Skoči na vsebino

Pomoč pri nakupu maxiscooterja


balanca

Priporočene objave

pred 10 minutami, gonilka pravi:

A je mogoče kdo šel pogledat spodaj omenjenega fuocoja? Hvala.

 

http://www.avto.net/altana03/ad.asp?id=12363024

Ker tudi sam sanjam o fuoco....ta je prepoceni,da bi bil ok!58kkm ni problem sploh...Glede barve ga v tujini še nisem videl istega naprodaj...Mopi je zelo detaljno za pregledat...recimo meni ker ni blizu se niti ne da it saj je prepoceni in ne zgleda mi original barve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sesir pravi:

Ker tudi sam sanjam o fuoco....ta je prepoceni,da bi bil ok!58kkm ni problem sploh...Glede barve ga v tujini še nisem videl istega naprodaj...Mopi je zelo detaljno za pregledat...recimo meni ker ni blizu se niti ne da it saj je prepoceni in ne zgleda mi original barve...

.. tudi sam imam 300 km v eno smer in mi je brez veze hodit, če ni vsaj kolko tolko ok. Mislim da so po Italiji črni kot tale v kopru. Ali? Itak je najbrž uvožen od tam. Kar se agregata tiče se naredi velik servis in je potem to to za nekaj cajta. Misliš da je bil karamboliran?

Na kaj je biti dobro pozoren pri nakupu trikolesnika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, gonilka pravi:

?

Na kaj je biti dobro pozoren pri nakupu trikolesnika?

Poleg imej sliko na kateri ista barvna kombinacija in letnik...predvsem je pomembno da amortizacija dela kot mora..da ne sveti kakšna lučka,da gre lepo zaklenit da sam stoji tudi ko je le ena prednja kolesa na pločniku druga na cesti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, gonilka pravi:

?

Na kaj je biti dobro pozoren pri nakupu trikolesnika?

Poleg imej sliko na kateri ista barvna kombinacija in letnik...predvsem je pomembno da amortizacija dela kot mora..da ne sveti kakšna lučka,da gre lepo zaklenit da sam stoji tudi ko je le ena prednja kolesa na pločniku druga na cesti...

Zame je črna na drugih dveh slikah drugačna...zato sem prej napisal,da mislim,da te barve ni!..seveda pa treba v živo videt...

3.jpg

gilera-fuoco_black_5.jpg

gilera-fuoco-500-review-scooters-mopeds_9.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, hvala za nasvet. Glede barve kot praviš je možno da je tudi zaradi sonca bolj "sijoča".

Če bo za vikend čas, se bomo mogoče odpeljali do primorske in pogledali zadevo, če bo še na voljo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, gonilka pravi:

Ok, hvala za nasvet. Glede barve kot praviš je možno da je tudi zaradi sonca bolj "sijoča".

Če bo za vikend čas, se bomo mogoče odpeljali do primorske in pogledali zadevo, če bo še na voljo.

 

Verjetno bo na voljo....

Recimo če bi zgledal kot mora ga ziher ne bi bilo...saj bi šel jz že danes ponj...ne zgleda kot mora verjemi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede cene,za 9 let starga jest siguren ne bi dal več ko dva jurja. ie pa tako,slika je slika v živo pa je zadeva čisto nekaj druzga.Poklič ga,da se dobita v Postojni,če pride do tja je motor vsaj sigurno vozen.Probaš do Kozine po AC nazaj pa po stari cesti in test bo narejen.

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, gusar pravi:

Glede cene,za 9 let starga jest siguren ne bi dal več ko dva jurja. ie pa tako,slika je slika v živo pa je zadeva čisto nekaj druzga.Poklič ga,da se dobita v Postojni,če pride do tja je motor vsaj sigurno vozen.Probaš do Kozine po AC nazaj pa po stari cesti in test bo narejen.

:quad: ... imaš z ene strani prav.

z druge strani pa glede na to da je cena malo nižja, imaš pač 500 € pripravljenih za servis, oz. kakšen manjši poseg pa je to to. Glede na to da je naslednji fuoco na avto.net za 3.500 €

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, gusar pravi:

Višja cena ni garancija za bolšo kvaliteto.

Sem objavil slike kakšna mora bit! Tudi mene muči a če ni taka kot mora! Cena z juga Italije kamor rizično sploh it  v Slo ??

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem sicer zakaj, ampak jest bi se zadeve raje izognil. Ne vem, tako po intuiciji. Nimam tolk dnarja da bi pocen kupoval. Morda kakega jurja zraven, pa dobiš mp3 takega kot se šika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

pozdravljeni.

kupujem burgmana 650 in me zanima kaj biti najbolj pozoren.

gledam tudi italijanske ki pa imajo večina 50.000 km + je to že veliko za tak motor?

če kdo pozna koga ali ga ima za prodat,... sem kupec :) . res pa je da sem omejen z € (nekje do slabih 3000)

hvala za pomoč in LP Jože

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni.

kupujem burgmana 650 in me zanima kaj biti najbolj pozoren.

gledam tudi italijanske ki pa imajo večina 50.000 km + je to že veliko za tak motor?

če kdo pozna koga ali ga ima za prodat,... sem kupec :) . res pa je da sem omejen z € (nekje do slabih 3000)

hvala za pomoč in LP Jože

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, jotko pravi:

pozdravljeni.

kupujem burgmana 650 in me zanima kaj biti najbolj pozoren.

gledam tudi italijanske ki pa imajo večina 50.000 km + je to že veliko za tak motor?

če kdo pozna koga ali ga ima za prodat,... sem kupec :) . res pa je da sem omejen z € (nekje do slabih 3000)

hvala za pomoč in LP Jože

Daj malo prelistaj po obstoječih temah, predno odpiraš novo!!!!!!!!!

Burgman 650 tema že obstaja.

Hvala,  ker boš  prebral tole in v bodoče tudi kaj upošteval

http://motosvet.com/tabla/terms/

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni.

mene zanima nekaj glede gilere nexus 500

danes sem šel pogledati dve gileri ena letnik 2006 in ena 2007.

zanima me zakaj obe pri katerikoli hitrosti ko spustiš krmilo začne vleči motor v levo?

je to zaradi poškodb ali kakšnega drugega vzroka?

p.s. če kdo ima omejen motor in bi ga prodal... sem kupec :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Pozdrav

 

Razmisljam o nakupu skuterja npr. Gilera nexsus samo da ne vem a bi bil 300 ccm dovolj ali raje 500 ccm .. uporabljal pa bi ga za po mestu vcasih na avtocesti do 100 200 km dalec .. pa 1 x na morje ... kake so razlike v vzdrzevanju registracije itd... mogoce tudi suzuki burgman? 

 

Lp mihc

Pozdrav

 

Razmisljam o nakupu skuterja npr. Gilera nexsus samo da ne vem a bi bil 300 ccm dovolj ali raje 500 ccm .. uporabljal pa bi ga za po mestu vcasih na avtocesti do 100 200 km dalec .. pa 1 x na morje ... kake so razlike v vzdrzevanju registracije itd... mogoce tudi suzuki burgman? 

 

Lp mihc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Izprijenec pravi:

 

Razmisljam o nakupu skuterja npr. Gilera nexsus samo da ne vem a bi bil 300 ccm dovolj ali raje 500 ccm .. uporabljal pa bi ga za po mestu vcasih na avtocesti do 100 200 km dalec .. pa 1 x na morje ... kake so razlike v vzdrzevanju registracije itd... mogoce tudi suzuki burgman? 

 

Lp mihc

Za take "kratke" relacije bi jz pogledu za yamaho Tmax...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Za take "kratke" relacije bi jz pogledu za yamaho Tmax...

Katero yamaho tmax? kaksna kubikaza? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

500 je...osebno se mi do letnik 2007 kar se vozil maksijev najbolj dopadla vožnja...

Recimo tmax je šport,burgman 650 luksus..

Tmax imel sorodnik...od novega sam servisiral in pri 120.000+ prodal,ko crknu alternator on pa odločil da po 19 sezonah proda...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Izprijenec pravi:

Pozdrav

 

Razmisljam o nakupu skuterja npr. Gilera nexsus samo da ne vem a bi bil 300 ccm dovolj ali raje 500 ccm .. uporabljal pa bi ga za po mestu vcasih na avtocesti do 100 200 km dalec .. pa 1 x na morje ... kake so razlike v vzdrzevanju registracije itd... mogoce tudi suzuki burgman? 

 

Lp mihc

Pozdrav

 

Razmisljam o nakupu skuterja npr. Gilera nexsus samo da ne vem a bi bil 300 ccm dovolj ali raje 500 ccm .. uporabljal pa bi ga za po mestu vcasih na avtocesti do 100 200 km dalec .. pa 1 x na morje ... kake so razlike v vzdrzevanju registracije itd... mogoce tudi suzuki burgman? 

 

Lp mihc

Pozdravljen

Svetujem ti Nexus 500 ,ker že tega ne razganja od moči in ti bo na daljših relacijah ravno pravšnji. Ja če imaš malce več financ vzemi t maxa-yamaha ,enkraten skuter in dosti bolj kvaliteten , seveda je pogoj ohranjenost le tega. Svetujem ti pomoč bolj izkušene osebe in nazadnje še obisk serviserja Yamaha, pred samim nakupom. Ker si še mlad ti bo ta motor nudil kar ti potrebuješ. Za starejše uporabnike pa bi razširil krog skuterjev na bolj erotične primerke. Sicer pa probaj kaj ti odgovarja , kaj ti je všeč , kaj ti dovoljuje denarnica , pa se slišimo -pišemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če govorimo le o toliko budžeta ti lahko pomaga le sreča. Kolikor denarja toliko muske. Sam bi se Burmana za ta denar izogibal,ker ima svojevrsten prenos in zadeva v primeru okvare ni poceni. Probaj raje kakšno Hondo , veliko boljša kvaliteta in simpel vzdrževanje. Sicer pa za ta denar kakšen Atlantis 500 in podobni. Pa veliko sreče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Jutri grem na ogled maxi scooterja. in Sicer grem gledat tegale Tmaxsa. Res je malo starejsi letnik a po slikah sodec zgleda lepo ohranjen.

Gospod ki ima trgovino v celju pravi da se bavi z prodajo od leta 1990.

skuterje pripeljan iz italie in naj bi bil od prvega lastnika.. hmm to se ne da izvedet ? 

kupujem sebi prvi motor in si resnicno zelim tmaxsa. sicer gledam tudi letnike 2008 do 2009 a kaj, ki ni nic pametnega na temle avtonetu. 

Nebi rad kupil podrtijo, da bo z njo vec stroskov kot užitka. 

mogoce poznate vi koga da prodaja kaksnega tmaxsa ki je vreden nakupa in uzitka, (po nakupu) :-D 

Sem namrec iz obale Jutri pa imam furo v LJ oz se dlje. 

Link do Tmaxsa pa je tale.

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13052944

Prosim za kaksen dober nasvet glede teh scooterjev.

Sem prebral celotno temo. 

Nekih problemov pri Tmaxsu nisem zasledil da i imeli,  Alpa sem kej spregledal.

vsak nasvet je dobrodosel.

hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor izgleda ok. Sam sem imel dva motorja iz Italije in  ravno sem enega po dveh letih prodal in vse je bilo brez problemov. Torej sam uvoz ni sporen saj je izven naših meja dosti večji trg in ogromna izbira le sam nakup mora biti izpeljan strokovno , kajti vsi nadaljnji stroški so na tebi in so lahko zelo boleči.

Stvar vzemi na ziher. Pokliči prodajalca motorja , se dogovori za ogled, nato pokliči servis Yamaha  v okolici, tokrat v Celju in se dogovori za kontrolni pregled za t Maxa. Seveda prodajalcu omeni ta pregled in če ga ne moti  je že dober pokazatelj , da nič ne skriva. Če se pa ne strinja s strokovnim pregledom pa pozabi na vse skupaj! Minimalen pregleda je najmanj kar lahko izgubiš. Ali če imaš nekoga , ki je dobro podkovan v te stroki, a ne le samo na jeziku in mu zaupaš. Nakup pri privat stranki ti ne ponuja nikakršne garancije za mesec , dva, tri ali vsaj 1000 kilometrov , kar ponujajo uvozniki, firme kot je R moto v Rimskih toplicah in se tega tudi držijo. Seveda je teh firm kar precej na štajerskem koncu , pa tudi v Krškem je moto hit....

Torej ziher je tnajtbolj! Veliko lahko postoriš od doma in ko stvari stečejo kot je treba denar v žep in pot pod noge.

Pa veliko sreče pri nakupu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!