Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Fadil
    • smasher
      @DAMI34 tvoja definicija "poceni" je čisto napačna al pa imam jaz čisto napačne dohodke za bit na tem forumu. No, pol napačna, poceni je tolko da ne trzneš, zdej pa.... Jaz že 14dni gruntam a bi si kupu nov flex za 100€, al bom počakau da ta trenutni dokončno crkne.  Kar se tiče opreme in motorjev... mislim da sem do sedaj 3 "motorji" in oprema pod 3k €, to je za moje pojme poceni  ps: kar se tiče oldtajmer projekta dokler sem po 8k ni poceni, ampak glede na stroške ki jih znajo taki projekti prinest, sem še nad vodo. 
    • maus
      čakam serviserja za pralni stroj že 14 dni ... in servis bo okoli 120 € ... a ne bi blo cenej, da mi soseda pere posodo   u soboto sem zbou skor 150 € na municijo ... a razumete poanto   za enga je neki drago, za druzga je neki druzga .. ampak, dokler bom meu vsaj kakšen evro, bo šu v motorizem, pa čeprav bodo gate in štunfi luknasti    
    • Snečer
      zakrivate motor, da ne vidim, če je bmw
    • DAMI34
      zame nista bla poceni, zate pičkin dim Izraz "ni poceni" je: ko se tisti ki odkarta določen znesek, čist tko malce zamisli in se vpraša, če se bo na TRR računu, že mal poznalo. Recimo za Z900 (8,5kek) nisem niti trznil, za GTja (20 kek) pa sem že z enim učem. Upam, da sem pojasnil definicijo "ni poceni".  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!