Skoči na vsebino

Pogrešam


Pravokotar

Priporočene objave

Kako si pa kaj danes, če smem vprašati?

PEPE

Danes sem v breztežnostnem prostoru, ki so ga okrog mene ustvarile obveznosti. Ko se jutri zbudim, vem, da me čaka ponovno nekaj metrov prostega pada... mogoče se mi pa le uspe ustavit, preden treščim. Vem tudi to, da je smer letenja odvisna samo in izključno od mene. Mogoče se pa odločim, da mi bo jutri ljubše biti balon, kot meteor. :wink:

PS: jaz pa nimam printerja doma :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs je cisto panicen, ker nima nic dela v Psiholoski cistilnici... Pridite ga kaj pogledat... z veseljem bo vklopil mozgane... :wink: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, očitno je tvoja posvetovalnica ena zastarela stvar. Sedaj se gredo že nekakšne samopomoči :D

Ja, Gemini Anonymous, po sistemu Alcoholics Anonymous. :D

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs je cisto panicen, ker nima nic dela v Psiholoski cistilnici... Pridite ga kaj pogledat... z veseljem bo vklopil mozgane... :wink: :twisted: :D

Hudimana, Gregsi, saj maš vendar Allo, zakaj bi rad pa še nas mrcvaril??

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....dejmo raj ustanovit krožek multiple osebnosti dvojčkov z odtenki manične depresije v obe smeri........

Krožek obstaja že od pamtiveka, pravzaprav svetovno združenje. Res pa je, da ga ni v nobenem registru.

PEPE (trust me, I know what I'm talking about) :D

...imam že člansko izkaznico...zlato... :roll:

NfR (LP)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak malo mi pa vseeno rogi rastejo.... :twisted: :twisted:

Alla

Orka z rogi, mater, to je pa že za v cirkus! A se lahko prijavim za tvojega menežderja?

PEPE

Ma, v bistvu sem koza.... Slikico mam sam za zavarivanje neprijatelja.... :wink: :twisted: :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, v bistvu sem koza.... Slikico mam sam za zavarivanje neprijatelja.... :wink: :twisted: :D :D :D

Alla

Clever, in tako si uspešno zavarila našega padarja :wink: :D

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa dober mesec pogrešal vožnjo z motorjem, ker je bil razbit. Z največjim veseljem lahko govorim v pretekliku, ker sedaj Ninja zopet zadovoljuje mojo skromno a nezanemarljivo potrebo po vožnji, po nagibanju, po svobodi, po energiji za pisanje po forumu. Se sploh zavedate kakšna droga je motor? Sem že nekajkrat spričo nesreč sklenil motor prodati in lepo še naprej brez tujih vsadkov hoditi po svetu. Pa sedaj vidim, da bo to bolj težko izvedljivo. Bo potrebno postati vsaj abonent kakšne PČ pri dr. Gregs & familly, ki bo morala postati nadomestek motorja.

Ja sedaj pa ornk pogrešam suhe tople jesenske dni za nabiranje spominov, ki bodo pomagali prebroditi vlažno hladno zimo.

Ne pogrešam še več avtomobilskih budal na cesti. Absolutno ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra: »...Zakaj obstajajo telefoni.........MOBITEL POVEZUJE LJUDI IN REŠUJE ZAKONE je bil en od sloganov v začetku Mobiere.......tam , v imaniku se najdejo tisti,ki so poklicani,in ustvarjeni,da dvojčku iz rok vzamejo kramp in lopato..............tam so tisti,ki so označeni s srčkom in vedno mislijo na vas.........drage nam dvojčke.......«

Kaj je to »so označeni s srčkom« ?

Leon lastnik NMT telefona (cegla). :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to »so označeni s srčkom« ?

Leon lastnik NMT telefona (cegla). :D

Ob pogledu na ime.....veselo zaigra srce...........metaforično in v rimi!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to »so označeni s srčkom« ?

Leon lastnik NMT telefona (cegla). :D

Ob pogledu na ime.....veselo zaigra srce...........metaforično in v rimi!!!!!

No, NMT ne pokaže imena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!