Skoči na vsebino

Kupujem 50ccm


SpecialG

Priporočene objave

Še enkrat preberi moj post pa boš videl da piše da 1300€ NI mal denarja..... :whistle:

ja sj sm ti napisu da 1300 ni mal dnarja ampak je velik dnarja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsekakor je veliko boljše kupiti mašino z vodnim hlajenjem!!!

To je res :worship: . Samo če nemislš neki velik predelvat pa tko se da zračno dubit mal cenejš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam vodno pa se mi greje skor do konca pa nobenih velikih predelav ni....nvm pa kako je drugje.. :rolleyes:

Jz mam vodno pa se mi še do polovice ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se tud ne. Sicr pa, vodno je met dobr, tud če ne misls nc druzga kokr blokado dol dt, ce se furaš na daljše relacije tko kaksnih 40km, pa je dost hribov, ker zračn bi zakuhu. Sicr pa, men ni nč žal, da sm runnerco kupu za 2k€, ker je res hud skutrčk. Frend ma enga kitajca za 1200€, pa je to čist drug svet. Da ne govorim, kok cajta je trdil, da njemu z blokado gre 60, ja števc že sam k smo pa sprobal, pa je tistih 60 prej 45. :) Nočš skutrja k res na vsakem koraku kašlja, že tko je to sm 50 kubov in nič navora...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko kupujem skutera, mi je v oke padel Aprillia sr 50 r in pa Aprillia sr 50 Factory. Kakšno je vašo mnenje o teh dveh skuterov? In pa če se lahko na teh dva vozita mislim zic dovolj velik :whistle:

Popravljeno . Popravil strike2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enako, razn k se u hrib vozim 2km mi do polovice pride pa ne gre čez.

To so pa runnerce :worship: :worship: :worship: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj menite kej o tem motorju se splaca Leo Pard .LONGBO LB50Y-5B

Lep motorček. Malo spominja na TOMOS SM 125 kar je pohvalno :). Meni je lep

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko kupujem skutera, mi je v oke padel Aprillia sr 50 r in pa Aprillia sr 50 Factory. Kakšno je vašo mnenje o teh dveh skuterov? In pa če se lahko na teh dva vozita mislim zic dovolj velik

Skuter je dovolj velik, priporočam pa ti SR 50 R, torej factory-ja pusti pri miru. SKuterja sta ista, imata le drugačen motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izbiram med tem Leo Pard .LONGBO LB50Y-5B in tem motorjem Leo Pard LONGBO LB50Y-5A sedaj mi pa povejte kaj priporocate in kateri je boljsi

Popravljeno . Popravil SkAoS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izbiram med tem Leo Pard .LONGBO LB50Y-5B in tem motorjem Leo Pard LONGBO LB50Y-5A sedaj mi pa povejte kaj priporocate in kateri je boljsi

Priporočam ti A. B je bolj offroad verzija, A pa bolj supermoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko kupujem skutera, mi je v oke padel Aprillia sr 50 r in pa Aprillia sr 50 Factory. Kakšno je vašo mnenje o teh dveh skuterov? In pa če se lahko na teh dva vozita mislim zic dovolj velik :whistle:

Smo ga meli in delal je oodlično :P

Šlo je 80km/h PO ŠTEVCU (da ne bo mel kdo kake nepotrebne pripombe) vendar v hrib ni vlekel..aia, bilo je vse navadno le blokade so bile skurjene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je. Kup si runnerja in uzivej. Tako ciklistiko nima noben skutr oz. redki. Glih dons sm se odfuru do Trebnjega iz Lj pa nazaj. Odlično, morm rečt! Po števcu gre 85km/h po hribu zna pa do 93 prbit. Ampak to ni tok pomembno, vazna je lega, neverjetno se dobr drzi cesti, tele Pirelli k dobiš zravn so ubitačno dobre. Pa tud celga tanka nism skuru so mi ostale še 4 črtice, naredu sm pa točno 100 km stalnega tišanja praktično. Kar pomen, da bom naredu s tem 7l tankom, še sigurno ene 40km. V bistvu res najbolši skutr v svojem razredu. Ok sprobu nism RS50 Aprillie, pa Yamahe Aerox, ampak tedva sta nekaj drazja. Pa vodno hlajenje je zakon. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostani na APNju :) Kupi MF Cobro, bat od 42, pubrust kanale od fergazerja,5 brzina in ti bo šla 80-85. No usaj meni gre(po števcu od kolesa, ki je točen saj moraš notri vnesti obseg kolesa al premir saj ne vem.). Za v grič je tudi stroj, če se ti zljubi lahko zaviješ tudi na brezpotje...priporočam pa ti tudi da greš delat izpit za 125 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ODLOČAM SE MED:

Yamaha TZR Rossi Replica

Letnik: 2005

Starost: rabljeno

1.registracija: 6 / 2005 SLOVENSKO poreklo - kupljen v SLO

Tehnični pregled: 04/2010

Prevoženi km: 8900

Motor: 49 ccm, 2 KM, 1 valjni, 2 taktni,

Moč motorja: 1 kW / 1 KM

Menjalnik: ročni menjalnik

Kategorija: Moped

Barva: modra

Cena: 1600€

Aprilia rs 50

Letnik: 2005

Starost: rabljeno

1.registracija: 10 / 2005 SLOVENSKO poreklo - kupljen v SLO

Tehnični pregled: 10/2009

Prevoženi km: 15000

Motor: 50 ccm, 3 KM, 1 valjni, 2 taktni,

Moč motorja: 2 kW / 3 KM

Menjalnik: ročni menjalnik

Kategorija: Sport

Barva:

Cena: 1600€

KAJ MI PRIPOROČATE OZ. ODSVETUJETE?

SE MI SPLAČA KUPIT?

prosim pomagajte pri odločitvi!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseeno je katerga od teh dveh bi kupu... Oba motorja sta kr uredu :whistle: . Če pogledaš kilometre. Ti pa bol pripročam yamaho. Najbolš da si greš oba motorja ogledat. Pa enga seboj uzem ko se spozna Kr lahko je kej nazaj prevrteno al pa kej tko da pol tut ohranjenost mal vidš pa ugotoviš kako pa kaj je blo z motorjm :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostani na APNju :) Kupi MF Cobro, bat od 42, pubrust kanale od fergazerja,5 brzina in ti bo šla 80-85. No usaj meni gre(po števcu od kolesa, ki je točen saj moraš notri vnesti obseg kolesa al premir saj ne vem.). Za v grič je tudi stroj, če se ti zljubi lahko zaviješ tudi na brezpotje...priporočam pa ti tudi da greš delat izpit za 125 :)

Točno to bom js naredu...sam brez tistih predelav da gre 80-85...z MF mi gre 65 in mi je zaenkrat čist zadost. Itak neki po ravnini se mi tk neda furat za po ovinah pa ne rabiš tok hitrosti. Pa še pol se mi bo zdelo da sm boga za jajce primu k bom šou iz 65km/h na 170km/h hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ODLOČAM SE MED:

Yamaha TZR Rossi Replica

Letnik: 2005

Starost: rabljeno

1.registracija: 6 / 2005 SLOVENSKO poreklo - kupljen v SLO

Tehnični pregled: 04/2010

Prevoženi km: 8900

Motor: 49 ccm, 2 KM, 1 valjni, 2 taktni,

Moč motorja: 1 kW / 1 KM

Menjalnik: ročni menjalnik

Kategorija: Moped

Barva: modra

Cena: 1600€

Aprilia rs 50

Letnik: 2005

Starost: rabljeno

1.registracija: 10 / 2005 SLOVENSKO poreklo - kupljen v SLO

Tehnični pregled: 10/2009

Prevoženi km: 15000

Motor: 50 ccm, 3 KM, 1 valjni, 2 taktni,

Moč motorja: 2 kW / 3 KM

Menjalnik: ročni menjalnik

Kategorija: Sport

Barva:

Cena: 1600€

KAJ MI PRIPOROČATE OZ. ODSVETUJETE?

SE MI SPLAČA KUPIT?

prosim pomagajte pri odločitvi!!!

Po tem kar si ti napisu sploh nebi oklevu ampak bi se takoj odloču za yamaho..čeprav se mi brezveze zdi da si kupiš 50ccm športni motor..še posebi če boš šel delat izpit za 125cc...no pa sj če maš gnar....moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!