Skoči na vsebino
Cartman

Povojni Poboji

Priporočene objave

Scarabeo 500    6237
Scarabeo 500
pred 2 urami, maus pravi:

ma dj .. oni mislijo, da so še vedno glauni in da imajo rimsko cesarstvo pod sabo ...

tut tam si jih dubl po tamali ... pa v obeh vojnah so dubl po tamali in tavelki ... vse vojne so zgubl ... 

tko .. pa sm govoru :huh: 

No, zdaj vidimo, kako pomembna je za narod lastna zgodovina.

Kakšna pa je naša? Eni jo zaničujejo, eni se je sramujejo...

pred 5 urami, Borutt pravi:

Fašistom res ni jasno, da so bili oni agresor in okupator 

Stokrat izrečena laž postane resnica.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
maus    62119
maus

Sicer pa ... ene ovce smo ... po primorju in krasu vedno slišim italjane, ki so povsod postreženi v svojem jeziku, jaz skoraj nikoli v Italiji takoj za mejo ... 

tudi na kalu so vedno postreženi v italjanskem načinu in tudi tisti italjani hodijo že nekaj let tja, pa se ne more po slovensko naučit izrečt : "jaz bi kavo in vikiburger in mausa vprašte kaj bo jedu in piu "

tko da ... ćevl :mad: 

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
sesir    5903
sesir
pred 53 minutami, maus pravi:

Sicer pa ... ene ovce smo ... po primorju in krasu vedno slišim italjane, ki so povsod postreženi v svojem jeziku, jaz skoraj nikoli v Italiji takoj za mejo ...  :mad: 

Ovce,ker smo tako intelegentni,da znamo več jezikov?

Jz veliko,veliko preživel v Duino/Devin in v Sistjani mare po kafičih...in to tudi edina tuja kraja,kjer sem bil postrezen v Slovenjscini...jebiga ga...sprijazni se,da smo Slovenci nadpovprečno razgledani glede znanja tujih jezikov...

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
sesir    5903
sesir
pred 12 minutami, Alla pravi:

Ja, saj....slovenščina dela nekaterim "čistokrvnim Slovencem" velike probleme.....

Mogoce nismo popolni v domacem jeziku....govorimo pa zato 4 ali več tujih jezikov...Spoznal veliko tujcev in večina jih govori le svoj domači jezik....

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
DAMI34    81247
DAMI34
pred 40 minutami, sesir pravi:

Ovce,ker smo tako intelegentni,da znamo več jezikov?

Jz veliko,veliko preživel v Duino/Devin in v Sistjani mare po kafičih...in to tudi edina tuja kraja,kjer sem bil postrezen v Slovenjscini...jebiga ga...sprijazni se,da smo Slovenci nadpovprečno razgledani glede znanja tujih jezikov...

js sm pa najbolj vesel, ko dobimo v našo halo podnajemnike in po dobri uri lomljenja z itaijanščino ugotovimo da so vsi Bosanci...ja pol pa pričamo po naše sevede :D đe sba? :D

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
sesir    5903
sesir
pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

js sm pa najbolj vesel, ko dobimo v našo halo podnajemnike in po dobri uri lomljenja z itaijanščino ugotovimo da so vsi Bosanci...ja pol pa pričamo po naše sevede :D đe sba? :D

Ko frend...rezervira v miami rent a car...plača s kartico...pride tja na letališče...pa mu reče Rent izposojovalec....e bre pa od kud si mi ti,hrvat? ...haha...cene mu ni znizu mu pa dalj boljsi avto...

Sam nauk te zgodbe da povsod kak bosanc....hehe

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
maus    62119
maus
pred 6 minutami, sesir pravi:

A mislis? Kaj niso imeli nobenih dokumentov in se rodili na isti dan?

ne bom ugibal ... ampak dejstvo je, da so tam in da delajo ;) 

Včeraj sem bral, da bodo v Nemčiji potrebovali cca 250.000 delavcev (če sem si številko prav zapomnil)  ... iz tujine ;) 

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
sesir    5903
sesir
pred 2 minutami, maus pravi:

ne bom ugibal ... ampak dejstvo je, da so tam in da delajo ;) ;) 

Dejstvo je da so bezali pred vojno,bli reveži in zbezali v sosednje države...ti omenjeni pod migranti pa pridejo cez polovico zemlje,lažejo ko pes tece,vecina pa v novih stvareh obleceni in iphone novi in prihajajo glede na dogajanja delat probleme...

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
maus    62119
maus
Pravkar, sesir pravi:

Dejstvo je da so bezali pred vojno,bli reveži in zbezali v sosednje države...ti omenjeni pod migranti pa pridejo cez polovico zemlje,lažejo ko pes tece,vecina pa v novih stvareh obleceni in iphone novi in prihajajo glede na dogajanja delat probleme...

aja :huh:

a ti veš, katere združbe so najbolj kriminalizirane v zahodnih državah ... in v Ameriki ... dam samo en namig ...

Italija - Sicilija - Amerika ;) 

Albanija - Nemčija - Amerika ;)

da ne bomo smetili ...

povojni poboji so se zgodili ... tako v Italiji, Franciji, Nemčiji, Ameriki, Rusiji, Belgiji, Finski ... itd itd...

Potrebno je obžalovati, saj so bili vmes tudi nedolžne žrtve ... res je ... zgražanje na kvadrat ... in tudi sam pravim, da je treba obsoditi vse povojne poboje ...

potrebno se je postaviti v tisti čas... rane globoke, svojci med vojno pobiti, nagnani v taborišča, domače hiše zažgane  ... v sedanjem času je lahko biti pameten ;) 

marsikdo od vas bi reku .. če ga dobim, da mi ukrade motor ... metek v glavo, če bi ga družina branila še njih .... pa je vredno :huh: 

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Scarabeo 500    6237
Scarabeo 500

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
maus    62119
maus

Slovenski vojaki v Rimu, katerega so obdali z bodečo žico :huh:

Fotografija osebe Dobra država.

p.s.

slika posneta v Ljubljani na Kongresnem trgu potem, ko so italjanski vojaki osvobodili Rim in vkorakali v Ljubljano :P 

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
DAMI34    81247
DAMI34
pred eno uro, maus pravi:

Slovenski vojaki v Rimu, katerega so obdali z bodečo žico :huh:

Fotografija osebe Dobra država.

p.s.

slika posneta v Ljubljani na Kongresnem trgu potem, ko so italjanski vojaki osvobodili Rim in vkorakali v Ljubljano :P 

ne me jebat, js sm se pa že veselil, da smo Rim osvobodili :P

ps. Trst je naš, za Horico se mormo pa še zment, se je včasih pri nas reklo :D

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
sesir    5903
sesir
pred 33 minutami, Snecer pravi:

še večji problem so naši notranji neprijatelji, o katerih je tema

u29008-357229_domobrprisega_blogshow.jpg.70168986132c6c501f17121e31c9d3ad.jpg

in bog jim ni pomagal, so jim pa partizani... :) 

En za takimi naj zalujemin zanje zapravljam denar? Ne bom zaloval,drzava pa upam ne zapravljala denarja zanje...!

Popravljeno . Popravil sesir

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   0 članov

Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!