Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj II


Ice

Priporočene objave

Zakaj pa prejšna ni bla dobra?

Naredil 300m z yamahco... still troubleshooting.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oktoberska sončna sreda.

žal bi mi bilo, če ne bi naredil par kilometrov, tam nekje 140 :D

Maribor, Ivarčko jezero in nazaj !

Vožnja prijetna, ravno prav toplo (hladno), razmere na cestah sprejemljive, stil LT, ST, SS odisno od razpoloženja in ceste.

Ivarčko jezero v spokojni tišini in miru, balzam za dušo.

Pot nazaj pa nic spokojna, ampak vseeno za dušo.

Motorček spi, jaz pa zdaj na čago :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni je včeraj prijalo skočiti do 3M. Polovica vožnje je bila v zahajajočem soncu, nazaj pa že v noči.

Nočnega mraza presenetljivo ni bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ena kratka : MB, Slov. Bistrica, Ptuj, Lenart, MB.

Sl.Bistrica -> Pruj : prometa za umret, sami živčni vozniki,....

Na koncu že malo hladno. Stil LLT -> (beri : menjalnik ni mel dosti za delat) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez Horjul do Bleda še nisem šel.

Ampak mi je Horjo tudi to možnost pokazal.

Golaž odličen, vožnja prijetna, družba prima, ja kaj bi si človek želel še več.

Nazaj grede iz Bleda do Lj. so pa ogrevane ročke delale.

No ne tiste Kekčeve, ampak vseeno je bilo vroče.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bolj malo motoristov srečal. Odpeljal krog;

Ce - Šentjur - Kozje - Bistrica ob Sotli - Brežice - Mokrice - Kostanjevica - Šentjernej - Novo mesto - Žužemberk - Trebnje - Mokronog - Sevnica - Ce.

Na koncu sem mislil iti še ZasaUce pozdraviti na Podmejo, a je krava kar sama zavila domov. Si je mislila, da vsaj enkrat pridem domov še za dne.

Dokaj prazne ceste. Na Dolenjskem razmeroma mnogo zemlje na cesti. Cesta Trebnje - Mirna - Mokrnog - Boštanj pa izredno čista, niti odkruškov skal ni bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto ob 6°° z dobrij za ljubljano , z ljubljane preko postojne in ilirske bistrice do kopra, iz kopra preko škofij po italijanski strani do sežane in po soški dolini do bovca, kjer smo prespali naslednji dan pa preko vršiča , krajnske gore do kremšnit na bledu, z bleda do tržiča in nato kranja prek jezerskega domov. lepo :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj malo pregledal koroski in stajerski konec slovenije.srecal tri motoriste in nobenega na ovinku. :( je pa res,da ko sem prisel zvecer domov,je severni medved ze _orng_ glodal za petami (5°Cpress).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se pred dobrim tednom vozil zadnjic so mi zvecer doma dejali, danes pa nismo videli prav veliko motoristov na cesti.

Jaz sem jih kar nekaj,.

Ko pa potem na forumu beres kje kdo bil, se ti pa zdi, da je to cisto normalno.

No prejsnji ponedeljek od Lj, do Rakitne v popoldanskem casu se prijeten soncek, nazaj pa kar hladno, amšak je blo pa vseen super.

Primorci imate res privilegij, kok je pri vas bolj toplo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem se vrnil iz redne nedeljske popoldanske vožnje. Opravil priložnostni krog: CE-Letuš-Velenje-SG-Dravograd-Radlje-Radelj-Radlje-MB-Vojnik-Dobrna-Žalec-CE

235 km, prijazno jesenko vreme, ceste suhe in čiste in tudi ne preveč prometne, srečal 4 motoriste, eden pa me je prehitel. Edina pomanjkljivost, nisem potreboval sončnih očal. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil novega jeklenega konjička,vzel probo za pet dni in kot nalašč je pet dni deževalo.Učeraj ko se je pa vreme porihtalo pa mi je proba potekla :( :( :(

Tko da sem se danes vozil po ulici gor pa dol...patetično a ne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj tut jst odpeljala svoj zaključni krog. Seveda kje drugje kot pa Dvor - Kočevje. Lepih a mrzlih zaključnih 150km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeraj me je sonce privabilo na motor tako da smo se 3motorji zbrali in jo ucvrli po daljši poti do Opatije,vreme je bilo super in vožnja prijetna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj solo odsel do "malo" pred Celjem... kjer sem dobil okrepitev za hrbtom... in kamor sta prisla se Dada in Matic... Potem sta pa dve srebrni puscici odleteli proti Podmeji (cisto mokri ovinki - neuporabno), potem pa nazaj dol v Prebold in cez Polzelo do Velenja, nato pa po Hudi luknji do dolica, cez Vitanje in potem se mimo Dobrne nazaj do malo nazaj zacetka avtoceste.... kjer sem odlozil "hrbtenico" in spet solo odvihral v LJ...

Bilo je super, nekaj cez 200 km... ce bi bila pa se cesta topla, bi pa ze tacke brusile... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po treh tednih abstinence je bilo več kot čudovito se spet vsesti na Suziko in se odpraviti na pokosilno turico 8) ! Z Rudetom sva ob pol dveh v krasnem sončku planila na "klasično" turo: iz Vrhnike preko Kalc do Idrije (1. postanek - obvezen sladoled pri Gabronu), nato do Mosta na Soči, tam pa za Novo Gorico (2. postanek za sendviče in sladoled pri "školjki"), nazaj pa preko Ajdovščine, Cola in Stare pošte do Kalc, kjer je Rude moral domov, jest pa hitro še v LJ do Hanzija, pa nazaj na Vrhniko.

Do Zg. Idrije je bilo še nekaj listja na cesti, potem pa nič več. Ovinki so bili še vedno levi in desni, asfalt je držal (očitno ga je segrelo krasno in toplo sonce, a kljub temu sva nagibala ZELO previdno :wink: ), prometa malo, skoraj nič - skratka izpolnjeni so bili vsi pogoji za maksimalno uživanje in zato sem zvečer preštel 229 prečudovitih km!!! Narava - neizmerno lepa: jesenske barve gozdov so fantastične, še posebej če so kombinirane z Idrijico in Sočo. Zares nepozabna vožnja - a žal tudi ena od mojih zadnjih letošnjih... Še naslednji vikend, kar bo, če bo - potem pa pride (pre)dolg zimski spanec... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj naredil eno kratko turco.....sam in prav lepo užival. Iz Trbovelj čez Zagorje,zapeljal na Vače (in čakal Bobota s katalogom!!!??? :cry: ) pol pa na Moravče, Domžale, kjer me je lepo obsijalo sonce (ahhh..prijetno)...pol pa proti Trojanam (nazaj v oblake) in nazaj na Izlake pa počas domov.

Idealno je bilo za malo razmišljat o novem motorju (razlogi Za in Proti)...pa hkrati dat mal mozak na pašo...zeblo me ni pa popolnoma nič :shock: , s tem da mi v konice prstov na roki ni bilo ravno toplo.

Najverjetneje bo še za kako furco ali dve...kej preveč pa po moje ni glih za računat na to...pa smučke bo treba mal namazat počas :onfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Beautiful Day. Danes je sonce kar vabilo na furco z motorjem, zato sem se po štartanju motorčka s kabli (slab akumulator), odpravil na furco po Goričkem, ceste presenetljivo prazne in še kr čiste. Po nekaj kilometrih za segrevanje sem lepo na easy zalagal po ovinkih. Spet presenečenje asfalt in gume dobro držijo, kljub dokaj nizkim temperaturam. Naredil sem cca.120 Km.

Nato pa motor natankal in lepo v garažo. :D

Skratka super dan, je za mano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!