Skoči na vsebino

Honda MTX 125


roman11

Priporočene objave

Pred kratkim mi je pri hondi 125 mtx pri vožnji veriga padla iz verižnika. Posledica te nezgode je bila poškodba zadnjega pesta. Zdrobilo se je ohišje in sedaj imam problem ker se to ne da zavariti. Zato iščem kompletno zadnjo felgo ta za motor. A mi lahko kdo pomaga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi imel pred parimi leti tak motor pa se mi je nekaj v mašini polomilo in sem šel v as domžale in naročil letnik je bil pa okoli 1988. Tako da ni problem dele dobit sam najbrš nebo pocen...rabljeno boš pa težko dobil, ker je teh motorjev relativno malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi imel pred parimi leti tak motor pa se mi je nekaj v mašini polomilo in sem šel v as domžale in naročil letnik je bil pa okoli 1988. Tako da ni problem dele dobit sam najbrš nebo pocen...rabljeno boš pa težko dobil, ker je teh motorjev relativno malo.

Ja , za nove dele vem kje se dobi, samo je drago ko pes. Motor ni toliko vreden. Mogoče pa paše od kakega drugega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K je glih že tema odprta.Zanima me če ima kdo doma koleno za furgazor.Ali če ve kje bi ga lahko dobil(novoo-rabljeno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K je glih že tema odprta.Zanima me če ima kdo doma koleno za furgazor.Ali če ve kje bi ga lahko dobil(novoo-rabljeno).

Sj so ti ze vse povedal, novo mas v as domzale, rabljeno bos pa tezko dobil, ker je motorjev malo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Zdravo

Moj mlajši brat zdej nekaj kupuje (125ccm) pa me malo zanima za tole hondo. Kako ste kaj zadovolnji, se dobro obnese motor? Včeraj smo šli eno pogledat sm nima papirjev oz so švicarski pa bi jo dal za 500€ - se vam zdi primerna cena? Kolko pa ma kw ta motorček?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tak motor sem imel jaz pred 2-3 leti. Jest sm bil zadovoln z njim služu je uredu sam kdaj se ni hotlo šaltat v prvo ampak sem pol tisto enkrat razdrl pa zrihtov. Ja moja je imela glih tko švicarske dokumente mogoče je to ista...prodal sm jo pa za 500€. Iz kje pa je ta motor? A maš mogoče kkšn link?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tak motor sem imel jaz pred 2-3 leti. Jest sm bil zadovoln z njim služu je uredu sam kdaj se ni hotlo šaltat v prvo ampak sem pol tisto enkrat razdrl pa zrihtov. Ja moja je imela glih tko švicarske dokumente mogoče je to ista...prodal sm jo pa za 500€. Iz kje pa je ta motor? A maš mogoče kkšn link?

Evo to je link http://kmetijskioglasnik.si/ostalo_detail?id=000212663. Motor je pa iz okolice Adlešič. Za dele pa ni problem pravijo...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo to je link http://kmetijskioglasnik.si/ostalo_detail?id=000212663. Motor je pa iz okolice Adlešič. Za dele pa ni problem pravijo...

LP

Ne ne ni to ta moja je bla črna pa rdeč sedež...za dele pa res ni problem razen v denarju majo jih pa v As Domžale pa mogoče še kje...je treba pa čakat ker nimajo vsega na zalogi sploh za tako star motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam hondo mtx 125 rm pa me zanima kako je s temi letniki.Sam nimam paperjev in sploh nevem ker letnik je.Najprej me zanima če majo use 125 hinde mtx isto mašino in kok so težke.Mam tisto hondo mtx k ma drugačne plastike une pr zicu so zadej v špico in ma bel grušt oglat, in ne rdeč cevast kot nekatere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Spoštovani, a ima kdo kje kakšen motor za hondo mtx 125. Lahko je tudi v okvari. Na motor sem čustveno vezan in bi ga rad uštimal, če drugega ne samo da se nekajkrat na teden peljem. Poškodovano imam tudi zadnje kolo. Če kdo poseduje kaj takega naj mi piše prosim na roman.lovsin@gmail.com

Že v naprej najlepša hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani, a ima kdo kje kakšen motor za hondo mtx 125. Lahko je tudi v okvari. Na motor sem čustveno vezan in bi ga rad uštimal, če drugega ne samo da se nekajkrat na teden peljem. Poškodovano imam tudi zadnje kolo. Če kdo poseduje kaj takega naj mi piše prosim na roman.lovsin@gmail.com

Že v naprej najlepša hvala

zdravo, sem ti odpisal na mail, pa se lahko naprej pogovoriva..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, imam hondo mtxr 125 letnik 89 ampak nimam papirjev za njega, tako da ga ne morem registrirati, ima kdo kakšno varianto kaj se da narediti? Mogoče ima kdo doma kakšnega podobnega pa se da urediti s papirji, ali pa kaj podobnega..Kaj lahko storim, da ga spravim na cesto?

Hvala za odgovore in lep pozdrav

2008527bikepics-1302828-800.jpg

gre za tale motor

post-23683-1240824474_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil urosfri
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je bla črna, črn okvir pa rdeč sedež letnik pa 1986.

Mal tle poglej pa boš mogoče najdu svoj letnik http://www.bikepics.com/honda/mtx125/

Evo jaz imam tudi tale motor se pravi honda mtxr letnik 88 ali 89 nisem siguren, nimam papirjev, rad pa bi ga spravil na cesto, če je kdo kje ima podobnega v delih naj se javi na urosfri@yahoo.com, drugače pa če ne dobim ga tudi ugodno prodam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

številke na motorju boš pa kr pomalov, pa na novo naštancov?

Dejte bit mal resni eni no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

številke na motorju boš pa kr pomalov, pa na novo naštancov?

Dejte bit mal resni eni no...

ne ne vem če jih bom pomalal pa naštancal, zato sem vprašal na forumu a ne? Je pa številka na ploščici, tako da mislim da nebi bil prevelik problem zamenjat ploščico..

Ni mi kaj dosti pomagal tvoj odgovor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se spravlat registrirat tega rajš... preveč denarja-se ti sploh ne splača

pa bv delat dalše turce z tem, nkol neveš kje boš obstal. to je za po hosti ne za po cest

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne vem če jih bom pomalal pa naštancal, zato sem vprašal na forumu a ne? Je pa številka na ploščici, tako da mislim da nebi bil prevelik problem zamenjat ploščico..

Ni mi kaj dosti pomagal tvoj odgovor..

Zgleda si še fejst mlad pa neumn, če mislš take stvari delat.

Ponarejanje dokumentov je hud prekršek, to upam da se zavedaš ;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda si še fejst mlad pa neumn, če mislš take stvari delat.

Ponarejanje dokumentov je hud prekršek, to upam da se zavedaš ;)

Ok, no hvala za tvoje "zrele" odgovore, si dokazal da si zelo zrela oseba in se znaš lepo pogovarjat, o mojih letih ne bom govoril ker bi se ti mogoče potem še za jezik ugriznil. Sem samo postavil enostavno vprašanje, če se je pa tebi zdelo neumno bi ga pa lahko preskočil in se ukvarjal s kom drugim če nimaš kaj počet..

Hvala vsem za odgovore in lep pozdrav

(no nekaj še moram pripomnit: mislim da če vzameš "grušt" iz pokvarjenega motorja in ga daš na delujočega da to ni ponarejanje papirjev in da to ni prekršek, ali pa sem mogoče premlad pa tega ne razumem)

Popravljeno . Popravil urosfri
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No upam da bo ta tema o HONDI MTX ostala in je NE BOSTE ZAKLENILI. Imel sem hondo MTX 125 RM tko je na grštu pisal in je iste oblike k tista na fotki u eni temi od MTX. Motor sem generalno obnovil, zamenjal vse pri elektriki pa se je zataknilo. Nazadnje sem ga prodal z neizpravno elektriko(luči,žmigavci,hupa...)

Motor je delal normalno. Ko sem dal gas je enostavno luč SLABŠE svetila..... kompletni stvari je vzelo štrom razen motorju oz. svečki no nima veze uglaunem....

motor je letel zares dobro in me ni niti enkrat nikjer pustil, kar se ostalega tiče in tudi motorja se pa vidi da je HONDA. Sicer pa je bil tudi moj brez papirjev.

Tko da če kdo rabi za dele omenjeni motor, ga prodaja moj prijatelj tega, ki sem ga imel jest, žal pa se mu je 2. dan po nakupu zaletela srna v prvi konc in so šle vilce pa maska.Cena je pa 600€. Pač generalna na motorju(puša v cilindru še 2 brušenja, bat VERTEX, novo koleno za furgazor, dihtunge......gume,ploščice,pakne)

Popravljeno . Popravil dolsina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!