Skoči na vsebino

Pomoč pri nakupu maxiscooterja


balanca

Priporočene objave

pred 2 urami, hoyla pravi:

Pri vsakem skuterju je najpomemnejše, kdaj je bil menjan jermen, ker če se ta strga, poptem lahko pride do resnih pškodb na sklopki in variomatu, kar je pa velik strošek, če zablokira.

In kaj če zablokira oz razstrga...če teoretično naredi kako škodo je to okoli 100eu max 200eu kar je zanemarljivo napram ohranjenosti...načeloma paškode ni.oz jz ne vem da bi komu škodo naredilo..je pa dela pa svinjsko....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izvajanje del po servisni tabeli je pomembno. Prav PODLO je, ko prodajalec trdi, da je bilo zamenjano po tabeli, pa se ti čez 200 km jermen strga.

Ampak pri nakupu rabljenega je marsikaj treba verjeti, žal pa poštenost v današnjih časih ni več vrednota.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak kuk tuk diht ko kupi avto ali motor naredi servis..ali vsaj zamenja olje in pregleda ostalo bolj temeljito....ob pregledu jermena se veliko vidi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, K a m e n pravi:

Ampak pri nakupu rabljenega je marsikaj treba verjeti, žal pa poštenost v današnjih časih ni več vrednota.

Jaz sem kupoval rabljenega, naredil čez 1000km med iskanjem, potem pa kupil novega. To pove dosti o tem.

Skratka, kar je bilo po razumeni ceni ni bilo za kupiti:

- ker ni bilo servisne knjige (dosti rabljenih skuterjev na našem trgu je iz Italije),

- so bile plastike kot nove na skuterju, agregat pa izgledal "20 let" star,

- se plastike niso ujemale, a so zatrjevali, da je nepoškodovan,

- je lastnik že toliko nakladal, da je sigurno nekaj "smrdelo",

- neke čudne poškodbe,

- je bil skuter dobesedno zanemarjen,

- lastnik ni vedel kaj dosti o skuterju.

Tisti skuterji, ki so bili dobro ohranjeni, lastniki vedeli nekaj o njih in imeli papirje urejene, pa so se prodajli skoraj po ceni novega, tako da potem raje tisti nekaj % primakneš in kupiš res novega. Skratka sem bil razočaran med iskanjem dobrega rabljenega skuterja.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni,

Evo po šestih letih se bo k hiši vrnil burgman 400.. Če kdo ve za kakšnega dobrega, je informacija dobrodošla.. Sem v navezi tudi z x rider, vendar trenutno ne pozna nikogar, ki bi ga prodajal..

Hvala

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Lep pozdrav

Prodajam maxi skuterja Aprilia SRV 850, let 2012, prevozenih 19845, 2.lastnik, nove gume, nova baterija, servis narejen pred sezono, itd.

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13388519

Vec info na tel.031518331 Luka

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdrav,

Kot drugi motor (za cas ko bi se peljala s punco) kupujem maksija do cca 2 jurja. Sel sem pogledat ze aprilio atlantic ampak me je vizualno najbolj navdusil burgi 400. Najbolj mi je pomembno da se udobno sedi predvsem sovoznik. Burgi 650 menda majo slabe menjalnike 400 mi pa je ravno prav. 

Kaj pravite https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13547898

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravim,da ti nem kaj poleg dal,ceprav si odprl novo temo kater mopi imas namen kupt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, denis099 pravi:

Pozdrav,

Kot drugi motor (za cas ko bi se peljala s punco) kupujem maksija do cca 2 jurja. Sel sem pogledat ze aprilio atlantic ampak me je vizualno najbolj navdusil burgi 400. Najbolj mi je pomembno da se udobno sedi predvsem sovoznik. Burgi 650 menda majo slabe menjalnike 400 mi pa je ravno prav. 

Kaj pravite https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13547898

Imel sem burgija 400,sedaj pa 650 in je neprimerno boljši,bolj okreten,bolj močen,bolj komot,menjalniki pa niso problematični ob predpostavki,da so redno servisirani...tudi jaz sem dal zanj 2000e in sem max zadovoljen,dela bp,verjetno sem imel tudi malo sreče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolegovem fotru na 650 vsulo menjalnik kaj kmalu po nakupu, stroska 700 eur...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, denis099 pravi:

Pozdrav,

Kot drugi motor (za cas ko bi se peljala s punco) kupujem maksija do cca 2 jurja. Sel sem pogledat ze aprilio atlantic ampak me je vizualno najbolj navdusil burgi 400. Najbolj mi je pomembno da se udobno sedi predvsem sovoznik. Burgi 650 menda majo slabe menjalnike 400 mi pa je ravno prav. 

Kaj pravite https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13547898

tema že obstaja, tako da lahko tukaj povprašaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, denis099 pravi:

Spidermax bos ozenil ali kasneje prodal za drobiz...Med temi tremi bi jz imel najraje burgija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
pred 2 urami, alpi80 pravi:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14679490

Živijo,bi prosil,če kaj kdo ve o tem evo,

Hvala

L.p.

 

Če ti je všeč Piaggio,poservisiran očitno je,letnik je malo starejši,kar ni nič narobe,glede nato,da je konec sezone,še malo skorigirata ceno in je to,to.Za teh slabih 900e se ne moreš kaj dosti nategnit,dele pa itak dobiš vsepovsod...glede nato,da si iz primorskega konca,ti pa sploh nebo problem za dele,Italija ti je blizu...

Popravljeno . Popravil revival
Popravek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

Zaradi zdravstvenih težav,tudi jaz resno razmišljam o nakupu maxija.Gledam za tale dva BMW C650 in Aprilia sv 850.Kaj mi svetujete?Pa lep dan želim.....LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ob 2. 2. 2020 ob 11:47, corleone48 pravi:

Pozdravljeni!

Zaradi zdravstvenih težav,tudi jaz resno razmišljam o nakupu maxija.Gledam za tale dva BMW C650 in Aprilia sv 850.Kaj mi svetujete?Pa lep dan želim.....LP

Hm, o GT ali C650 je malo info glede zanesljivosti. SRV 850 pa nima nič odlagalnega prostora. Mene tudi mika, ampak za drug motor poleg CBF 1000, bo dovolj kakšen Piaggio ali Aprilia 500.

Popravljeno . Popravil motofil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živoi!Burgmana so prenovili 2013,če se ne motim.Ali kdo ve kako je z zanesljivostjo?Ali so kaj izboljšali menjalnike?Lep dan vsem skupaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!