Skoči na vsebino

Pogrešam


Pravokotar

Priporočene objave

no, vsekakor sem upala, da bo zadeva tudi za ms postala tradicionalna, paaa ... se je ideja izrodila :cry: :cry:  ... torej, lahko rečem le, da ... ja, enako, tudi jaz pogrešam dobri stari motosvet

Lp, D.

Za kaj ste pa sam za Ducatije organiziral izlet v Brda? Kaj raje niste napisali nekaj v stilu: Ducati moto klub organizira zaključno vožnjo v Brda za vse motoriste .... Pa kak teden prej bi morali dai novico.

Pa bi se nas zaključne vožnje udeležilo kar nekaj.

Samo moje mnenje.....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kaj ste pa sam za Ducatije organiziral izlet v Brda?

Vožnja Ducatistov v Goriška Brda je bila organizirana v okviru letnega klubskega koledarja dogodkov, ki ga Ducati klub Slovenija sprejme na občnem zboru v začetku leta in na katerem sta med drugim razpisani dve veliki skupni vožnji s srečanjem članov in simpatizerjev (spomladanska in jesenska). Tako je bila tudi ta, jesenska vožnja organizirana v realizaciji letnega plana na klubski ravni.

Kaj raje niste napisali nekaj v stilu: Ducati moto klub organizira zaključno vožnjo v Brda za vse motoriste ....
Žal mi je, vendar se pod tako vabilo ne morem(o) podpisati. Zaenkrat še ne - tovrsten dogodek zahteva načrtovanje in organizacijo ter bo morda izziv v prihodnosti.

Pa kak teden prej bi morali dati novico.
Motosvet je imel v tem primeru vlogo dodatnega obveščanja (kar je bil tudi, naj spomnim, eden od portalovih prvotnih namenov - obveščanje o klubski sceni ipd.). Člani kluba so seznanjeni s klubskim koledarjem, posebej so dobili tudi vabila, zato menim, da je bila novica objavljena pravočasno.

Pa bi se nas zaključne vožnje udeležilo kar nekaj.
Tisti, ki so želeli priti zraven, so prišli - in bilo jih je kar nekaj.

Samo moje mnenje.....

Tadej

Tadej, hvala za tvoje mnenje. Sprejemam kot dobrohotno kritiko in se trudim dalje.

Moje obžalovanje v zvezi s "tradicinalno motosvetovo zaključno vožnjo v Brda" je povezano bolj z nostalgijo in obstojem velikih forumskih srečanj in voženj ... ampak to je že druga zgodba.

Še naprej vam želim lepo jesen,

Darija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sneg al kwa...  :blink:

to sem pogrešal,...tvoj humor :D :D :D

drgač pa trenutno najbl pogrešam morje in........ O:-) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogrešam en dunajski+pomfrit+mešano solato+pir. No, to zadnj osestavino mroda v več izvodih.

Kajti danes sem si to vsekakor zaslužil.

:doze: vendar si marsikdo vsekakor zasluži tudi eno preko kepe, pa je ne dobi. :hmm:

Ne dobiš vedno tega, kar si zaslužiš.

da. pogrešam tudi to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!