Skoči na vsebino

World Endurance -


Cartman

Priporočene objave

ta vikend! Igor Jerman kapetan YART, mal da ne veteran saj na world endurance zmaguje že 11 let!! Letos nebo edini Slovenec na startu. za ekipo MCS Racing bo nastopil tudi Jure Štibilj Kvalificirana sta oba, in cilj podoben. najprej končat dirko. . . . začne se 18.4. ob 15.00

tukaj lahko sledimo rezultatom!!

dejmo navijat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo že fasal kazen zarad uporabe lastnega bencina (ki je slabši kot un na pisti), morali bi uporablat bencin iz boksev (vsak box ma svojo mini črpalko) sam, da bencin stane 3 eure na liter...

Tako, da štartamo iz zadnjega mesta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, da štartamo iz zadnjega mesta...

Sej mate 24 ur časa, da prehitite vse :P

Držim pesti za vas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola rejserja,

držimo pesti za vaju, pokažita jim auspuhe :naughty: srečno in GASSSSSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo že fasal kazen zarad uporabe lastnega bencina (ki je slabši kot un na pisti), morali bi uporablat bencin iz boksev (vsak box ma svojo mini črpalko) sam, da bencin stane 3 eure na liter...

Tako, da štartamo iz zadnjega mesta...

Koje fore!Sam,da služijo!Kaj prej pa o tem niste bili nič obveščeni?Kaj češ! 24ur je res dolga tako,da :yea1: gasa pa po dveh kolesih :worship: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo, jst sm že izkoristu svoj crash bonus....z levim "deklcem" sem drsal po tleh v leve ovinke in je enkrat sam "nasedlo" v špici museuma in mi vzelo prvo kolo....jst cel motor je že zrihtan in v akciji, ob 18h grem gor spet....wish me more luck! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo, jst sm že izkoristu svoj crash bonus....z levim "deklcem" sem drsal po tleh v leve ovinke in je enkrat sam "nasedlo" v špici museuma in mi vzelo prvo kolo....jst cel motor je že zrihtan in v akciji, ob 18h grem gor spet....wish me more luck! :D

Ja na Eurosportu so te ujel. Drugače pa veliko sreče, čimanj okvar in čim boljšo končno uvrstitev :OK: . Vidim da greš v dež :krneki: .

P.S. ampak vsaj na barve SLO zastave lahko opozorite. Na grafiki je zelena, bela, modra :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo, jst sm že izkoristu svoj crash bonus....z levim "deklcem" sem drsal po tleh v leve ovinke in je enkrat sam "nasedlo" v špici museuma in mi vzelo prvo kolo....jst cel motor je že zrihtan in v akciji, ob 18h grem gor spet....wish me more luck! :D

Smola!Velik več sreče naprej :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a driver in pit pomeni kdo trenutno vozi? ker po moji logiki mi to ni lih logično :)

drgač pa igorju gre super za 1x :)

jure pa mal smole ampak sej bo ;)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje gledate stanje?

Sem gledu prve pol urce dirke so bli vspred honda kawasaki (en iz bsbk) pa suzuki, naših nikjer vidu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogl bi bit s temi tremi :)

drgač pa v prvem postu maš link

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oke danke, sem gledu glih to stran pa mi ni blo jasen kje je kaki YART, pa sem zdele pokapiru :D

WUHU.. da mu le rata. Juretu pa tud ne gre tako slabo, velik sreče nadalnih par urc :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr ga je Igor peglal, zdej pa v postlo dve risanki pogledat pa čez 4 ure spet gor... če bo pa dež pa še prej.. da spet mal razlike nardi :P.

Jure je v boksu že tolk časa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure!

Ampak, mater 'maš cajta, da dirkaš, pa še s forumom se zajebavaš!! :D:P

Dej na 100% po gasu! :grim

Igor je pa AS!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa mal čudno,ker ne more zadnjega kroga tolk časa vozit

43 411 MCS RACING EWC STIBILJ J 125 87 Laps 45'46.260 1'43.268 In 06

Igorjev team pa leti,ko pri norcih :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mal je čudn use skup ...... k se mi zdi da sm vidu suzo 411 na pisti .... mogoče jim pa lap timer ne dela :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piše in out run in juretu piše in čas na tekoči krog pa stoji! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo igor gre na progo ;) zdele pa bo:) po časih sodeč dežuje :D čeprou pod weather so zvezdice pa lunce, kar me spominja na jasno vreme :D

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!