Skoči na vsebino

Moto-Hit Krško


Priporočene objave

Letos sem dolgo iskal X-a. Videl oglas tudi na njihovi strani. Naredil 200 km in šel firbcat. Nič niso skrivali, trgovec ni bil vsiljiv, bil pa mi je na razpolago, odmaknil ene 5 motorjev, da je še mojega izvlekel na zrak, ponudil probno vožnjo,...Za ceno smo se dogovorili, drugod se za tako ceno prodajajo 5 let starejši.

Ko sem prišel drugič, sem s seboj privlekel prikolico in ga odpeljal. Aja, čakal me je že registriran in z opravljenim tehničnim pregledom.

Skratka zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem dolgo iskal X-a. Videl oglas tudi na njihovi strani. Naredil 200 km in šel firbcat. Nič niso skrivali, trgovec ni bil vsiljiv, bil pa mi je na razpolago, odmaknil ene 5 motorjev, da je še mojega izvlekel na zrak, ponudil probno vožnjo,...Za ceno smo se dogovorili, drugod se za tako ceno prodajajo 5 let starejši.

Ko sem prišel drugič, sem s seboj privlekel prikolico in ga odpeljal. Aja, čakal me je že registriran in z opravljenim tehničnim pregledom.

Skratka zadovoljen.

Še vedno pravim svaka čast uslužnim zaposlenim tam, kolikor js grajam grajam samo šefa Franca. Zgodilo se je da sem kupil pač takšen motor ki ni bil v redu poleg vseh sitnosti in ogromnim stroškom tudi zame (ja tudi on jih je imel ampak to se mene ne tiče) mi ni povrnil niti centa kaj šele da bi zato ker kupujem drug motor pri njem oz.menjujem bil kaj bolj uslužn... Vztrajal je na svoji ogromni ceni, in dol z motorja pošravfal kar se je pač pošravfat dalo....Mislim, da bi lahko bil prijaznejši in predvsem uslužnejši če sem že kupil tam motor tako pa gremo ga še enkrat opilit. človek kot človek se ne obnaša fer!!!!!!!!!!!!!!!!

Če mene kdo vpraša mi je ostal dolžan kar nekaj €.

pa lep pozdrav, pazite na svoje evrčke tam.....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da še jaz povem mojo izkušnjo z moto-hitom.

Poleti 2008 sem se odločil kupiti motor (prvi-če ne štejemo tomosov, skuterjev pa takih stvari). Seveda nič drugega kot fazerko 600, letnik vsaj 2004 al 2005. Iščem po interneti in vidim da imajo v moto-hitu eno modro. Seveda jo hodim gledat ene par dni, ko rečem naj jo da ven in zalaufa. motor noče vžgat!! se odločimo, da ga peljemo do enega v Krškem da pogleda kaj je.

Naslednji dan je motor zrihtam, grem do tega mehanika skupaj z enim zaposlenim iz moto-hita. Mehanik reče, da je bencin v tanku bil star najmanj eno leto, pa da je šla bencin pumpa. Se usedem na motor in peljem do moto-hita. motor za moje pojme čudno vleče pa vse. se še tam vozim in ko obračam motor crkuje ko spustiš gas. Damo motor na centralno stojalo, ga parkrat užgemo, motor crkne po 10 sekundah. Povem unem tam, da bom še mal okol pogledu in da se še slišmo.

Takoj po tem letim v pisarno, pogledam na net, najdem drugo fazerko, črno, se zapeljem do tipa, vse štima, dam aro, naslednji dan grem po motor, naredim tisti dan enih 50km, dan po tistem grema z ex-punco na morje proti Zadru :) Pridem dol tak zjeban da tud pira ne morem spit :)

Aja, še to. Po dopustu mi pokaže kolega sliko enga v-stroma 1000 z ene italijanske trgovine ko ma 35000 km prevoženih. Isto sliko majo v moto-hitu na netu sam motor ma samo še 15000km prevoženih ?!?!?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da še jaz povem mojo izkušnjo z moto-hitom.

Poleti 2008 sem se odločil kupiti motor (prvi-če ne štejemo tomosov, skuterjev pa takih stvari). Seveda nič drugega kot fazerko 600, letnik vsaj 2004 al 2005. Iščem po interneti in vidim da imajo v moto-hitu eno modro. Seveda jo hodim gledat ene par dni, ko rečem naj jo da ven in zalaufa. motor noče vžgat!! se odločimo, da ga peljemo do enega v Krškem da pogleda kaj je.

Naslednji dan je motor zrihtam, grem do tega mehanika skupaj z enim zaposlenim iz moto-hita. Mehanik reče, da je bencin v tanku bil star najmanj eno leto, pa da je šla bencin pumpa. Se usedem na motor in peljem do moto-hita. motor za moje pojme čudno vleče pa vse. se še tam vozim in ko obračam motor crkuje ko spustiš gas. Damo motor na centralno stojalo, ga parkrat užgemo, motor crkne po 10 sekundah. Povem unem tam, da bom še mal okol pogledu in da se še slišmo.

Takoj po tem letim v pisarno, pogledam na net, najdem drugo fazerko, črno, se zapeljem do tipa, vse štima, dam aro, naslednji dan grem po motor, naredim tisti dan enih 50km, dan po tistem grema z ex-punco na morje proti Zadru :) Pridem dol tak zjeban da tud pira ne morem spit :)

Aja, še to. Po dopustu mi pokaže kolega sliko enga v-stroma 1000 z ene italijanske trgovine ko ma 35000 km prevoženih. Isto sliko majo v moto-hitu na netu sam motor ma samo še 15000km prevoženih ?!?!?

LP

nebom trdil dokler nimam dokaza, to da šudla z papirji mi je jasno...račun napiše kakor se mu zdi...to lahko dokažem...kako dela z kilometrino še nevem ker še nisem motorja peljal na servis...vendar ga bom in če ugotovim, da kilometri niso to kar mi je trdil.....hm se kar veselim!!!

pa lep dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko ste si že vzeli toliko časa, da ste zadevo napisali na forum - bodite še toliko energični in detajlno opisano pošljite na Zvezo za varstvo potrošnikov! Zadnje čase so kar učinkoviti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa "ta glavni" iz Moto Hita tudi lahko kaj napiše v svoj zagovor ! uravnoteževanje pa to ! :grim

Popravljeno . Popravil Rude Boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res, zanimivo bi bilo slišati, kako mu rata tako dobre motorje z tako malo kilometri za tako nizke cene kupiti :whistle:

Verjetno je skrivnost v dolgoletnih izkušnjah in bogatem znanju? whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res, zanimivo bi bilo slišati, kako mu rata tako dobre motorje z tako malo kilometri za tako nizke cene kupiti :whistle:

Verjetno je skrivnost v dolgoletnih izkušnjah in bogatem znanju? whistle.gif

Pomotoma mi je dal ed enega v italiji kupljenega BMWa tudi račun ....hmmmm. Dosti dosti nižja od tistega kolikor je motor vreden tudi v Italiji, kaj šele tukaj...vem kupi tudi po 10 motorjev naenkrat pri istem prodajalcu pa mogoče zato? ne verjamem...

Glede na to da je recimo mojega BMW-a kupil na servisu BMW v Italiji in da ni dobil servisne knjige zraven, ja haloooooo!!!

Ob nakupu mi je bilo rečeno, da ko mi da še rezervni ključ ker je moral naredit kopijo zaradi kufra ki ga je snel dobim še servisno knjigo,ampak po enem mesecu pa pravi da je nima.....ma kar naj se pride še semle zagovarjat...bom še kaj povedal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da še jaz povem mojo izkušnjo z moto-hitom.

Poleti 2008 sem se odločil kupiti motor (prvi-če ne štejemo tomosov, skuterjev pa takih stvari). Seveda nič drugega kot fazerko 600, letnik vsaj 2004 al 2005. Iščem po interneti in vidim da imajo v moto-hitu eno modro. Seveda jo hodim gledat ene par dni, ko rečem naj jo da ven in zalaufa. motor noče vžgat!! se odločimo, da ga peljemo do enega v Krškem da pogleda kaj je.

Naslednji dan je motor zrihtam, grem do tega mehanika skupaj z enim zaposlenim iz moto-hita. Mehanik reče, da je bencin v tanku bil star najmanj eno leto, pa da je šla bencin pumpa. Se usedem na motor in peljem do moto-hita. motor za moje pojme čudno vleče pa vse. se še tam vozim in ko obračam motor crkuje ko spustiš gas. Damo motor na centralno stojalo, ga parkrat užgemo, motor crkne po 10 sekundah. Povem unem tam, da bom še mal okol pogledu in da se še slišmo.

enim ne bo potegnal očitno nikoli. A je tako težko razumet, da pač ma na zalogi kaj jz vem 100 do 150 motorjev in ni vrag, da nima tud neki klumpa vmes? Če iščeš poceni klump ga boš tud najdu.

...kako dela z kilometrino še nevem ker še nisem motorja peljal na servis...vendar ga bom in če ugotovim, da kilometri niso to kar mi je trdil.....hm se kar veselim!!!

Me pa zanima na podlagi česa ga lahko priviješ in kako karkoli dokažeš, kdo je kaj počel na motorju?

Ja, res, zanimivo bi bilo slišati, kako mu rata tako dobre motorje z tako malo kilometri za tako nizke cene kupiti :whistle:

Še 100-tič, če Moto-Hit pri istem trgovcu nabavi 40 mopedov, ni vrag da ne dobi en izjemno pošten popust, se ti ne zdi? Idealen primer - Slovenec želi od Kitajca 100 zoknov - cena je 3€/komad. Američan hoče od Kitajca 1000000000 zoknov - cena je 1€/komad - a je tko težko?

Nekako se mi zdi, da vsi samo blatite nekaj, brez kakršnihkoli omembe vrednih objektivnih dejstev, nihče pa si ne prizna, da sami pojma nimate o mopedih in si želite te pokvarljive, sterane in slabo ohranjene vendar "prestižne" BMW-je in podobna jajca in izključno zato tudi tako je! Tudi sam sem že iskal eno Multistrado svoj čas pa je imel Moto Hit eno, pa ni bla najlepše ohranjena, pa je nism vzel, tudi sedajšna Africa dol mi je všeč na daleč, pa je žal med temi "ta slabimi"... poznam pa marsikoga, ki je dol nabavil zelo soliden moped, vesel da ma garancijo in se vozi še tudi z njim danes. Tako da je bedarija, da tako brezobzirno blatite, raje se podučite kaj sami!!!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako se mi zdi, da vsi samo blatite nekaj, brez kakršnihkoli omembe vrednih objektivnih dejstev, nihče pa si ne prizna, da sami pojma nimate o mopedih in si želite te pokvarljive, sterane in slabo ohranjene vendar "prestižne" BMW-je in podobna

Nekako se mi zdi, da sicer vem veliko več, kot tukaj napišem - rolleyes.gif

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš motorje ki izgledajo kot novi pa imajo za sabo več deset 1000 km, z malo iznajdlivosti jih imajo potem nekaj 1000 pa še lepo novo poštempljano servisno knisco :evilgrin: ne veste kaj vse računalničarji, serviserji in tiskarji zmorejo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš motorje ki izgledajo kot novi pa imajo za sabo več deset 1000 km, z malo iznajdlivosti jih imajo potem nekaj 1000 pa še lepo novo poštempljano servisno knisco :evilgrin: ne veste kaj vse računalničarji, serviserji in tiskarji zmorejo :naughty:

Pa da nauš mislu da se ne da novga kupit, pa da so jajca! Tud s tem mam že iskušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je tam kupil Bandita - že dve sezoni nima nobenega problema.

Verjetno je res odvisno od sreče - in previdnosti kupca.

Misliti, da med tolikimi motorji ni nobenega slabega... ne vem, no...utopično?

Ko sem šel po svojega v IT so imeli tam(uradni BMW) tri skladišča - v prvem novi motorji,

v drugem več kot 50 rabljenih, v tretjem tudi nekaj takega - v tadrugem je bilo vse nekam nametano in na vprašanje, kaj so to za eni, je prodajalec samo odkimal : " no good, no good..."

En avto uvoznik mi je tudi lepo razložil, da naroči 20 komadov naenkrat in med njimi so definitivno vsaj trije klump, ampak zaradi količinskega popusta jih je prisiljen vzeti - tudi ti se prodajo pri nas...verjetno je z mopedi enako.

Na koncu je vse odvisno od kupca...

Lp,

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koncu je vse odvisno od kupca...

od tistega mladega, ki nima dosti denarja in nezaupljivo pride gledat "ful poceni dobre motorje", pa mu trgovec še reče "lej, ti dam 2 mesca garancijo, pa res ti rečem, da je dober motor, saj vidiš, zgleda kot nov" ...

Ja, ja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi od takega mladega, ja... takega, ki obvlada FB-je, Net loge + na stotine forumov na katerih med drugim piše, da naj na ogled mopeda s sabo povabijo prijaznega stlica Blumerja, ki je tam blizu doma, al pa koga drugega, ki se spozna...

Nisem si mislil, da ti rabiš tko podrobno... :P

Lp,

Flight

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomotoma mi je dal ed enega v italiji kupljenega BMWa tudi račun ....hmmmm. Dosti dosti nižja od tistega kolikor je motor vreden tudi v Italiji, kaj šele tukaj...vem kupi tudi po 10 motorjev naenkrat pri istem prodajalcu pa mogoče zato? ne verjamem...

Brez računa iz italije motorja sploh nebi mogel registrirat, tako da to ni bilo nič po pomoti.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez računa iz italije motorja sploh nebi mogel registrirat, tako da to ni bilo nič po pomoti.

Res je, tudi jst sem ga dobil zraven pri prejšnjem motorju, tam kupljenemu...Original račun je nujen za registracijo. Tudi moja cbfka je imela precej nižjo nakupno ceno, zdej se ne spomnim točno, mislim da jo je kupil za kakih 3k€ jst pa sem dal zanjo 3950€ al neki takega...Sam tko je. Jst sem sam takrat ful podrobno vse preučil, in bi me stalo popolnoma isto, če bi šou iskat v italijo rabljeno cbfko in bi sam urejal papirje, al pa sem kupil pri njemu in mi jo je za to ceno pripeljal na dom, že homologirano in z garancijo. Tako da sem po razmisleku raje drugo izbral, manj jajcanja in bolj varno, v smislu natega...če bi me italjan nategnu ne bi mogel pol več kaj praskat. Tako pa je vsaj nekaj zakonov na moji strani.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez računa iz italije motorja sploh nebi mogel registrirat, tako da to ni bilo nič po pomoti.

Že že zakaj pa pri naslednujem ni bolo potrebe pokazat???? Bil sem zraven!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že že zakaj pa pri naslednujem ni bolo potrebe pokazat???? Bil sem zraven!!!!

Zato ker so naši uradniki šlampasti. Meni je npr. na UE zahteval zraven original računa od novega motorja kupljenega pri nas, še carinsko deklaracijo.

Nikakor mi ni hotel izdat tablic. Potem sem šel na Tehnične in tam b.p. vse uredil.

Na UE sem poslal pismo z opisom dogodka in sem po mescu dni dobil odgovor, da se je uradnik zmotil in da se opravičujejo za nastale komplikacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že že zakaj pa pri naslednujem ni bolo potrebe pokazat???? Bil sem zraven!!!!

Mogoče je bil kupljen od privat lastnika in je bila overjena pogodba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker so naši uradniki šlampasti. Meni je npr. na UE zahteval zraven original računa od novega motorja kupljenega pri nas, še carinsko deklaracijo.

Nikakor mi ni hotel izdat tablic. Potem sem šel na Tehnične in tam b.p. vse uredil.

Na UE sem poslal pismo z opisom dogodka in sem po mescu dni dobil odgovor, da se je uradnik zmotil in da se opravičujejo za nastale komplikacije.

Hahaha Slovenska šlamparija al pa poznanstvo oz. nepoznanstvo....saj vemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar piše na tistem kosu papirja ki je koa Italjanski račun za rabljen motor, je bolj malo vreden. Manj ko napiešejo na račun bolje je za prodajalca, sam pol za prodajalca v Sloveniji ni fajn ko more dat tist račun, dobi pa tudi nekaj nižjo ceno če dopusti da se na račun napiše manjša ceno. No vsaj v mojem primeru je bilo tako pa mislim da je to kar ustaljena praksa slovenskih prodajalcev.

LP

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Hja, Moto-Hit... ne bom rekel, da niso prijazni, ampak prodajajo pa vse motorje (pa slabo ali dobro ohranjene) pod oznako "odlično ohranjeno". Iz slike je malo težko razbrat, ampak ko pa prideš tja pa lahko ugotoviš, da so nekateri obupno ohranjeni. Enkrat sem jih klical za motor pod oznako "odlično ohranjeno", potem pa pridem tja in... počena plastika ob desnem smerokazu, panel ob sedežu je imela polno lukenj od torb, izpušni kolektorji umazano črni namesto kromirani, 3 delujoče svečke, umazan zračni filter, veriga "oblečena" v katran (ali neko smolo pač)... prodajalec pa mi je zagotavljal, da je motor bil kompletno servisiran ter da je pripravljen na sezono. Ko jim omenim, da je v klavrnem stanju pa gospa reče: "Aja, sej po telefonu niste vprašal, v kakšnem stanju je." Verjetno ne, če pa piše poleg.

Sem šel še k nekaterim drugim prodajalcem pa tako slabo ohranjenih motorjev za konkurenčno ceno dobro ohranjenim nisem našel. Lepo ohranjene motocikle imata recimo Moto-Igl in Motoraj (od teh, ki sem jih videl).

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem tam kupil Cagivo Raptor 125 ccm in lepo deluje in tudi upam da bo ( trkam na les :) ). Odnos do mene in mojega očeta je bil dober, motor je bil lepo ohranjen, edino kar jim zamerim je, da motorje puščajo odzunaj v vsakem vremenu oz. februarja ko sem si šel motor ogledat je stal odzunaj na mrazu + snežilo je. To mi je malo podrlo zaupanje :) Ampak ker je šlo ljubezen na prvi pogled in po dveh dneh od ogleda sem šel in jo kupil. Tam so mi tudi posodili vezice za zvezat motor saj sem prvič sploh kupoval motor in prvič smo ga tudi tako peljali( na prikolici). Tudi zvezati so mi pomagali. Motor je sedaj doma. Kupil sem ga z 7k kilometri sedaj jih ima 10k in dela kot nov. Aja tudi garancijo sem dobil za 2 meseca ampak jo na srečo nisem potreboval. To je moja izkušnja z Moto-Hit Krško.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!