Skoči na vsebino

World Endurance -


Cartman

Priporočene objave

Hola,

 

po 19 urah Igorjevi tretji, Janezovi 28ti, BMW France, ki je bil čist v vrhu, v igri za zmago, pa zadnji (in v boksu)!! pa Honda TT legends šele 20ti... hua...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vidimo če bodo 4 krogi zadosti za zadnje 4,5 ure, št.1 stiska 2-3 sekunde na krog.

 

46 so na 35.mestu, še vedno v boksih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tesno bo, št.1 lahko nadoknadi 3 kroge do konca pri razliki 2 sekundi na krog

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole bi blo to. Tud Prosenik je prisel do do cilja, na 40 mestu. Cel dan naziganja je zdrzal tud Panigale :)post-1354-0-60906200-1366549450_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Yart in Jerman 2. mesto! :OK: :OK: :OK:

Čestitke !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Lepo ga je videti  :OK:, me pa zanima,koliko so mu vzela vsa ta leta...

Če ga poslušaš zlo mal in kljub temu, da bo drug let 50 star, prav da se zmer rad dirka in gre še vedno na zmago in, gre v Suzuko na 100 % in ne mal luftat :notworthy: ( na treningu je biu 14-ti kar res ni slabo za njegova leta in konkurenco kamikaz gor v Suzuki) Drgač pa Schwantz zmagovalec v Suzuki v razredu MotoGp 1988 in 1994

 

http://www.youtube.com/watch?v=BoAut904uBc

Popravljeno . Popravil RVT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ded čisto drugače na motorju sedi kot pa mladci, vsak tujec, ki v Suzuki nastopa, ob tej poplavi hitrih domačinov si zasluži spoštovanje. Večina ekip ima za Suzuko druge - beri lokalne - voznike.

 

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

hmnja, a so razspustili tastaro YARTovo ekipo?? nikjer ni Igorja in Stevea, Gwen pa vozi Suzukija...

 

čist mimogrede, iz firbca, sem rekel Chromeu naj mi prešteje motorčke, po Suzuki bo (bolj ali manj) drvelo 19 Hond, 13 Suzukijev, po 10 Hond in Kawasuckyjev, 6 BMWjev, 3 Ducatiji in po 1 KTM in Aprilia.

 

dejmo Janez, ful gas pa dolge lampe ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

hmnja, a so razspustili tastaro YARTovo ekipo?? nikjer ni Igorja in Stevea, Gwen pa vozi Suzukija...

 

čist mimogrede, iz firbca, sem rekel Chromeu naj mi prešteje motorčke, po Suzuki bo (bolj ali manj) drvelo 19 Hond, 13 Suzukijev, po 10 Hond in Kawasuckyjev, 6 BMWjev, 3 Ducatiji in po 1 KTM in Aprilia.

 

dejmo Janez, ful gas pa dolge lampe ;-)

Igor je še zmer v ekip sam Suzuke nebo vozu use ostale dirke pa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hola,

 

Janezovi imajo nemalo težav v Le Mansu, Belluci je na treningu grdo padel, motor se je pa še užgal :(

držimo pesti da bodo mehaniki usposobili rezervni motor do kvalifikacij, danes ob 17:30

post-163-0-32480000-1379601124_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

Janezovi imajo nemalo težav v Le Mansu, Belluci je na treningu grdo padel, motor se je pa še užgal :(

držimo pesti da bodo mehaniki usposobili rezervni motor do kvalifikacij, danes ob 17:30

:( , Ne lajkam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sranje. Po dveh padcih je Janezu razneslo kwaka, vanj pa je trescil Honda TT Legends. Na olju he padlo se 7 drugih. Kmalu po polovici dirke je duso spustila tudi YARTova R1. Slovenci so verjetno ze na poti domow.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!