Skoči na vsebino

Moto-Hit Krško


Priporočene objave

Vidim, da imajo veliko ponudbo rabljenih motorjev ampak nekateri se prodajajo že skoraj eno leto. Ima kdo kakšnje izkušnje z njimi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da imajo veliko ponudbo rabljenih motorjev ampak nekateri se prodajajo že skoraj eno leto. Ima kdo kakšnje izkušnje z njimi?

Kupil lansko leto in sem popolnoma zadovoljen :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predn sem kupu sedanji motor, sem se oglasil pri njih... Odnos do potencialnega kupca zelo na nivoju, za motorje pa mislm, da so vecina bili rentani v tujini (besede tud mojga kolega, ki se spozna na motorje)... Itak pa, da se tud kaksn dobr utrof tam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo gledam za KTM 950. Mam trenutno ene probleme z ramo in dokler ne bo jasno kako in kaj, se moram vzdržat hard endura, pa bi malo probal tele potovalne zadeve. Pa da ženo spet po dolgem času peljem na kakšen izlet. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma riziko prehud spet ni, samo ne zgolj na oko pogledat in je to to. Mačke s seboj, pa šraufat - reci jim kaj bi rad razdru, sej majo orodje...pa šraufajte! A tisti oranžni 950 Adventer te mika? Men je že tud bil všeč - kar sem si ogledal sam, ni slab. En redni servis bi naredil, to je pa to. Pojdi tja in poglej, druge ni!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah mene so mal nategnil- kličem po telefonu za Monstra S2r 1000, pravi ded da je u redu pa te stvari..... pridem u Krško--- motor sploh ni bil model 1000 ampak 800, pa še z vidninimi posledicami da je bil na tleh.

Tko da sm naredu brezvezno furo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se enkrat vrtel pri njih okrog enega Kawasakija ZR7, pa mi tip pravi, da je motor tipi topi, vendar je treba menjati obe verigi v motorju. Popravila pa pravi da je za 100€...Še dobro da sem vedel od prejšnjega motorja, ko je imel isto mašino, da menjava samo primarne verige stane minimalno 700 eur, ker treba celo mašino podret...

Nisem nič komentiral dalje, pa si mislil svoje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm svojo kupu pr njih pa morm rečt, da sm kr zadovoln. Papirji od uvoza in homologacija so pršli kot dogovorjeno prodajalc je biu pa tud na nivoju :) Sicer pa oni to u velikih količinah motorje uvažajo iz Italije in majo deal z zavarovalnico Triglav mensezdi, ki jim zarad velke količine prodanih motorjev nudi tud 75% popusta pr zavarovanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem šel pogledat dva Caponorda. Prvi je bi na veliko presenečenje prodajalca varjen na okvirju pri belanci, drugi pa trenutno pri avtoelektričarju zaradi nedelujočega števca. Po pregledu motorja me je zmotilo to da je bil motor preveč lep (spucan). Drugače poškodb na motorju ni bilo opaziti, je pa moje mnenje da je bil preveč temeljito opran z wapom. sumim da je voda prišla v dele električne napeljave in da zato števec ni delal. Morda se motim.

Drugače čez odnos do strank nimam pripomb.

Lp T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Da se najprej opravičim; baje je na temo moto hit že dosti napisanega, ampak si očitno z tukajšnjim iskalnikom ne znam pomagati.

urejeno. malo vec potrpljenja pa bo.

ice

Torej:

Planiram postati motorist. Boljša polovica trdi da se mi je zmešal in da je to kriza srednjih let ipd...

V glavnem; nehal sem kadit, nehal bom pit, otroka sem naredil - in zdej pa tudi ati rabi en hobi. Bom pa motorist. Jutri grem na pregled in planiram met izpit čez +/- 2 tedna.

V tem čau imam namen tudi nabavit motor. Najbolj mi je trenutno všeč tale motor pri moto hitu: BMW f650gs

No sedaj me pa zanima sledeče:

A je to dobra izbira za metuzalema/začetnika in če me bo rit srbela bo nakupu pri moto - hitu; takole na brzino ni blazno veliko pozitivnega napisanega o njih.. .)

Aja, pa moja druga izbira bi bila Aprilia pegaso. Mnenja?

Skratka prosim za pomoč glede vsega (ja, tudi oprema mi bo sranje delala, če bom na suho pameten)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem; nehal sem kadit, nehal bom pit, otroka sem naredil - in zdej pa tudi ati rabi en hobi. Bom pa motorist. Jutri grem na pregled

začni raje kolesarit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW f650gs

Aja, pa moja druga izbira bi bila Aprilia pegaso. Mnenja?

V redu motrja, moraš pa prej ugotovit če ti odgovarja 1 cilinder.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se najprej opravičim; baje je na temo moto hit že dosti napisanega, ampak si očitno z tukajšnjim iskalnikom ne znam pomagati.

urejeno. malo vec potrpljenja pa bo.

ice

Torej:

Planiram postati motorist. Boljša polovica trdi da se mi je zmešal in da je to kriza srednjih let ipd...

V glavnem; nehal sem kadit, nehal bom pit, otroka sem naredil - in zdej pa tudi ati rabi en hobi. Bom pa motorist. Jutri grem na pregled in planiram met izpit čez +/- 2 tedna.

V tem čau imam namen tudi nabavit motor. Najbolj mi je trenutno všeč tale motor pri moto hitu: BMW f650gs

No sedaj me pa zanima sledeče:

A je to dobra izbira za metuzalema/začetnika in če me bo rit srbela bo nakupu pri moto - hitu; takole na brzino ni blazno veliko pozitivnega napisanega o njih.. .)

Aja, pa moja druga izbira bi bila Aprilia pegaso. Mnenja?

Skratka prosim za pomoč glede vsega (ja, tudi oprema mi bo sranje delala, če bom na suho pameten)

Še moje skromno mnenje: če bi že rad postal motorist pol si pač moraš kupiti motor ne pa kozo.

Ali pa mogoče res začni kolesarit.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno poslučaj svoje srce in nasvete pravih prijateljev. Če si res želiš postati motorist boš pač to postal, zato pa ne navali ko svinja v buče in se prej pozanimaj kako in kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bod reva,kupi si R1 pa pejt mlade babe jagat!!! :naughty:

Al pa Ninjo, k je zelena :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi motor za začet, če nisi prej še nič vozil je isto kot prvi fuk s prvo babo, dokler ne probaš kaj drugega je prvič najboljše, tako da izbira za začetek je čisto v redu, vedi pa da izbiraš med motorji ki so enocilindraši, kar pomeni malo več tresenja, z relativno malo konji, kar pomeni kar precej šaltanja za prehitevanje ali prevoz sopotnika ali tovora itd.... drugače sta pa oba motorčka prevrjeno vzdržljiva z relativno malo problemi in enostavnim vzdrževanjem, tako da karkoli boš izbral boš verjetno zadovoljen, le malo pozornosti na prevožene kilometre in redno vzdrževanje do sedaj, pa ne bo nekih problemov, kar pa se trgovca tiče pa nimam nobenih izkušenj, ker sem hvala bogu do sedaj vse motorje kupil nove. želim ti dober nakup in veliko varnih kmjev :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!