Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj II


Ice

Priporočene objave

Ravno s fure sm, mogoče mal zgodno ampak je carsko, ko ti sonce nabija v hrbet. Nekaj nas je že na cest, ampak bo pop. najbrž bolje- zajeban ker mormo eni pop. na šiht- ajde :D :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAČICAAAAAAA! ZGODILO SE JEEEEEE! Sem včeraj tvojo furo čez Sorško planino odpeljal. Matr so to fletni kraji.

Pa informacija za vse ostale. Polagajo še tisti zadnjih 1,5 km asfalta. Torej v bodoče (verjetno že danes) na Soriški planini šodra nič več.

Hej, pa kdo pa včeraj na šihtu zdržal? Jaz že ne! Že ob 10h gasa domov, pregvantat, Orlico zakurblat pa do trdne noči furat, furat! Yeeeeess!

Skuril cca1,5 tanka benza. Matr, pa sej to je moral bit cca 400 km, pa po samih hribih pa rovtah. Jupiiiiii!!

LP HHV :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

He he he. Pa ti je le ratalo. Me veseli, da je tut teb všeč. Se bova naslednjič skupi tam čez peljala.

No včeri sem tut jst nardila furco čez Besnico, Šmartno Pri Litiji, Litijo in nazaj v Ljubljano. Mal sm sicer cvikala, sam če pa je bilo takoooooooooo lepo vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena kratka vožnja pred kosilom:

škofljica -> grosuplje -> turjak -> pijava g. -> škofljica.

srečal sem črnega monstra najprej v grosuplju potem pa še na škofljici. kakšen motosvetovec?

BTW, od turjaka do pijave gorice nov asfalt :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šla mal na Ride pogledat pa ni blo nobenga, srečala vsega 5 motorjev.Naredila 50 km po okoliških vaseh pa je pihalo ko hudič.Upam da bo jutr boljš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huda fura in veliko dobrih ovinkov-Kranj-Šk.Loka-Žiri-Logatec-Lj.-Pa smo nazaj cca.130km lih mal za zgont

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem naredil en krogec Bled - Boh.Bistrica - Soriška planina - Železniki - Dražgoše - Jamnik - Kropa - Bled... Ja, Soriška je že asfaltirana do vrha, so pa žal odseki (tudi na Jamnik), ki so preko celega dne vlažni, tako da vožnja ne omogoča kakšnih posebnih športnih užitkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile prazniki so bli pa zakon :!: Včeraj sedel na virageca že ob 10ih in odpeljal 170 km proti kočevju-sodražci-sv.gregor-mala slevca-v.lašče-sodražica-cerknica-unec-logatec-lj. Pol pa se fajn nžret v družinskem krogu, pa motor oprat - je fino ko ti nečaki pomagajo, ti pa sam ukazuješ :wink: :wink: . Mater je bilo fino vreme, pa toooploooo. 8)

Danes pa beda od bede. Bli zmeneni, da gremo eno ornk furco, pa smo cincali gremo, ne gremo... No, na koncu smo se le spravl skupi Horjo, Udi in jaz, pa gasa v Kranj še po BMG. Ker se je baje cel dan furcala naokoli, je na zmenek ni bilo, mi pa pod grozečimi oblaki pičili na Bled. :D :D :D Peljal Udijevo TDM-o tja in nazaj :D :D :D Zdaj veste na čem me boste drugo leto videvali. 8) Tehle 100 km me je dokončno prepričalo, da sem se pravilno odločil. Na Bledu splili kakav, podebatirali, in se v temi vrnili v lj. Kasirali pet kapelj dežja, splačalo se je. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs 99% sem, da si se ti danes okoli 15.30 iz Vrhnike gor po klancu proti Logatcu peljal. Če drži in če si zavil proti Planini, ali si padel v radar pred pokopališčem v Planini? Samo tako me firbec matra, ker vem da ti redko števec hitrosti dvomestno številko kaže.

Definitivno je za 1.november na cesti ogromno upokojencev, ki vozijo da Bog pomagaj. Se pa res vidi, da mladi živijo z motorji in so jih nekako navajeni, vejo kaj zmorejo in kako se obnašajo. Večina starih pa reagira čist out. :?  

No ja prazniki za nami in ceste zopet normalne. :)

Hehehehe.... Leon, pravilno sklepanje... :wink: ... vsaj, kar se 2-mestne cifre tice... ampak sem namenoma zavil na Godovic, ker sem sklepal, da bodo na Planini policaji, pa sem sel raje tiste lepe, dolge ovinke sekat... Pa se preveril sem, koliko se da voziti skozi ovinke, da ne bosta roly in bladzo prevec nabijala o 160 km/h... :twisted: :twisted: :twisted:

Torej: radarjev ni bilo, placati kaj policajem tudi ne... hihihi... ampak fura je bila pa leta ta dan... kaknih 200 km vse skupaj.... Honda ima cca. 2200 km.... IKE, sem te ze prehitel za celo sezono.... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky&Co, zelo sorry, da se nismo našli. Malo sem se uštela v času in prostoru (ovinki do Martuljka so me zapeljali), skupaj sem naredila več kot 200 km, šibala tja, kjer smo bili zmenjeni, imela hudo hudo srečo s policaji (kdo pravi, da ni dobrih policajev) in se na koncu po predpisih po svetlem in po suhem pripeljala do doma.... ampak menda bo še kakšna priložnost, da grem skupaj z vami.

BMG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa sm danes odpeljala eno 'offroad' vožnjo po slovenjegraškem hribovju. Madonca kaj moj tigerček brca in rita po razritih cestah. Juhuuuuuu. Mogoče pa mi bo še všeč ratalo.

Pol pa še vožnja iz SG do LJ. Bilo je presenetljivo toplo, nič ni zeblo pa dežja tut nisem nič skasirala.

KAK BOM JAZ PREŽIVELA ZIMOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!?????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem šel na Vršič. Sicer že ene dvainpedesetič, ampak če ni časa za kakšno resno turco, je tudi to vredi. Na samem prelazu sem srečal pet motoristov, vsi Italjani. Policajev kot dreka, med KR in Jesenicami so me dvakrat ustavili.

Pred Jesenicami pa ja mimo mene kot sneta skera padla rdeča NTV 650 - motosvetovc ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeraj ni bilo nič časa za motor,pa tud vreme je bilo kilavo.Sem pa zato skoristla petek in jo ucvrla na našo obalo,za nazaj pa še mal na ride sam ni bilo nobenga bikerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerja naredil z bladzom za hrbtom eno kratko furo.... LJ-Podpeč-Vrhnika-LJ. S postankom v Mantovi in pri Suzukiju.... V mokri cesti... ampak ni vazno, glavno je, da sem potesil nujo po voznji... :D

Zdaj pa lahko cakam en lep dan, da spucam motor, da bo kot nov....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

relacija: 2km od doma do štale, kjer bo moj motor zimoval že četrto zimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem imel opravek v Žalcu in si rekel zakaj pa ne bi šel tja kar z mojim ljubljencem !? Trojane v avtu - to se mi gabi. Pa še vremenarji napovedujejo definitivni konec motorizma - to je sneg.

Rečeno storjeno, ob 16:30 se vsedem na motor za Bežigradom in po 35 minutah zmerne vožnje sem že na cilju. Si predstavljate z avtom ? Ura pa še kaj !

Če že drugega ne, je vsaj užitek voziti motor v mrzlem zraku, saj ga kar razganja od moči :twisted: :twisted: :twisted:

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem opravil izjemno dolgo turo.Mnogi ne boste verjeli,da je Fejzer lahko tudi KROSKA.

V lepem vremenu(beri:razsvetljen hodnik) in prijetni temperaturi(beri:centralna dela!!!!!!!jessssssss :D :D ) sem prevozil polnih 5 metrov.......in še skok je bil poleg.....hahaha......stopnice so zakon(no sicer samo ena majhna-višine 10cm.....ampak vseeno).

Makina se pelje k nova(hahahahahaha...sej tut je),pospeški neverjetni.....še posebej,če te rinejo prijatelji,ki jim ni vseeno,kako jim boš obtolkel stanovanje.....pardon kletne prostore.......pa kaj bi razlagal na dolgo in široko......POIZKUSITE!!!!!!!!!! :? :) :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škofljica->rudnik->grosuplje->mlačevo->račna->čušperk->videm->turjak->pijava gorica->škofljica :D

srečal samo enega motorista.

na koncu samo mal zeblo v prste...

kul 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VIKEND Z APRILIO FUTURO!

Kot potencialni kupec tega motorja in lastnik Pegasota sem za ta vikend uspel dobiti Futuro. Malo kasno, malo hladno, a prvi vtisi so enkratni. Pot do morja in nazaj je bila en sam užitek, cesta suha, le avtov veliko, predvsem kamionov na Črnem Kalu. Vozil sem bolj z rezervo. Srečal dva motorista, en me je prehitel pred ridami.

Če ima kdo kakršne koli izkušnje s tem motorjem, prosim komentarje, po današnji vožnji sem namreč rekel - mora bit moj! Jutri bom vajo ponovil, ali šel na Goriško.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 13h do 16:30 na relaciji Lj-Obala-Lj>279km. Bikers/Windstopper kombinacija po celem telesu raztura 8) :D. Na poti srečal dva motorista, oba delovala precej zmrznjeno (odzdravil samo eden)... :? :wink:

PS

Zgleda prehitel fotra pred ridami... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil prav prijazen motoristični dan.

Po dolgem času zopet zakurblal kravo in jo pognal do Vranskega, pa nazaj proti Celju in mimo po avtocesti do Šentjurja in domov.

Mraza nič, še ogrevanja ročk ni bilo potrebno vklopiti. Srečal enega motorista. Večino od približno 90 km opravil po opoldanskem soncu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomlad prihaja!!! :lol: :lol:

Včeraj je bil en lep pomladni dan za vožnjo z motorjem, kar sem tudi izkoristil. :lol: :lol:

Relacija:Trbovlje-Marno-Celje-Trojane-Prebold(AC)-Podmeja :P -Trbovlje

Škoda ni bilo več časa :cry: :cry: , bi se kar cel dan vozil na okrog, ker je bilo prav toplo.

Med Laškim in Celjem skoraj povozil policaja :? , ki je lutal po cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila na morju. Atati s potovalci, enduro četice, tišači. Zakrknjeni udi. Pasalo.

Mimogrede, Planino so posvinjali z bitumenskimi trakovi. Res me ima, da bi upravljalce cest tožil na opustitev nadaljevanja tega svinjanja in za restitucijo že popackanega. Kolikor vem v A in D to že prepovedano. Ice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!