Skoči na vsebino

Moto-Hit Krško


Priporočene objave

Pozdravljeni

Ravno včeraj sem pri Moto-Hitu kupil Yamaho FZ6-N 2009 letnik.

Moram reči da se pri oglasu niso nič zmotili. Najprej me je malo motilo, ker je bilo napisano, da ima prevoženih samo 4300 km, ampak ko sem prišel tja in si motor od blizu celega konkretno ogledal in pregledal vsak kotiček, sem videl, da je bilo res prevoženih teh 4300km, pa tud gume so bile letnik 0509 tako da je res motor vreden bil svojega denarja, pa čeprav sem ga zglihal še za 300€ dol (5190 na 4900), glede na to da se pri nas isti letnik prodaja za 6900€. :wallbash:

Fant je bil res prijazen, mi uredu vse papirje, registracijo in zavarovanje.

Trgovino res priporočam, mogoče bi jim manjkalo malo več izbire pri čeladah, drugače pa nimam nobenih pripomb.

Tud če rečete za popust vam bodo dal, tako da se da vse zment.

Lep Pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

a to res sam pozimi vozijo motorje na dom? ker js sm ga učeri klicu pa je reku da je tisto bol za pozimi namenjeno.

Hm, stric od tam ti je rekel, da vozijo samo pozimi. Sedaj pa sprašuješ na forumu, če to res...? Ja, kri nebeška, si ga pa ja slišal... Po moje sedaj res ne morejo vseh motorjev voziti, ker je preveč tega, -pozimi je pa neko mrtvilo, pa je čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to res sam pozimi vozijo motorje na dom? ker js sm ga učeri klicu pa je reku da je tisto bol za pozimi namenjeno.

če daš dost keša za motor naj ga še pripeljejo, če ne pa omeniš da lahko nekaj doplačaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Motohit je 1 meter pod vodo, če niso preselili motorjev na varno... bo škoda ogromna.

Pomoje jih je pustil notri,ker če nemore prodat bo pa vsaj zavarovalnino dobil :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj naj gre pa nekdo slikat motorje, če so ostali v trgovini, ker se zna zgodit da se bodo čez 1 mesec prodajali kot ˝nenamočeni˝ za 500€ ceneje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj naj gre pa nekdo slikat motorje, če so ostali v trgovini, ker se zna zgodit da se bodo čez 1 mesec prodajali kot ˝nenamočeni˝ za 500€ ceneje :whistle:

Jep. Tako, kot so Ameriko pred par leti poplavili cenejši avti z območja, kjer je bilo poplavljeno zaradi orkana Katrine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odzadaj imajo skladišče, kamor spravljajo ''odvečne'' motorje. Glede na to, da so poplave napovedovali že par dni prej malo dvomim, da so se pustili presenetiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je te vreče pred vhodom voda prinesla, al kaj?? Tako nametane niso mogle zadržat vode.

To sliko sem slučajno zasledil v kolegovem foto albumu, osebno nisem bil na licu mesta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sliko sem slučajno zasledil v kolegovem foto albumu, osebno nisem bil na licu mesta!

sej ni pomembno, od kje ti slika. Važno da je :P. Sam hotu sm povedat,da tako nametane vreče ne zadržijo vode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj je tu smešnega? Lahko ste duhoviti kje drugje. :angry:

sem hotel povedat v smehu, da bodo pol rekli "nič nismo bili pod vodo" sem pa sam imel vodo 25cm in vem kako to zgleda. Je pa res, da se vedno upiknete v enga kurčevga smeška. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!