Skoči na vsebino

Moto-Hit Krško


Priporočene objave

k mogoče kdo ve če tut sam odkupjo motor???

Tudi bubamoto . com odkupi,ce je cena prava!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ja u r-moto sm dau ocent zdej bi dau pa še u moto hit pa še varjanto majo staro za staro pa bi kr uzev kawasaki er6n kr 125kubiku se zelu slabu prodaja oz zelo zelo zelo počasi gre use skupej

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebe**i, te spakedravščine pa še google trenslation ne zmore prevesti v neko pametno vsebino - v drugi temi berem o tvojih naporih okoli nakupa ER 6n - ne vem kako si prišel do A izpita ob taki slovnici? Pa malo se "ohladi" s svojimi "Rossi" popadki - ER ni stroj za dirkanje ne po pisti in še manj po slavni cesti Kočevje-Dvor.

LP in dober nakup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebe**i, te spakedravščine pa še google trenslation ne zmore prevesti v neko pametno vsebino - v drugi temi berem o tvojih naporih okoli nakupa ER 6n - ne vem kako si prišel do A izpita ob taki slovnici? Pa malo se "ohladi" s svojimi "Rossi"  popadki - ER ni stroj za dirkanje ne po pisti in še manj po slavni cesti Kočevje-Dvor.

LP in dober nakup.

pač iščem motor s katerim se bom lahku brez skrbi vozu po cest jebat ga če je država dala tak zakon da se blokira lahku sam do 70kw...

pa tut nisem reku da je ER stroj za dirkališča sam sem pač tm blizu doma in se dost vozem tm...

če ne pa lahku tut svoje nadpovprečno pametne in sevede razvite sive celice kej zadržijo zase.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Jap, jaz sem šel na testno vožnjo z njo ... Če se pravilno spomnim je motor iz uvoza (ITA?), od dodatne opreme ima povišano šipico in ščitnike rok, ohranjena je pa videti kar solidno, kolikor so moje laične oči zmogle sprocesirati. :blush: Glede servisne itd. potem nisem spraševal, ker sem imel namen vzeti drug motor, tega sem peljal le za primerjavo. Razočaran sem bil nad serijskim zvokom (precej žvižga in brni), ko sem enkrat slišal mojega z Akrapoviči. :D Itak pa prodajalec vedno na koncu reče, da je motor zelo lep. :P

Če boš slučajno iskal trgovino - ko prideš po ulici mimo policije zavij desno, strmo navzdol in potem zopet desno - prodajalna je nekako pod cesto, takoj ko se pelješ mimo voznega parka smrkcov ne moreš več zgrešiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POzdravljeni!!!

Je slučajno kdo hodil okrog in vrgel očke na to mašinco? http://www.avto.net/....asp?ID=6111260

Jaz sem sel zadnjic gledat ravno tole. Motor je ze kar nekaj casa na prodaj, prejsnji lastnik naj bi bil umirjen 50 letnik, ohranjenost je pa solidna. mene je bolj zanimala menjava za hornetko, vendar se pol nism odlocil za to..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!