Skoči na vsebino

MALI OGLASI - napakica


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Torej,

pri editiranju oglasov je za moč motorja vnosno polje v kW, potem ko se pa izpisujejo, pa se uporabi ista številka, ampak piše KM.

Torej - popravit je treba na enem al pa na drugem koncu, da bo konsistentno. Ker če vpišem 67 kW, potem pa to izpiše kot 67 KM, je to narobe.

Lep pozdrav in uspešno delo želim še naprej, S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

A samo meni dela iskanje med oglasi narobe? Ne morem filtrirat po željenih rubrikah. Recimo med jaknami hočem samo alpinstar recimo, vrže pa vse povprek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A samo meni dela iskanje med oglasi narobe? Ne morem filtrirat po željenih rubrikah. Recimo med jaknami hočem samo alpinstar recimo, vrže pa vse povprek.

Ja, to dela samo tebi, ker te iskalnik pač nima rad. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Vapo-ni res, da iskalnik ne mara Fripsa! Očitno te napake nikogar preveč ne motijo, saj sem pred dobre pol leta nekje napisal:

Malo čudno je to, da npr. izbereš v meniju ''oprema za motorista'', da bi rad pogledal samo hlače, pa ti ven vrže še hrbteničnike, škornje in sploh vse ''za motorista''

Če bi rad kupil šotor, gorilnik ali spalko pa ne vem pod katero kategorijo bi gledal, saj pod ''opremo za na pot'' ni teh podmenijev. In če klikneš recimo ''ključavnice'' ti ven vrže resnično samo ključavnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Mene pa zanima kadar med oglasi izberem recimo da mi pokaže samo nakede(ali katerokoli drogo stvar), mi vedno ko hočem odpreti tretjo stran z zadetki ali katerokoli višjo skoči na vse motocikle in ne kaže več samo nakedov. A tudi drugim to počne?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Mene pa zanima kadar med oglasi izberem recimo da mi pokaže samo nakede(ali katerokoli drogo stvar), mi vedno ko hočem odpreti tretjo stran z zadetki ali katerokoli višjo skoči na vse motocikle in ne kaže več samo nakedov. A tudi drugim to počne?

Meni tudi to pocne in je prav zoprno ko nemores oglasov normalno pogledat se sploh zdej ko nameravam kupit motor!

Pri iskanju opreme pa mi ne filtrira, edino celade mislim da mi previlno filtrira ostalo pa nic! :wallbash:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Jaz mislim (sem skoraj siguren), da se administratorji/moderatorji in vsi ki delajo in obnavljajo to stran trudijo da bo čim boljša, ampak bi bila še mnogo boljša, če bi se naredil nov ali izboljšal star iskalnik, ker je s tem NEMOGOČE kaj poiskat!

Hvala za razumevanje

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče malo težje, ampak se da najti. Poskusi med besedami vstaviti +.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ko kliknem na male oglase pnevmatike, vedno pokaže le prvo stran zadetkov (1-2 strani), druga je že prazna. Ko v iskalniku izberem vse pnevmatike mi prikaže, da je 8 strani zadetkov, vendar je ponovno mogoče odpreti samo prvo stran. Isto počne, če izbereš katerokoli znamko, dimenzijo itd., dostopaš lahko samo do zadetkov na prvi strani. V ostalih rubrikah teh težav nisem opazila. A se da zrihtat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni na drugi strani pokaže en oglas -

Pirelli Supercorsa Pro

očitno jih več kot toliko ni..

Ne bo držalo, ker imam jaz gor še 4 oglase gum, ki jih ne prikaže, če pa klikneš pirelli ali bridgestone v iskalniku, jih vrže na prvo stran in jih pokaže. Če izbereš v iskalniku vse znamke in klikneš išči, potem prikaže 8 strani zadetkov, le odpreti se strani 2-7 ne da. Poskusi.

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!