Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Padlo potleh u garaži na levo stran padlo s kamjona na desno stran namesto osovine od nihajke ma navojno palco in cel zjeban okvir tam okrog ker so tlačli not navadne matice, zaribano je blo tko da je stopilo ležaj od ojnice in zabilo bat v glavo tko rjave ketne še nisem videl,....morem dobit drugo sam ni neke pametne izbire zdej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem, tudi sam nisem imel z aprilio praktično nikakršnih stroškov. Je pa zanimivo da taki osebki, kot si ga zgoraj opisal, ki ne skrbijo 'ama ništa' za motor, potem degradirajo ugled 2t motorjev na splošno.

 

V dveh letih, 13.000 kilometrih sem edino kar se tiče NErednega vzdrževanja porabil mislim da nekje 50€ (ČE). Pa še to zaradi lastne neumnosti. Prvič sem moral kupil ploščico rave ventila, ker se mi je ona odlomila, drugič pa sem moral zamenjat o-ring na vodni pumpi, ker sem namesto antifriza imet le vodo in se je ring obrabil.

 

Ostalo pa je bilo še bencin, olje, ketn set, gume ( res se rade kvarijo :/ ) in sedaj na koncu še generalka. Če je pa nekdo idiot je pač idiot, pa naj ima 2 ali 4t motor. 

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko prosm kdo pove kje bi lahko al pa kdo servisira Cagive. Sam nimam pojma, lansklet je pa ceu let stala u garaž. Letos sm pa nabrou neki dnarja tko da bi jo rd zrihtu da se pelm heh.

Kakršne kor informacije bi prou pršle xD
 

Kaj je narobe z motorjem? skor use -.-

ena banda mi ga je razbila k mi je crknu in sm ga čez noč mogu bogu za hrbtom pustit..

Drgač pa kokr vem, je tulvava šla, vilce puščajo, ribnu je, cilindr je slab, mešanco morm sam delat ker je crknl uno da jo sam dela..Uglaunm tema x)
help..?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na odpad pelji pa nouga kupi :D

ful si smešn prsežm

Bom tebe na odpad pelu..

Popravljeno . Popravil CyberCube
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da še vedno ni uradnega zastopnika za cagivo v Sloveniji. Drugače ti pa lahko popravi vsak mehanik edino dobrega poišči ali pa popravi sam ker ni nek bavbav jaz si vse motorje štimam sam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko prosm kdo pove kje bi lahko al pa kdo servisira Cagive. Sam nimam pojma, lansklet je pa ceu let stala u garaž. Letos sm pa nabrou neki dnarja tko da bi jo rd zrihtu da se pelm heh.

Kakršne kor informacije bi prou pršle xD

 

Kaj je narobe z motorjem? skor use -.-

ena banda mi ga je razbila k mi je crknu in sm ga čez noč mogu bogu za hrbtom pustit..

Drgač pa kokr vem, je tulvava šla, vilce puščajo, ribnu je, cilindr je slab, mešanco morm sam delat ker je crknl uno da jo sam dela..Uglaunm tema x)

help..?? :D

Če rabiš...imam komplet plastik. :) Ostalo pa...vsak mehanik ti bo lahko zrihtal vse to, tudi kšn vaški (le naj je dober). Dele pa lahko najdeš na netu. :) Original deli so ful dragi, tako da svetujem kšn ebay.de, ebay.it.

Pa kar se tiče uradnih zastponikov...mislim, da so isti, kot za Husqvarno. :)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabiš...imam komplet plastik. :) Ostalo pa...vsak mehanik ti bo lahko zrihtal vse to, tudi kšn vaški (le naj je dober). Dele pa lahko najdeš na netu. :) Original deli so ful dragi, tako da svetujem kšn ebay.de, ebay.it.

Pa kar se tiče uradnih zastponikov...mislim, da so isti, kot za Husqvarno. :)

Oj

Ne, plastike nerabim, hvala vseen za ponudbo :)

Te k mam gor bom sam preštrihu toj pa to heh

Drgač pa sm najdu enga na motosvetu, me je kontaktiru, tipo legenda res heh

Uglaunm hvala usm za pomoč ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj

Ne, plastike nerabim, hvala vseen za ponudbo :)

Te k mam gor bom sam preštrihu toj pa to heh

Drgač pa sm najdu enga na motosvetu, me je kontaktiru, tipo legenda res heh

Uglaunm hvala usm za pomoč ;)

Če se premisliš sporoči, dajem za drobiž. :)

Boljše da daš komu tako, ki se razume, kot pa na uradni servis, kjer te bodo obrali do suhega. :) Pa še mogoče bo naredil enako dobro ali celo boljše, kot tisti na servisu, ker se bo posvetil zadevi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se premisliš sporoči, dajem za drobiž. :)

Boljše da daš komu tako, ki se razume, kot pa na uradni servis, kjer te bodo obrali do suhega. :) Pa še mogoče bo naredil enako dobro ali celo boljše, kot tisti na servisu, ker se bo posvetil zadevi. :)

Ja, res je hehehe

Dej, napiš mi na ZS za kok jih daš pa kkšno sliko pošl pa bomo vidl hehe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Alo ekipa...imam ene komplet plastike za prodat, rdeče barve. :) Bodo ostale od motorja, ker gre moped verjetno stran in jih ne mislim šenkat zraven motorja, ker so tut tiste na mopedu kot nove...so pa mislim, da celo v prvi barvi še in res dobro ohranjene, brez pretiravanja. :)

 

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še kdo rabi mehanika in če vam Koper ni predaleč...moto mania je super.

 

Meni so naredili komplet generalko, cenovno zelo vredu :D in prodajalka je legenda.

 

Prav vidiš, da je z vsemi žavbami namazana :) Kose pa naročavajo v Italiji pri nekemu posredniku.

 

Mehanik je tudi legenda :)

 

Jaz vozim tja in mi ni žal 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še kdo rabi mehanika in če vam Koper ni predaleč...moto mania je super.

 

Meni so naredili komplet generalko, cenovno zelo vredu :D in prodajalka je legenda.

 

Prav vidiš, da je z vsemi žavbami namazana :) Kose pa naročavajo v Italiji pri nekemu posredniku.

 

Mehanik je tudi legenda :)

 

Jaz vozim tja in mi ni žal 

kolk si dau za generalko? €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 400€ nisem pa siguren.... bom poiskal račune..

 

mater prodajam motor a niti računov ne vem kje imam :D :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 400€ nisem pa siguren.... bom poiskal račune..

 

mater prodajam motor a niti računov ne vem kje imam :D :D

za kolko pa prodajas ti tole tvojo cagivo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto mania je ql, sam mors mal potrpljenja met, motomaxx v izoli je tudi vredu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodaja kdo mito 7 speed letnik 98-99

a na avtonet ni nč? :)

Popravljeno . Popravil CyberCube
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!