Skoči na vsebino

Rezervni deli, razni viri...


STARI

Priporočene objave

Tbp lenart, dobil sem odgovor da se s takimi zadevami vec ne ukvarjajo.

Je se kje kaka delavnico, ki to dela v pomurju (celje,mb,ms,...?)

Ali bo treba v ljubljano?

Lp

Vprašaj še tule.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Rabim 3 matice in vijak za Aprilio. Kje to najceneje dobiti? Cena poštnine iz UK je 21 funtov, cena delov pa 4. Če mi kdo lahko pomaga je tule spisek:

2x AP8550307    1    Rear wheel nut        563728 (ex 8550307)
1x AP8152290    1    Screw w/ flange
1x AP8152300    1    Self-locking nut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim 3 matice in vijak za Aprilio. Kje to najceneje dobiti? Cena poštnine iz UK je 21 funtov, cena delov pa 4. Če mi kdo lahko pomaga je tule spisek:

2x AP8550307    1    Rear wheel nut        563728 (ex 8550307)

1x AP8152290    1    Screw w/ flange

1x AP8152300    1    Self-locking nut

uradni servis sicer ne vem če je v slo ga imaš pa v italiji glede na to da je poštnina za kuverto iz italije v slo okrog 9€ se ti pomoje splača

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim 3 matice in vijak za Aprilio. Kje to najceneje dobiti? Cena poštnine iz UK je 21 funtov, cena delov pa 4. Če mi kdo lahko pomaga je tule spisek:

2x AP8550307    1    Rear wheel nut        563728 (ex 8550307)

1x AP8152290    1    Screw w/ flange

1x AP8152300    1    Self-locking nut

 

Dagri moto v Monfalconu ima kar dobro založeno trgovino in tudi ti pove po telefonu hitro če ima del ali ne. http://www.motodagri.com/

 

Pri nas imaš pa potem v novi gorici moto Marčelo 053025636. Lahko ti preveri tudi zalogo po skladiščih pri nas. Sedaj ko imaš kode rezervnih delov ti bosta oba znala hitro pomagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

mene zanima kje ponavadi kupujete plastike za motor ? Pač jaz sem svojega krstil ... zdaj bi pa najraje zamenjal kr vse plastike in ne vem kje jih kupit in da ne koštajo malo bogastvo. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kje ponavadi kupujete plastike za motor ? Pač jaz sem svojega krstil ... zdaj bi pa najraje zamenjal kr vse plastike in ne vem kje jih kupit in da ne koštajo malo bogastvo. LP

Kupi rabljene na ebayu. Se da vcasih dobiti ugodno. Sploh pa sedaj, ko je sezona pri koncu lahko cakas in bos sigurno dobil za ugodno ceno.

Lp, S. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kupi rabljene na ebayu. Se da vcasih dobiti ugodno. Sploh pa sedaj, ko je sezona pri koncu lahko cakas in bos sigurno dobil za ugodno ceno.

Lp, S. 

Nič ne najdem , če pa je je pa pokjena za 70+€ , pa še druge barve ... sem vse preiskal. Je še kakšna druga opcija? Gre se za to , da moram najdt repsol plastiko, da ne bo izstopala. Mogoče kdo ve če se da na v hondinem zastopniku nabavit in kolk bi bla cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne najdem , če pa je je pa pokjena za 70+€ , pa še druge barve ... sem vse preiskal. Je še kakšna druga opcija? Gre se za to , da moram najdt repsol plastiko, da ne bo izstopala. Mogoče kdo ve če se da na v hondinem zastopniku nabavit in kolk bi bla cena?

Seveda se da, pokliči jih za ceno in dobavljivost. So zelo prijazni :)

http://www.ascenter.si/kontakt/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je stranska plastika 550€?  Jaz rabim samo stransko zgornjo plastiko, ker druge plastike me niti ne motijo, če so malo počene al pa kaj. Ne bi pa rad menjal komplet plastike zaradi ene same. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti prav repsol barvo isces?

Opazam, da majo hude cene. Stranska plastika je 550€. Za ta denar dobis komplet kopijo iz ABS plastike  http://www.ebay.de/itm/Lacksatz-Verkleidung-kpl-Repsol-Honda-CBR1000RR-SC57-2006-2007-neu-/361375045454?hash=item5423a1974e:g:CiIAAOSwT6pV3wft

Lp, S.

Za tele abs plastike ti morem rect da so zelo obcutljive na toploto in jih kljub toplotni zasciti kr rado zvija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti prav repsol barvo isces?

Za tele abs plastike ti morem rect da so zelo obcutljive na toploto in jih kljub toplotni zasciti kr rado zvija...

Ja najraje bi našel repsol barvo, če bi se dalo, kker za nalepke sem tudi slišal , da so baje drage ko pas.  Ampak cene plastike so me pa šokirale. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepke pridejo cel set okoli 100 eur za cel moror mislim...js mam rabljene plastike samo nalepke poruzene samo na zalost hrv barva 2007 letnik...sem pred kratkim narocil za brata set nalepk za spodnji del oklepov oz banjo in so bile 25 eur plus 40 barvanje torej za 65 eur na novo narejen spodni del...v as domzale so hoteli za isti set nalepk 125 eur...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo dejansko izkušnje z ABS plastiko??? Je kdo zadevo nameščal na motor ... zanima me ta iz hong konga. 

Popravljeno . Popravil Vucko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni toliko prozna.obcutljiva je na toploto.kasna matica je zalita z plastiko in mores kaj popravljat .poslikava je vredu edino bratu je oranzna barva kr zbledela...so pa bile plastike 270 eur plus carina..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ... hvala.  Ka pa nameščanje ... se vse prilega tako kot je treba ... ali je mogoče imel težave? Glede občutljivosti na toploto ... kolikor vem se dajo dobit tisti toplotni ščiti al kaj so že. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prilegalo se je vse ja..edin zadnjo plastiko fastback smo komaj gor dobili ker je 5 x manj prozna plastika..smo dali tudi toplotne scite ki dobili zraven pa ni pomagalo..lahko so bili slabi sciti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Nimam kje drugje vprašat..za kolega iščem stopalke za moto guzzi nevada 750..mislim da je letnik 2002..kje bi to dobil??hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, dAlencc87 pravi:

Nimam kje drugje vprašat..za kolega iščem stopalke za moto guzzi nevada 750..mislim da je letnik 2002..kje bi to dobil??hvala lp

Na Ebayu dobiš za denar skoraj vse ...

Stopalke Nevada

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ojla. 

 

Po manjsi nezgodi bi rabila par čepov za Hondo Transalp 650 2006 letnik. Mogoce kdo ve, kje bi lahko to kupila v Ljubljani?

 

Hvala za informacije, 

Lep pozdrav, 

Petra

image.png

Popravljeno . Popravil Petra Marjetica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Petra Marjetica pravi:

Ojla. 

 

Po manjsi nezgodi bi rabila par čepov za Hondo Transalp 650 2006 letnik. Mogoce kdo ve, kje bi lahko to kupila v Ljubljani?

 

Hvala za informacije, 

Lep pozdrav, 

Petra

image.png

Vsi serviserji imajo ... še posebi tisti, ki honde popravljajo ... ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!