Skoči na vsebino

Homologiranje krosa?


kristjan1995

Priporočene objave

Pozdravljeni!

slišal sem da se nekako da registrirati krosa! Zanima me kako in kaj je potrebno za homologacijo!

ne da se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se vse, vem za vsaj enega.. Ampak koliko je potrebnih poznanstev in koliko je s tem komplikacij, je verjetno pa druga zgodba :) Tako da ja, kupi enduro :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se vse, vem za vsaj enega.. Ampak koliko je potrebnih poznanstev in koliko je s tem komplikacij, je verjetno pa druga zgodba :) Tako da ja, kupi enduro :)

Za Husqvarne vem da se da, povej kaj vozž pa ti bomo povedal če se da.

Če pa nimaš še nič raje kupi enduro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo kakao g alahko registriraš če nima ne luči ne smernikov ne............. In kdaj ga lahko voziš (pomoje samo podnevi)! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Husqvarne vem da se da, povej kaj vozž pa ti bomo povedal če se da.

Če pa nimaš še nič raje kupi enduro.

Vse gre le prave ljudi moraš poznat!Imet prave papirje...Vsaj slike tega motorja z lučmi in smerokazi...

Samo kakao g alahko registriraš če nima ne luči ne smernikov ne............. In kdaj ga lahko voziš (pomoje samo podnevi)! :headbang:

Brez luči je to bilo in je nemogoče! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupis Hondo HM 125 in imas registriranega krosa predelanega v supermoto :evilgrin: :worship: Se slikca:

dsc02660.jpg

Aja ... pa trenutno se prodaje. Za 3100€ ;) letnik 2003 z novo masino.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

slišal sem da se nekako da registrirati krosa! Zanima me kako in kaj je potrebno za homologacijo!

Načeloma brez COC dokumenta ni možno homologirat motorja, vsaj legalno ne!

Za Husqvarne vem da se da

Cross Husqvarne 250 in 450 letnik 2004 so bile prodajane z COC dokumentom, samo te se je dalo registrirat, nobenih prej, nobenih kasnej...

Vsak HM ima COC.

Motor je predelan cross pri Italjanskem distributerju za Honde in on za svojo predelavo izdaja COC dokument...

Popravljeno . Popravil gidl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 let pozneje...

Zdravo. Mene tudi zanima kako gre to v Sloveniji... namreč če se ne motim se da registrirat KTM EXC modele, potem ko dodaš še vse potrebne stvari nanj...amapk kako gre to pri recimo kawasakiju kxf ali kateri drugi znamki, če seveda dam vse kar je potrebno na njega (supermoto gume, luči, smernike, itd). Hvala v naprej.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!