Skoči na vsebino

Garaža


Priporočene objave

V centru iščem garažo.

Zanima me:

-če kdo ve za kakšno ugodno varianto

-če kdo rabi "cimra"

-če bi kdo z mano najel garažo.

Cene garaž po centru se gibljejo okoli 120 eur, kar se mi zdi malo preveč samo za 1 motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V centru iščem garažo.

Zanima me:

-če kdo ve za kakšno ugodno varianto

-če kdo rabi "cimra"

-če bi kdo z mano najel garažo.

Cene garaž po centru se gibljejo okoli 120 eur, kar se mi zdi malo preveč samo za 1 motor.

V centru česa?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V centru česa?!

zihr mađarske ;)

drgač so pa drage garaže tam pr vas ja ... tu bom dal do aprila naprej 50 € za čisto novo garažo (beri: cela prenovljena, vse kar je možno) ;)

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej...dobr da žvim u moji kotlinci :unsure: Jst dajam 5E na leto. Štrom mam, vodo tud. Pa redko kdaj lastnica zravn še avto parkira. Drgač je pa moja lubica cela free notr :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej...dobr da žvim u moji kotlinci :unsure: Jst dajam 5E na leto. Štrom mam, vodo tud. Pa redko kdaj lastnica zravn še avto parkira. Drgač je pa moja lubica cela free notr :worship:

men je pa fajn k mam 5 min do službe.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej...dobr da žvim u moji kotlinci :unsure: Jst dajam 5E na leto. Štrom mam, vodo tud. Pa redko kdaj lastnica zravn še avto parkira. Drgač je pa moja lubica cela free notr :worship:

Tudi jaz, imam kar dve in to za kofe pa bombonjero :) Ena je direkt pred blokom za vsakodnevno rabo, druga pa 2km stran, je pa precej velika zadeva, uporabljam za skladiščenje vse sorte moto in avto zadev, prikolice, ter seveda za šraufanje, pa še je placa :) Voda, elektrika, pa še kar nekaj orodja od lastnika :)

Se splača bit s kmetov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shakehands.gif

Čestitke za še eno posrano temo. :trance_33_sleep:

Ma jst sem popolnoma resno mislu.

Je pa dost žalostno, da se po več kot enemu letu spet pojavim na forumu, naredim temo z željo po konkretnih rezultatih, pa mi jo takoj poserjejo oz. povozijo z "dobro jutro, kafe, pogrešam, štetje,..." :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst sem popolnoma resno mislu.

Je pa dost žalostno, da se po več kot enemu letu spet pojavim na forumu, naredim temo z željo po konkretnih rezultatih, pa mi jo takoj poserjejo oz. povozijo z "dobro jutro, kafe, pogrešam, štetje,..." :doze:

Sem zadnjič povprašal pri teti za tisto garažo na Poljanski cesti, pa jo je že oddala. Žal.

Tudi cena ni bohvekaj, 50 ojrof/mesec. Ampaq, kaj to pomaga zdej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še kdo išče garažo v Ljubljani oz. bi si delil stroške? :unsure:

Daaaaaa....sej zato sem odpru temo, ker iščem garažo :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz jo pa iščem na Obali od Ankarana do KP, če kdo odda :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Za Celje imam informacijo, da se prodaja garaža na Vojkovi ulici - otok . Garaža je v sklopu dveh linij garaž med bloki . Če koga zanima naj pokliče 031 355 955 Alenka in če kupi, da še men za en :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 let pozneje...
Ob 8. 3. 2009 ob 23:03, Brihta pravi:

V centru iščem garažo.

 

Zanima me:

-če kdo ve za kakšno ugodno varianto

-če kdo rabi "cimra"

-če bi kdo z mano najel garažo.

 

Cene garaž po centru se gibljejo okoli 120 eur, kar se mi zdi malo preveč samo za 1 motor.

Hmm garsonjera cca. 35 m2 = najemnina cca. 500 eur, se pravi če je garaža pol manjša za 120 eur...niti ni drago...welcome to Ljubljana...postaja mesto dobro situiranih...zgublja pa dušo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!