Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
balanca

Pomoč pri nakupu maxiscooterja

Recommended Posts

sesir
pred 2 urami, hoyla pravi:

Pri vsakem skuterju je najpomemnejše, kdaj je bil menjan jermen, ker če se ta strga, poptem lahko pride do resnih pškodb na sklopki in variomatu, kar je pa velik strošek, če zablokira.

In kaj če zablokira oz razstrga...če teoretično naredi kako škodo je to okoli 100eu max 200eu kar je zanemarljivo napram ohranjenosti...načeloma paškode ni.oz jz ne vem da bi komu škodo naredilo..je pa dela pa svinjsko....

Edited by sesir

K a m e n

Izvajanje del po servisni tabeli je pomembno. Prav PODLO je, ko prodajalec trdi, da je bilo zamenjano po tabeli, pa se ti čez 200 km jermen strga.

Ampak pri nakupu rabljenega je marsikaj treba verjeti, žal pa poštenost v današnjih časih ni več vrednota.

sesir

Vsak kuk tuk diht ko kupi avto ali motor naredi servis..ali vsaj zamenja olje in pregleda ostalo bolj temeljito....ob pregledu jermena se veliko vidi...

Andrejcer
pred eno uro, K a m e n pravi:

Ampak pri nakupu rabljenega je marsikaj treba verjeti, žal pa poštenost v današnjih časih ni več vrednota.

Jaz sem kupoval rabljenega, naredil čez 1000km med iskanjem, potem pa kupil novega. To pove dosti o tem.

Skratka, kar je bilo po razumeni ceni ni bilo za kupiti:

- ker ni bilo servisne knjige (dosti rabljenih skuterjev na našem trgu je iz Italije),

- so bile plastike kot nove na skuterju, agregat pa izgledal "20 let" star,

- se plastike niso ujemale, a so zatrjevali, da je nepoškodovan,

- je lastnik že toliko nakladal, da je sigurno nekaj "smrdelo",

- neke čudne poškodbe,

- je bil skuter dobesedno zanemarjen,

- lastnik ni vedel kaj dosti o skuterju.

Tisti skuterji, ki so bili dobro ohranjeni, lastniki vedeli nekaj o njih in imeli papirje urejene, pa so se prodajli skoraj po ceni novega, tako da potem raje tisti nekaj % primakneš in kupiš res novega. Skratka sem bil razočaran med iskanjem dobrega rabljenega skuterja.

JernejA

Pozdravljeni,

Evo po šestih letih se bo k hiši vrnil burgman 400.. Če kdo ve za kakšnega dobrega, je informacija dobrodošla.. Sem v navezi tudi z x rider, vendar trenutno ne pozna nikogar, ki bi ga prodajal..

Hvala

Lp

lukka85

Lep pozdrav

Prodajam maxi skuterja Aprilia SRV 850, let 2012, prevozenih 19845, 2.lastnik, nove gume, nova baterija, servis narejen pred sezono, itd.

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13388519

Vec info na tel.031518331 Luka

denis099

Pozdrav,

Kot drugi motor (za cas ko bi se peljala s punco) kupujem maksija do cca 2 jurja. Sel sem pogledat ze aprilio atlantic ampak me je vizualno najbolj navdusil burgi 400. Najbolj mi je pomembno da se udobno sedi predvsem sovoznik. Burgi 650 menda majo slabe menjalnike 400 mi pa je ravno prav. 

Kaj pravite https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13547898

sesir

Pravim,da ti nem kaj poleg dal,ceprav si odprl novo temo kater mopi imas namen kupt...

revival
pred 1 uro, denis099 pravi:

Pozdrav,

Kot drugi motor (za cas ko bi se peljala s punco) kupujem maksija do cca 2 jurja. Sel sem pogledat ze aprilio atlantic ampak me je vizualno najbolj navdusil burgi 400. Najbolj mi je pomembno da se udobno sedi predvsem sovoznik. Burgi 650 menda majo slabe menjalnike 400 mi pa je ravno prav. 

Imel sem burgija 400,sedaj pa 650 in je neprimerno boljši,bolj okreten,bolj močen,bolj komot,menjalniki pa niso problematični ob predpostavki,da so redno servisirani...tudi jaz sem dal zanj 2000e in sem max zadovoljen,dela bp,verjetno sem imel tudi malo sreče...

DAMI34
pred 13 urami, denis099 pravi:

Pozdrav,

tema že obstaja, tako da lahko tukaj povprašaš.

sesir
pred 4 minutami, denis099 pravi:

Spidermax bos ozenil ali kasneje prodal za drobiz...Med temi tremi bi jz imel najraje burgija...

honda2000

Če ima kdo v kratkem namen prodati kaj spodaj naštetega, naj mi pošlje na ZS:

-yamaha Tmax530

-kymco AK550

-aprilia SRV850

Lp