Skoči na vsebino

Kupujem 50ccm


SpecialG

Priporočene objave

Dober dan!

Jaz se pa odločam med Gilero Runner in Peugeot Jet-force / C-tech. ( do 1300 € )

Sicer po izgledu mi je definitivno lepši peugeot, a nevem kateri je boljši po notranjosti ( mašina pa to ) ???

Kaj vi mislite kateri je bolši ? ima kdo kake izskušnje z Peugeoti ????

Lp, Dado

Kupi Hondo Zomer Ti nebo žal, doma imam dve zelo vredu motorček,majhna poraba,4-takna mašina 1X letno zamenjaš olje motor brez napak, če dokupiš Polinija cena ca 300€ gre točno 75 km/h sicer orig. gre ca 58 km/h.Ima pa vsa čuda tehnike;einšprizer, katalizator, lambda sondo-ogrevano,vodno hlajenje,4-ri ventilsko tehniko, dinamo-starter,izredne luči 2X kratka in dolga itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar v to temo napisal da nebom odpiral druge!

Kaj pravite na Sym Jet Sport X .... Ma kdo kake izkusnje? Se ga da predelat da gre okrog 80?..Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

hm malo sem gledal forum in videl motor leo pard longo. zanima me če kdo kaj več ve o tem motorju npr. koliko prestav ima, končna hitrost prez blokade, če je zanesljiv itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar v to temo napisal da nebom odpiral druge!

Kaj pravite na Sym Jet Sport X .... Ma kdo kake izkusnje? Se ga da predelat da gre okrog 80?..Hvala

Moj prijau ma pa ti lahk povem da je skuter dokaj soliden in gre brez blokad prb. 75-80 km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm malo sem gledal forum in videl motor leo pard longo. zanima me če kdo kaj več ve o tem motorju npr. koliko prestav ima, končna hitrost prez blokade, če je zanesljiv itd.

Jst sm ga zdej pred parimi dnevi gledu pr Španu .... pa se mi zdi ful tak plastičn ceu :S .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Prodajam nekaj zate.

Yamaha DT 50 supermoto.

Cena: 1600- oziroma spustim največ do 1500

Če te zanima, oziroma si resen, me kontaktiraj

lp, gašper

Popravljeno . Popravil gapi4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi yamaho tzr 50! Polagaš v ovinke ko nor! mas rablene za 1400€! dobavljivi deli pa lepo zgleda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Drugač če koga zanima prodajam motor CPI SM. Letnik 2007. Brez prask. Potrjeni vsi uradni servisi pri A-cosmos. še LINK do motorja. Kontaktirajte me na zasebca al pa na telefonsko številko ki jo najdete na linku.

Popravljeno . Popravil VERMA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
  • 5 let pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Na koliko km se menjujejo valjčki pa jermen na 50 ccm skuterjih? Konkretno na SYM JET 14, čeprav verjetno vsi njihovi modeli imajo enak motor. Eni prodajajo z 7-9000 km, pa me zanima, ali je to zrelo za konkreten servis.

Popravljeno . Popravil motofil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!