Skoči na vsebino

Aprilia team


Priporočene objave

Evo pa sm se tud jz po zaslugi mojga italian loverja :wub: "prženila" v A team :OK: .

No pa si le zataušala tistga cucukija za tega italjanskega šminkerja :OK: ,lepo pa velik užitkov z njim,pa da ga boš skoz cartala!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. . . ej stari, ti tud dolguješ eno članarino O:-) (nekinousivAtimu) :krneki:

@SN . . . . v sklad, ki bo zrastel . . . . :whistle:sklad brez dna :rolleyes:

a bi ti lepo pogledal kdo je temo odpru in se bi pol oglašal??

sicer pa..ne bod začuden če ti bo pri naslednji plači nekej €€ manjkalo..to je ker članarine nisi plačal :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa..ne bod začuden če ti bo pri naslednji plači nekej €€ manjkalo..to je ker članarine nisi plačal :evilgrin:

. . . šment pr teb se ne da švercat . . . :beer2:

. . . €€ ta je pa huda :?

:whistle:

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zadnjič sem naročal ene kratke majice prek neta iz Louisa, pa sem se malo zaklikal in očitno naročil tole, namesto ene druge :rolleyes:

post-1190-1246702585_thumb.jpg

Glede na to, da imam japonca, je zaenkrat ne mislim nosit, jo pa z veseljem oddam pi isti ceni kot sem jo dobil (10€, znižana iz 17€) kakšnemu lastniku Italjana, ker predvsem Aprilia pa Ducati riderji, se radi pošalite na račun poševnookih :)

Majica je velikosti XL in še original zapakirana

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem naročal ene kratke majice prek neta iz Louisa, pa sem se malo zaklikal in očitno naročil tole, namesto ene druge :rolleyes:

post-1190-1246702585_thumb.jpg

Glede na to, da imam japonca, je zaenkrat ne mislim nosit, jo pa z veseljem oddam pi isti ceni kot sem jo dobil (10€, znižana iz 17€) kakšnemu lastniku Italjana, ker predvsem Aprilia pa Ducati riderji, se radi pošalite na račun poševnookih :)

Majica je velikosti XL in še original zapakirana

Fuuul hudaaa, mela bi prec :kva2: ....sm je za ene 3 cifre prevelka grrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodano :)

Se mi je kar dozdevalo da se bo hitro našel kakšen italjanski "mrhovinar" :P , ki "ne mara" japoncev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj je zdej razbijači? Zgleda da se Aprilie ne kvarjo tko kt ostali makaronarji in japonci in se sam vozte :P

Aja..rabim eno žrtev da mi spuca Tuno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej razbijači? Zgleda da se Aprilie ne kvarjo tko kt ostali makaronarji in japonci in se sam vozte :P

Aja..rabim eno žrtev da mi spuca Tuno..

Popravek..žrtev naj bo blondna in joškata :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek..žrtev naj bo blondna in joškata :whistle:

Doma te bo pa tvoja s trnovo palco čakala.. Raje ne :D Mene vem da bi :rolleyes:

dejmo probat, pa da vidmo kaj se zgodi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si predstavljate, vsi apriljaši naenkrat na turci?

za vsaj enga vem, k ga zihr nau/ni blo, k mu šajtrga od Tuonota v garaži stoji že let pa pou brez gum ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vsaj enga vem, k ga zihr nau/ni blo, k mu šajtrga od Tuonota v garaži stoji že let pa pou brez gum ... :lol:

je reku, da se bo letos vozu in noče prodat.

a mislis, da je že registriral moped? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vsaj enga vem, k ga zihr nau/ni blo, k mu šajtrga od Tuonota v garaži stoji že let pa pou brez gum ... :lol:

je reku, da se bo letos vozu in noče prodat.

a mislis, da je že registriral moped? :naughty:

stavim da NI :D

aja..kje je žrtev? moja tuna je še zmer usrana..kako nej bom pol pozer kot @maus/2 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm po cest je pa kr velik Aprilij srečat, kdo bi si mislu a :OK: , sm ponavad se v različne smeri vozmo :whistle: ......drgač grem pa jz zdle pucat mrčes grdo k si je upala nalimat na njegovo obličje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Lep pozdrav vsem italjanskim dvovaljnikom še iz moje strani, sicer malce pozno ker sem že preživel eno odlično sezono na svoji RSVjki, prej pač ni bilo časa za kaj drugega kot vožnjo :)

Upam da se v prihodnje kaj srečamo.

Trenutno moped na servisu...

post-5661-125451950454_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Kwa vsi apriliaši spite al nbenmu več ne užge :evilgrin: :lol1:........moj je glih odgrmel svojih 5 minut, tk d mam za en mesc mir, pol bomo pa vidl, če se bodo vremena zjasnila :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dobil regler in akumuljator. Jutri furca! Sharpi, gres zraven?

A s ti na glavo pou al so ti zadnč na slonih, al kwa ste mel za ene žvale tm gor, možgani žmržnli :slap:..... midva greva vn k bo topl, se prav 20+, sma občutljiva k mimoze na mrz....aja pa vrjetn grem tud na servis se mal naštelat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

očitno teme kar izginjajo,ali jih pa jaz ne najdem

iščem temo o srečanju caponord-ov,pa je ne najdem.

kdo gre naslednji vikend na kras???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ima kdo oz. ve kje dobiti kak našitek aprilia za na lajblc? :)

Spider en našitek (aprilia racing z levčkom)majo v Autocommercu v Lj, lohk kr prek spleta nabaviš (pa clo posezonsko znižanje je :grim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spider en našitek (aprilia racing z levčkom)majo v Autocommercu v Lj, lohk kr prek spleta nabaviš (pa clo posezonsko znižanje je :grim)

ja, tistega sm najdu, sm to je pa tud kar je, bi hotu kaj več izbire :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!