Skoči na vsebino

Rezervni deli, razni viri...


STARI

Priporočene objave

  • 4 mesecev pozneje...

Kje oz. na kateri strani bi dobil original serijske številke delov na tak način, kot imajo to urejeno nekateri proizvajalci avtomobilov? Se pravi slika motorja in potem vsak del posebej, zraven pa še serijska številka dela? Rabim za Ninjo 600 letnik 2007. Na tak način: http://www.cmsnl.com/kawasaki-1985-zx600-a1-ninja-600_model15690/partslist/

Popravljeno . Popravil Hornet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema za pomoč! Zdaj sem našel številke delov, ki jih rabim imam pa zdaj novo težavo. Očitno so vse te številke za USA trg, ker če v ebay.de vpišem katerikoli del mi napiše spodaj da jih pošiljajo: "Ort: Vereinigte Staaten von Amerika", dvomim pa da v evropi ni nikogar, ki bi te dele imel, saj serviserjem ponavadi ni treba čakat dolgo, da jih dobijo. Tu je cca 14 dni za dobavo, poleg tega nekateri v evropo oz Slo ne pošiljajo, rad pa bi se izognil tudi večkratni poštnini in vse dele nabavil pri enem prodajalcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sklepam da kupuješ prek e-baya. Tukaj so deli redko razvrščeni po številkah delov. Najbolš, da vpišeš kar ime dela ter letnik in znamko. Potem pa pogledaš še ostalo ponudbo prodajalca, če ima še kaj kar rabiš. Tudi če ne pošilja v slo, mu pošlji sporočilo, pa se da mogoč kaj zmenit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor hoče nove original dele je prava trgovina http://www.kfm-motor...nda-spare-parts ,poštnina v Slovenijo 15 euru :) ....,vse original zapakirano....,skratka to mnogi iščete in seveda za pametno ceno....,dolgo sem iskal po ebayu in tudi drugje...,tukaj sem zase dobil najceneje :grim Seveda sem številke delov ukradel tukaj :lol: :D lp!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema za pomoč! Zdaj sem našel številke delov, ki jih rabim imam pa zdaj novo težavo. Očitno so vse te številke za USA trg,...

...nekateri v evropo oz Slo ne pošiljajo...

To je rešljivo: KLIK1 KLIK2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema za pomoč! Zdaj sem našel številke delov, ki jih rabim imam pa zdaj novo težavo. Očitno so vse te številke za USA trg, ker če v ebay.de vpišem katerikoli del mi napiše spodaj da jih pošiljajo: "Ort: Vereinigte Staaten von Amerika", dvomim pa da v evropi ni nikogar, ki bi te dele imel, saj serviserjem ponavadi ni treba čakat dolgo, da jih dobijo. Tu je cca 14 dni za dobavo, poleg tega nekateri v evropo oz Slo ne pošiljajo, rad pa bi se izognil tudi večkratni poštnini in vse dele nabavil pri enem prodajalcu.

Zadnje case se politika vecjih proizvajalcev (predvsem Honde) glede cenovne politike, dostopnosti mikrofilmov in št. delov navadnim smrtnikom precej zaostruje. V bistvu se odvija skoraj neke vrste gonja proti vsem trgovcem in spletnim stranem ki potrošniku omogočajo dostop do mikrofilmov številk delov ali cenovno ugodnejših nakupov originalnih rezervnih delov.

Sporoči mi za kaksen stroj imas, morda ti lahko priskrbim kaksne podatke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Rabim dele za Hondo, rabljenih še ni na tržišču, kaka ideja?

Pa eno stran sem imel med zaznamki preden sem zbrisal z mikrofilmi za skoraj vse motorje a pozna kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

Pozdravleni!

Utrgala se mi je zajla za sklopko. Original nova stane 100 eur (men je slabo gratal ko sem sliso to ceno), neoriginal ne najdem za moj motor. Zdaj pa kaj naj storim? Ce dam od naprimer yamahe, ki ima enako masino? Nevem ce se mi splaca dajet 100eur za zajlo, ko pa je cel set plastik 140eur (primer...)

Koliko pa racunajo mojstri da mi jo naredijo?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je le, da sem zgubil un del, ki pride v rocko...

Popravljeno . Popravil zanski18
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravleni!

Utrgala se mi je zajla za sklopko. Original nova stane 100 eur (men je slabo gratal ko sem sliso to ceno), neoriginal ne najdem za moj motor. Zdaj pa kaj naj storim? Ce dam od naprimer yamahe, ki ima enako masino? Nevem ce se mi splaca dajet 100eur za zajlo, ko pa je cel set plastik 140eur (primer.. .)

Koliko pa racunajo mojstri da mi jo naredijo?

Lp

Lahko bi imel napisano od kje si bi ti človek lažje pomagal, npr.v Nm imaš tudi firmo (Vavžek) in ti naredi kakšno koli zajlo potrebuješ in ima celo razne kose,če ti kaj manjka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja no pozabil sem, sem iz murske sobote (prekmurje)

Ni problem skocit do maribor al pa se malo dle, sam da bo dober narjeno!

Ker 100 se mi zdi malo prevec za neko zJlo, kaj menite? No je pa res da se cakamo na odgovor od tovarne, ce je prislo do nesporazuma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tbp lenart, dobil sem odgovor da se s takimi zadevami vec ne ukvarjajo.

Je se kje kaka delavnico, ki to dela v pomurju (celje,mb,ms,...?)

Ali bo treba v ljubljano?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen

 

Ja ne bo potrebno v Ljubljano .......................... obstaja tudi Pošta

Dogovorite se z njimi po telefonu, pošljite po pošti in oni vam vrnejo po pošti ............................................. v koliko ne najdete skupnega jezika ......................... pošljite žico meni, in jo bom odnesel na firmo.

 

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!