Skoči na vsebino

Honda MTX 125


roman11

Priporočene objave

No upam da bo ta tema o HONDI MTX ostala in je NE BOSTE ZAKLENILI. Imel sem hondo MTX 125 RM tko je na grštu pisal in je iste oblike k tista na fotki u eni temi od MTX. Motor sem generalno obnovil, zamenjal vse pri elektriki pa se je zataknilo. Nazadnje sem ga prodal z neizpravno elektriko(luči,žmigavci,hupa.. .)

Motor je delal normalno. Ko sem dal gas je enostavno luč SLABŠE svetila..... kompletni stvari je vzelo štrom razen motorju oz. svečki no nima veze uglaunem....

motor je letel zares dobro in me ni niti enkrat nikjer pustil, kar se ostalega tiče in tudi motorja se pa vidi da je HONDA. Sicer pa je bil tudi moj brez papirjev.

Tko da če kdo rabi za dele omenjeni motor, ga prodaja moj prijatelj tega, ki sem ga imel jest, žal pa se mu je 2. dan po nakupu zaletela srna v prvi konc in so šle vilce pa maska.Cena je pa 600€. Pač generalna na motorju(puša v cilindru še 2 brušenja, bat VERTEX, novo koleno za furgazor, dihtunge......gume,ploščice,pakne)

zgleda da kar nobeden od teh ni registriran pri nas, oziroma nima papirjev..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No upam da bo ta tema o HONDI MTX ostala in je NE BOSTE ZAKLENILI. Imel sem hondo MTX 125 RM tko je na grštu pisal in je iste oblike k tista na fotki u eni temi od MTX. Motor sem generalno obnovil, zamenjal vse pri elektriki pa se je zataknilo. Nazadnje sem ga prodal z neizpravno elektriko(luči,žmigavci,hupa...)

Motor je delal normalno. Ko sem dal gas je enostavno luč SLABŠE svetila..... kompletni stvari je vzelo štrom razen motorju oz. svečki no nima veze uglaunem....

motor je letel zares dobro in me ni niti enkrat nikjer pustil, kar se ostalega tiče in tudi motorja se pa vidi da je HONDA. Sicer pa je bil tudi moj brez papirjev.

Tko da če kdo rabi za dele omenjeni motor, ga prodaja moj prijatelj tega, ki sem ga imel jest, žal pa se mu je 2. dan po nakupu zaletela srna v prvi konc in so šle vilce pa maska.Cena je pa 600€. Pač generalna na motorju(puša v cilindru še 2 brušenja, bat VERTEX, novo koleno za furgazor, dihtunge......gume,ploščice,pakne)

akumulator hin?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motor sem čustveno vezan in bi ga rad uštimal, če drugega ne samo da se nekajkrat na teden peljem.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja zdele je en na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com). Je mal za poštimat je pa zelo dobr za dele. Pr mojem pa ni pomoje akumulator hin ker dela z in brez njega isto pa če ga nafilam je poln pol se pa popolnoma sprazni. Glih tko k de bi tok sam jemal(luči...) filal ga nebi pa nč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

Lep pozdrav, sem simon iz podravja in si sem kupil Hondo MTX 125 Rally Sport model, motor je na servisu ker je menjalnik hin,kjer pa  ga ne morajo popraviti ker ne znajo naročiti novih delov, vin ki sem jim ga dal baje ni pravi, kako priti do pravega vina in letnika na okvirju je zbrisana, imam samo tisto z kupoprodajne pogodbe, ter kje dobiti vilice in zobnike v menjalniku?:)

MTX-Camel.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Imam omenjen motor, Honda mtx125 rally sport v precej slabem stanju, letnik 83 (všeč so mi vintage krosi) in ga  bom v kratkem obnavlju in restavriru (bo tema), pa me zanima če bi se našlo še kaj delov zanj če ima kdo kaj, predvsem za mašino,  sem prepričan, da se komu kje valja še kaj in ja redno preverjam Ebay,Njuškalo in kijiji Italia za dele. Rabu bi kakšen cilinder pa glava tudi ne bi škodovala.

 

mašina :

HPIM2246.JPG

Popravljeno . Popravil absurd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!