Skoči na vsebino

World Endurance -


Cartman

Priporočene objave

Dobr ga je Igor peglal na koncu dirke :OK: Čestitke!!

Še 3 minutni video povzetek dogajanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, še Igorjevo mamo pokaže pr 2:58 ko objame Mandyja po prihodu Igorja v cilj :) vsaj zelo ji je podobna če ne drugega :)

Popravljeno . Popravil Gorgh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, Yart bo zrihtu še en motor za 8ur Suzuke letos( 26-29 julij ),en motor bo vozila standard ekipa z Igorjem, drug motor bo pa za sledeče ase:

Noriyuki Haga, Tommy Hill in pa Katsuyuki Nakasuga. Prva dva verjetno ne rabimo predstavljat, Katsuyuki pa trenutno vozi za Yamaha YSP Racing ekipo v japonskem SBK prvenstvu.

Me prav zanima kako se bojo odrezal, glede na to da je tole bil sprint dirka kot endurance.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, Yart bo zrihtu še en motor za 8ur Suzuke letos( 26-29 julij ),en motor bo vozila standard ekipa z Igorjem, drug motor bo pa za sledeče ase:

Noriyuki Haga, Tommy Hill in pa Katsuyuki Nakasuga. Prva dva verjetno ne rabimo predstavljat, Katsuyuki pa trenutno vozi za Yamaha YSP Racing ekipo v japonskem SBK prvenstvu.

Me prav zanima kako se bojo odrezal, glede na to da je tole bil sprint dirka kot endurance.

Za Suzuko bi mogl dat na R1 (Lorenzo/Spes ) na CBR (Stoner/Pedrosa), tko k sta učas npr.pelala VTR ( Rossi/Edwards )

post-8975-0-35725500-1335004301_thumb.jpg

post-8975-0-99455600-1335004319_thumb.jpg

post-8975-0-65761400-1335004364_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja včas so deci dirkal v Gp zdej pa nimajo cajta k preveč jokcajo en čez druzga :smoke:

Dobr edin Rossi sam čez motor pluva :grim

Team bi mogl sestavt Edvards, Baylis, Checa...

Preizkuseni ati. :blush:

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

ta vikend ga žgejo v nemčiji 8h Oschersleben, Štibilju žal ni uspela udeležba (zgodba za kakšen bolj mračen forum) tko da po moje za slovence vozi le Jerman, naj bi pa vozu tud hrvat Marko Erceg (zelo u redu fant, kar za nekatere slovenske "visokoleteče rejserje" ne bi ravno trdil)

Ima kdo kakšen link, treningov, rezultatov...........sem že brskal pa nč našel?? :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend ga žgejo v nemčiji 8h Oschersleben, Štibilju žal ni uspela udeležba (zgodba za kakšen bolj mračen forum) tko da po moje za slovence vozi le Jerman, naj bi pa vozu tud hrvat Marko Erceg (zelo u redu fant, kar za nekatere slovenske "visokoleteče rejserje" ne bi ravno trdil)

Ima kdo kakšen link, treningov, rezultatov...........sem že brskal pa nč našel?? :(

ja žalostno , da mu ni ratal, tistim , ki so mu vrgli polena pod kolena pa se bo sigurno vrnilo v dvojni meri.

Zanimivo pa je , da nihče ne napiše imen, le redki!! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja žalostno , da mu ni ratal, tistim , ki so mu vrgli polena pod kolena pa se bo sigurno vrnilo v dvojni meri.

Zanimivo pa je , da nihče ne napiše imen, le redki!! :?

Sem pa danes slišal, da naj bi Prosenik mislil , da se bo potem ,ko je zajebal Štibilja za izpisnico,lahko urinil v moštvo kjer naj bi vozil Štibilj, toda tudi tako mu ni ratalo.....smola..spet...verjetno ga že poznajo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo rezultati:

FIM Endurance World Championship 2012

German Speedweek 8h Oschersleben,

01- Suzuki Endurance Racing Team – Suzuki GSX-R 1000 – Philippe/Delhalle/Kagayama – 313 giri (EWC)

02- BMW Motorrad France Team Thevent – BMW S1000RR – Gimbert/Cudlin/Nigon – a 1 giro (EWC)

03- Yamaha France GMT94 Michelin – Yamaha YZF R1 – Checa/Foray/Giabbani – a 1 giro (EWC)

04- Honda TT Legends – Honda CBR 1000RR – Donald/McGuinness/O’Halloran – a 4 giri (EWC)

05- Motors Events AMT – Suzuki GSX-R 1000 – Guittet/Dietrich/Savary – a 7 giri (SST)

06- 3D Endurance Moto Center – Kawasaki ZX-10R – Debise/Echard/Di Carlo – a 7 giri (SST)

07- Q.E.R.T. – Suzuki GSX-R 1000 – West/Prinz/Al Malki – a 8 giri (SST)

08- Yamalube Folch Endurance – Yamaha YZF R1 – Ribalta/Tizon/Gasca – a 9 giri (EWC)

09- DG Sport Herock – Yamaha YZF R1 – Van Keymeulen/Cudlin/Vizziello – a 10 giri (SST)

10- AM Moto Racing Competition – Suzuki GSX-R 1000 – Loiseau/Maitre/Masson – a 13 giri (SST)

11- Bolliger Team Switzerland – Kawasaki ZX-10R – Saiger/Stamm/Tangre – a 13 giri (EWC)

12- Monster Energy Yamaha YART – Yamaha YZF R1 – Jerman/Martin/Nakasuga – a 15 giri (EWC)

13- RS Speedbikes Racing – BMW S1000RR – Albrecht/Hanke/Kollan – a 16 giri (Open)

14- Motobox Kremer by Shell – Suzuki GSX-R 1000 – Scherrer/Paavilainen/Szalai – a 16 giri (EWC)

15- TSV Volpke by Schubert – BMW S1000RR – Bergau/Reichamann/Stuppi – a 17 giri (Open)

16- Atomic Motorsport – Suzuki GSX-R 1000 – Egea/Jond/Diss – a 17 giri (SST)

17- No Limits Motor Team – Suzuki GSX-R 1000 – Aldrovandi/Erbacci/Saltarelli – a 22 giri (SST)

18- KTM Endurance Battle Crew 53 – KTM RC8R – Helldobler/Matias/Schmidt – a 24 giri (Open)

19- MCS Racing Ipone – Suzuki GSX-R 1000 – Saseta/Erceg/Pedoni – a 24 giri (SST)

20- Union Lilja Racing – BMW S1000RR – North/Lilja – a 25 giri (EWC)

21- 2Fast4you by Sven4Race – Yamaha YZF R1 – Behrendt/Schoder/Hoffelner – a 26 giri (Open)

22- Evers Zab Endurance – Triumph Daytona 675R – Evers/Karthin/Horvarth – a 35 giri (Open)

23- Starteam 67 – Suzuki GSX-R 1000 – Lucas/Hardt – a 43 giri (SST)

24- Team R2CL – Suzuki GSX-R 1000 – Chevaux/Buisson/Prulhiere – a 44 giri (EWC)

25- Penz13 Kraftwerk Herpigny – BMW S1000RR – Vallcaneras/Filla/Fastre – a 45 giri (SST)

26- Flemmbo Dijamant Serbia – Kawasaki ZX-10R – Dehaye/Perisic/Demarey – a 71 giri (EWC)

Pa naš sosed Marko Erceg. Zdele je napaljen za Alpe Adrio ki bo ta vikend na Grobniku.

post-2615-0-75393900-1344935009_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Evo za une k nimajo kej počet, live stream iz 24 ur Le mansa :grim

Trenutno je stanje takle:

1. SRC Kawasaki

2. SERT Suzuki

3. BMW France

4. Yamaha GMT

5. Honda TT Legends

in na 6 mestu Yamaha Yart z našim pilotom Jermanom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo za une k nimajo kej počet, live stream iz 24 ur Le mansa :grim

Trenutno je stanje takle:

1. SRC Kawasaki

2. SERT Suzuki

3. BMW France

4. Yamaha GMT

5. Honda TT Legends

in na 6 mestu Yamaha Yart z našim pilotom Jermanom.

kliknem učer ta link, res super. dela. gledam 10 sec, in Igor parkira ob pisti. :(

Tako de, mord sm jaz kriv, in drugo leto ne bom gledal več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tam videl v živo, Giabbani po 14 minutah prvič parkiral v pesek, ovinek v ciljno ravnino, taman pred mojim nosom. Gre gor Martin v istem ovinku 5 metrov prej položi do konca, gestikulira da je olje na pisti 6 tipov pregleduje ovinek safety car jih vozi okoli lja pa nikjer (lahko da je bila voda od prejšnjega padca). Ponoči težave s sistemom za tankanje. Dobri dve uri pred koncem se vsi trije borijo kot levi in počasi napredujejo, ravno so se spravili na 77ko TT legends (John McGuiness), Jerman na pisto pelje kot šus, naslednji krog ga ni. Komentator kriči kot nor vse kar razumem je Jerman, čez nekaj časa ga zagledam reveža kako rine p.asico, ki ji je odpovedala elektrika. Na hitro porihtajo in v zadnjih dveh urah napredujejo še za eno mesto (7.). Srce se nama je trgalo, ko sva jih gledala junake, ko jih sreča ni hotela. Francozi pa so prepevali Kwaku in Suzi.

Pa francoska himna zveni čisto drugače, ko se okoli tebe dere nekaj 10.000 Francozov ti pa edini ob zdravljici vstaneš in mahaš z eno malo zastavico. So pa spoštljivo tiho čakali, da je odigrala. Na nekatere druge so od reagirali z žvižgi in glasnimi protesti.

LP Bajsi

post-905-0-91859300-1347458306_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

zgleda da bosta v franciji vozila oba jermana....  :OK:  držim pesti !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosti trening :

 

With a crew rejigged at the last minute after an injury for Josh Waters, Monster Energy Yamaha YART nevertheless managed the fifth fastest lap time. The Austrian Yamaha will be ridden by Igor Jerman, Broc Parkes, Sheridan Morais and Marko Jerman.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot men zgleda je Marko Jerman rezerva, ce gre kej narobe z enim od uradnih pilotov. Janez Prosenik letos spet vozi celo sezono na Kawasakiju team flembo. cifra 46 :-)

Zanimivo je videt da dirka tud Loris Baz. WSBK tovarniski pilot, se bo se mal ponoci vozu hehe

na linkih so vcerajsnji rezultati.

http://db.tt/RtccCIRU

http://db.tt/gVX9fQHl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

hmnja, ne gre jim glih najboljš...

 

janezovi 46ti po dobri uri in pol, 8 krogov zaostanka, Igorjevi pa osmi, 2 kroga... držmo pesti da bo šlo boljš in da bodo zdržali do konca :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yart na tretjem mestu

 

Flembbo na 21. mestu

 

Ducati 30 mesto

 

Suzuki št. 1 se je povzpel nazaj na 4.mesto vendar za Yartom zaostaja 6 krogov, časi skoraj identični 1.44.XX

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!