Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Ajja pol pa nvem :/

Cne pa se da te kw kej spremenit al se to neda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosil bi vas za malo pomoči pri moji obnovi Cagive mito 125ccm. Skratka rabil bi par kosov ostalo sem dobil, Zanima me kje bi se dalo to dobit ali novo ali rabljeno samo da je odlično ohranjeno. Rabil bi pa zadnji zobnik cca 43 zobcev ter podložke pri zobniku ter gumo pri zobniku. Najlepša hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajja pol pa nvem :/

Cne pa se da te kw kej spremenit al se to neda?

ne da se

Prosil bi vas za malo pomoči pri moji obnovi Cagive mito 125ccm. Skratka rabil bi par kosov ostalo sem dobil, Zanima me kje bi se dalo to dobit ali novo ali rabljeno samo da je odlično ohranjeno. Rabil bi pa zadnji zobnik cca 43 zobcev ter podložke pri zobniku ter gumo pri zobniku. Najlepša hvala za pomoč.

Pokliči moto marassi v stari gorici tel. boš dobil na netu. drugače pa poglej na ebayu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš, da če mojo Raptorko oblečem u Mitota, bom prej prodal? xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš, da če mojo Raptorko oblečem u Mitota, bom prej prodal? xD

 

Ej za forumaše popust :) Bi šle gor? Pač...neke distančnike bi treba met potem...nosilce pravzaprav. :)

 

Probaj sej ma un diler budacki plastike :D

 

 

Diler, ja. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če bi na mojo cagivo(letnik 90) pasala samo ta nova maska al bi blo treba celotne plastike zamenat al samo nosilce? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če bi na mojo cagivo(letnik 90) pasala samo ta nova maska al bi blo treba celotne plastike zamenat al samo nosilce? 

Nosilc+ celotne bočne plastike, ker nimaš kam nove luči nataknt, ker bo zevalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha torej komplet nove plastike najbolš da uzamem + nosilce ne? okej hvala obema za odgovor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko prosim nekdo izmeri na koliko voltov pade napetost na akumulatorju ko daš kontakt. (ugasnjene luči pa motor)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

tako je na stvari kmalu bo konec šole in bo k hiši prišel 125ccm motor. Nemorem pa se popolnoma odločiti ali bi si vzel aprilio rs125 ali cagiva mito sp525. Tako da bi prosil za pomoč. hvala že v naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rs 125 deli usepovsod mito sp525 ga v slo sploh dubu nebos in tudi delou ni pr nas kej dosti tko da ti je dosti bolsa izbira rs ampak ja tvoja odlocitev meni je osebno sp dosti lepsa od rs pa se edini jo bos imel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor bi si uvozil iz Italije. osebno je tudi meni lepša Cagiva ampak če je takšen problem glede delov mislim da se mi bolj splača vzeti Aprilio. kaj pa glede servisiranj in težav vete slučajno če imajo Cagive veliko težav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah to je kar neka izmišljena pravljica. Sam sem imel Cagivo in z deli ni bilo problema. Je pa res, da sem s primorske in mi je Italija blizu.

 

Cagiva >> Aprilia.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V italji dobis use bol gor po slovenji pa mislim da ni glih tko ker so cagive bol redki motorji usaj pri nas.

ce pa uvozis iz italje pa absolutno sp525 in najbrz ce bos uvozu iz it motor si tudi ti blizu meje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Cagiva >> Aprilia.

Je rekel in ostal živ...

 

On topic:  Mislim, da danes pa res ni problem dobit dele iz katerega koli konca sveta v pičlih nekaj dnevih. Pač naročaš iz italije ali kakršne koli internetne strani in plačaš tisto poštnino, če že res crkne kaj takega in hočeš original od cagive. Al pa kupiš še eno cagivo za 800€ pa jo maš za dele :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe sem vedel, da se bo Gasper oglasil zato sem tudi to napisal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Usen dobis pomoje prej kose za aprilio kot pa za cagivo

Gasper ponudi mu tvojo aprilio ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!