Skoči na vsebino

Rezervni deli, razni viri...


STARI

Priporočene objave

Uf, hvala, bo kr tapravo. Zdej usaj vem da so to stabilizatorji tresljajev :) Louis pa itak rulzzz

Ja.. včasih so ble to uteži, da je bila balanca malo težja... ampak teli aluminjasti iz Louisa niso prav težki :lol: (so pa lepi :grim )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prosim za nasvet, kje do najcenejših rezervnih delov za Hondo cbr 600f 2004.

Se splača v Avstrijo skočit? V Louise katalogu nisem zasledil za ta letnik smerokazov ter ogledala. A to popmeni, da tega nimajo ali da ta cena pomeni za modele od tega letnika dalje?

Nekdo mi je svetoval, da naj vprašam za dele v Hondi v Grazu. Mi lahko kdo pomaga s točnim naslovom.

Za morebitno pomoč se vnaprej zahvaljujem.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Oi!

Rabil bi nasvet glede cene za :

- sprednja feltna za monstra 620ie, letnik 2004, ena sama praska na robu, nic skrivljena 7000km prevozenih...

- stevec za monstra, isti letnik kot feltna, 7000km, dve manjsi praski na plastiki (par mm-ski), vse deluje kot je treba...

Sem ze gledal po ebay-u, pa je bolj malo tega s fiksno ceno, pri nas pa celo nic.

Sprasujem zato, ker se odlocam, ce naj prodam ali naj obdrzim za vsak slucaj, ce bom kdaj rabil :krneki:

Tks!

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikoli ne prodajaj delov od motorja ki ga voziš :headbang:

Se popolnoma strinjam, enkrat se boš nekje malo zložil, pa jih boš kupoval nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Pozdrav!

Kje bi se dali dobit 'pocen' deli za yamaho fazer 03'. sprednja maska(zunanja,notranja),pa se kake dele na levi strani motorja.motor srebrne barve.Na odg iz bolhe se čakam.

Mb,Ce in okolica 

P.S. oziroma kok to sploh stane približno.

Hvala za odg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 let pozneje...

živjo,

mene zanima, če je na obali kakšna dobro založeno trgovina z rezervnimi in dodatnimi deli oz. kam hodite (tisti ki ste na obali) po kakšne dele??

Ali imajo dele edino na servisih?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kaj rabiš

da je z večino potrošnega materiala dobro založena npr. olja, svečke,filtri, tako kot je to recimo adr*a merk*ur za avtomobile.

vem za trgovine v Trstu, ampak pri nas pa nisem še zasledil kaj takega razen za avtomobile.

Popravljeno . Popravil marinaio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Tema v kateri bodo na enem kupu zbrani vsi viri rezervnih delov-privatniki, odpadi, fizične osebe, internetne trgovine.

pa da začnem z vprašanjem-šred časom sem gledal eno nemško internetno trgovine, kjer je bilo ogromno delov za motocikle (ne e-bay)? Sem pa pozabil naslov-kakšne ideje?

Aja pa v bližnji prihodnosti bom iskal čim bolj kompleten gxr 1100 w okoli 1996 letnika lahko brez papirjev za...poceni :).

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko prosim moderatorja da popravi moje zatipkanje v naslovu (moral bi pisat Viri ne Vri ) Hvala :)

P.S.- da se na uradnih servisih, uvoznikih pa e-bayu dobijo deli je vsem jasno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da začnem z vprašanjem-šred časom sem gledal eno nemško internetno trgovine, kjer je bilo ogromno delov za motocikle (ne e-bay)? Sem pa pozabil naslov-kakšne ideje?

Morda http://www.bike-teile.de/?

D.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SS-Moto, Saša SVENŠEK, s.p.

P.E. (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)

DRAVSKI DVOR SKLADIŠČE - ZGORNJA HAJDINA 91, 2288, ZGORNJA HAJDINA

"moto-odpad" na zalogi kaj hočeš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni! Razen na bike-teile.de ne najdem nikjer nič za husqvarno. Če kdo ve za kako trgovino v tuini bi lepo prosil za link! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Aprilie je najboljsa zadeva AF1 online shopping. Deli so vsi na zalogi, imas pa tudi celotne mikrofilme za vsak motor posebej, tako da se ti ni treba ubadat z razlago, samo poisces mikrofilm, najdes del in prepises OEM kodo. Je pa hec, da lahko to kodo potem vpises v google in najdes kako EU trgovino. Simpl k pasulj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!