so se opravičli, zdej bi blo fajn da gremo naprej. Pravica nikol ne bo dosežena, ker so vsi akterji ze v 99% mrtvi. To je isto kt bi se urezu, pa stalno prasku to rano, da se ne zaceli. Je pa tko da SDS zdraharji stalno to vlecejo iz naftalina ko nimajo, kej bl panetnga za jokcat cez kogarkoli. Tko, da bi mogli to temo zbristat. Ce bi jaz odlocal. 

Absolutno suportiram to idejo. Ta tema naj se (za test) zaklene za 1 mesec. Da se vidi, če ta forum lahko shaja brez... Itak se v tem času ne bo razčistil niti eden povojni poboj... 

Pozivam moderatorje da razmislijo o tem predlogu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!