Skoči na vsebino

Pogrešam


Pravokotar

Priporočene objave

Ojla Pepe, tudi tebe smo pogrešali. Lepo, da si ponovno z nami. Leon ima pa obilico dela in mu časa za pisanje zmanjkuje. :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Pepe, tudi tebe smo pogrešali. Lepo, da si ponovno z nami. Leon ima pa obilico dela in mu časa za pisanje zmanjkuje. :wink: :D

Prisrčna moja Babi, zavedaj se , da je PEPE dvojček na petnajsto potenco. Nekaj časa s Slaki nad oblaki, potem pa nekaj časa doli nekje v devetem krogu in si z velikim krampom prizadeva prikopati še do desetega. A sem dovolj jasno razložil :?: :wink: :D

LP, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prisrčna moja Babi, zavedaj se , da je PEPE dvojček na petnajsto potenco. Nekaj časa s Slaki nad oblaki, potem pa nekaj časa doli nekje v devetem krogu in si z velikim krampom prizadeva prikopati še do desetega. A sem dovolj jasno razložil

Zelo nazorno... :wink: Ti vsaj posodim rovokopac, da te ne bodo tako roke bolele?! :wink: :D Ne, ti bom dal raje reaktivni pogon... smao pazi, da ga usmeris navzgor... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Pepe, veš, saj tu nekje sma skupaj vendar s to razliko, da Rocky-ja daje kitajski sindrom ali pa me posrka v črno luknjo kadar poletim preveč visoko proti zvezdam. Res, da imam dvoje zdravih nog ampak dandanes je na trenutke tako težko stati z nogami na trdih tleh.

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešam NfR in pogrešam Pupiko in pogrešam Leončka, vrstni red ne igra vloge, pa naj kdo ne zameri, če sem ga po nemarnem pozabil.

PEPE

Kdo pa je NfR ... a mogoče NosFeRatu :D :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....dejmo raj ustanovit krožek multiple osebnosti dvojčkov z odtenki manične depresije v obe smeri........

Krožek obstaja že od pamtiveka, pravzaprav svetovno združenje. Res pa je, da ga ni v nobenem registru.

PEPE (trust me, I know what I'm talking about) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa s Slaki nad oblaki, potem pa nekaj časa doli nekje v devetem krogu in si z velikim krampom prizadeva prikopati še do desetega.

Pepe, čudno, da se še nisva srečala :?: V oblakih ali pa tam spodaj. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, Ajči, tudi tebe sem pogrešal. Imam pa občutek, da sva se vsaj bežno že srečala. Se motim?

PEPE :)

Ja, srečala sva se že... na tromostovju, dvakrat. Mislila sem tam zgoraj in spodaj, kamor dvojčki zahajamo vsake toliko časa. Pravzaprav sem sama bolj redko vmes, na 'zemlji'... kar ne zdržim... ali sem prelahka, pa me odnese kot helijev balon ali pa me kot meteor zabije v deveti krog... tam pa veš, da je za nas dvojčke že pripravljen en kramp, da lahko kopljemo še naprej :? :) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, Ajči, tudi tebe sem pogrešal. Imam pa občutek, da sva se vsaj bežno že srečala. Se motim?

PEPE :)

Ja, srečala sva se že... na tromostovju, dvakrat. Mislila sem tam zgoraj in spodaj, kamor dvojčki zahajamo vsake toliko časa. Pravzaprav sem sama bolj redko vmes, na 'zemlji'... kar ne zdržim... ali sem prelahka, pa me odnese kot helijev balon ali pa me kot meteor zabije v deveti krog... tam pa veš, da je za nas dvojčke že pripravljen en kramp, da lahko kopljemo še naprej :? :) :wink:

MI nekaj ne da,da bi bil tiho na vajino modrovanje.

Draga moja dvojčka.....sta se kdaj vprašala zakaj so prijatelji??????S tem mislim tisti pravi,ki vaju imajo radi ne glede v kakšnem psihofizičnem stanju sta........????????????????'

Sta se kdaj vprašala,zakaj kopati še globje,kot je to nujno potrebno.Je to zgolj želja po odkrivanju česa novega ali beg iz realnega sveta......?????????

Zakaj obstajajo telefoni.........MOBITEL POVEZUJE LJUDI IN REŠUJE ZAKONE je bil en od sloganov v začetku Mobiere.......tam , v imaniku se najdejo tisti,ki so poklicani,in ustvarjeni,da dvojčku iz rok vzamejo kramp in lopato..............tam so tisti,ki so označeni s srčkom in vedno mislijo na vas.........drage nam dvojčke.......

Vsi ostali pridevniki k temu znamenju so zgolj plod domišlije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, prisežem, da si bom skušal vse tole zapomniti. Pravzaprav si bom sprintal in obesil nekam, kjer mi bo vedno na očeh (mimogrede sem hotel omeniti, da imam tudi printer :D ).Hvala,

PEPE

BTW, danes so Slaki nekje globoko, globoko pod mano. Čudna reč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, je že sprintano. Fast as lightning!

Aja, mislim, da je obema več kot jasno, da tudi jaz nisem mislil na fizično srečanje. To je preveč površinsko. Kako si pa kaj danes, če smem vprašati?

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!