Skoči na vsebino

Pogrešam


Pravokotar

Priporočene objave

Jaz pa pogrešam vas, ki ste tako blizu, pa tako daleč.... Najbolj pa pogrešm mojega najboljšega, najlepšega, najboljpametnega, najboljčustvenega, mojega naj naj naj (a lahko neham, k me psti od tega naj bolijo?? ja? ok.. hvala) PEPE-ta.

Potem pa pogrešam mojo vzornico, žensko, katero sem tako malokrat videla, pa mi je tako v spominu ostala. Katero sem gledala ko da vidim ne vem katero filmsko zvezdo.... Babi...

Pa Leona.. mojega Leona, k mi je pustil, da sem vozila motor iz Jezerskega dol (da ne bo pomote, sej spredaj je bil on, ampak nagibala sem pa jaz), ki mi je tako veliko dal, pa se je čisto prehitro končalo in čutim potrebo, da se nadaljuje, še boljše.. mogoče celo stopnjuje....

Pa mojo mamo Perlo....... k se je izkazala za pravega prijatelja, katero cenim, spoštujem, upoštevam....... Perla.... če bereš to, si tudi ti sprintaj tisto besedilo, katerega je Klimbra namenil Aji in Pepe-tu......

in ja Pepe.... klimbra je imel s tistim besedilom čisto prav...... in resnično te pogrešam........

ok.... napisala bom kot zadnje, je pa precej na vodilnih mestih.....

pogrešam vožnje..... pogrešam ljudi, ki so včasih bili in ki so bili pripravljeni včasih malo žrtvovati užitka v samoti na motorju in so me vzeli s sabo.... pogrešam tisto zavedanje, da sem vam vedno ob strani stala, da sem vam vedno pomagala, če se je le dalo.. tudi ljudem, ki jih sploh nisem poznala... pogrešam kolegialnost, toplino, pozdrav, nasmeh, občutka, da veš, da drugi vedo, da si tu.....pogrešam občutek pripadnosti......

Ja Kaja, res je........ zgubila sem tisti feeling za forum.......tisti, ki me je gnal, da sem tudi po 50 postov na dan naredila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Kaja, res je........ zgubila sem tisti feeling za forum.......tisti, ki me je gnal, da sem tudi po 50 postov na dan naredila...

No tudi desetkrat manj je dovolj. Občutek pa se ti bo že vrnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo zarjo videl? :evil: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Žal že nekaj časa ne :cry:

PEPE

Hja, zgleda, da Zarja nas nič ne pogreša :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj videl Zarjo na kacjih ridah... vsaj upam, da je bila ona... ampak je padla mimo... nic se ni ustavila... saj ima se vedno PO tablico, ne?! :o :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo zarjo videl? :evil: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Žal že nekaj časa ne :cry:

PEPE

Hja, zgleda, da Zarja nas nič ne pogreša :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry:

Zarja je ziva se ;) in ja nekak vas pogresa ;) Pravida se mora mal odpocit od vsega ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa pogrešam vas, ki ste tako blizu, pa tako daleč...

Pupa spet nakladaš :twisted: :lol: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Easyrider je zadel sedmico in je odsel na Bahame, Robycop je pa pet dni nazaj zadel lotko in je sel na dopust v Smarjeske toplice.... :D

Leon: Robycop je se pisal kake dva, tri dni nazaj po forumu... nmi bat, da ga ni.... Bolj NfR ni slisat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easyrider je zadel sedmico in je odsel na Bahame, Robycop je pa pet dni nazaj zadel lotko in je sel na dopust v Smarjeske toplice.... :D

Leon: Robycop je se pisal kake dva, tri dni nazaj po forumu... nmi bat, da ga ni.... Bolj NfR ni slisat...

Mi ni ratal zadet še Lotka, če bi, bi bil moj finančni masterplan izpolnjen :D :D Rdeče-bela še čaka, Dr. Gregs.... :( :arrow: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Liže samo NfR, Leonče.... :D :D :D Men ne pusti.... :wink:

A mi lahko za rtenutek odstopis mesto?! :wink: :twisted: :twisted: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi ni ratal zadet še Lotka, če bi, bi bil moj finančni masterplan izpolnjen :D :D Rdeče-bela še čaka, Dr. Gregs.... :( :arrow: :D

Hehehehe... mene pa nic vec barva ne bega... srebrna.. in to je to.... :wink: :D Ampak saj bos ti tudi uspel kaj menjati... drugace pa ne, saj je ta tvoja se vedno zelo dobra... bos pa malo manj sminka, pa malo vec motorist... eheehheheeh.... :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!