Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me ali še kdo potrebuje ''gumijaste matice'' za vijak M6 kot na sliki http://lakinplates.com.au/images/large/accessories/Rubber_Nuts_4mm_LRG.jpg  Potrebujem jih zase vendar je minimalno naročilo 100 kosov in me zanima če je še kak interesent ki bi se pridružil nakupu cena je pa super ugodna. te matice se rabi pri ducatijih, cagivah, pa tudi pri drugih znamkah tako da če je kak interesent naj me prosim kontaktira na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

servus,

 

mogoče kdo ve kje se da kupit v sloveniji bat za mito?

naj bi bil isti kot za husqvarna wre 125, letnik 1997...

 

lp,

rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRODAM.

Mogoče bi bile komu zanimive, saj so original s prvotnimi nalepkami dokaj redke.

 

Tele plastike so bile daljnega leta 2000 na moji Cagivi Mito, kako čas beži :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si bil prvi lastnik iz tolminskega konca? Si jo potem prodal v Hrušico? :)

Tele plastike so bile daljnega leta 2000 na moji Cagivi Mito, kako čas beži :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro se ne da dobit nekega normalnega odgovora brez da bi kdo podjebavov? pač me zanima če se da...

Podložko dej pred izpuh pa bo šla kot z blokado. Ker nazaj v izpuh spravit blokado maš oh in sploh dela. Ker je treba rezat in švasat in spet švasat. Skratka...se nikakor ne splača. Boljš dat eno podloško med cilinder in izpuh in gre brez problema čez tehnični...pa še zastonj je in brez kompliciranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kdo je zdej generalni zastopnik za slovenjo za Cagive? Nč ne najdem. Rabim nov homologacijski karton...a ma kdo kej delov za mitota evo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabil pa bi :

 

- prednjo masko, lahko s šipo

- levo bočno

 

pa še kake malenkosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napiši seznam stvari ki jih potrebuješ sicer maske nimam imam pa bočno plastiko sicer bi bila potrebna popravila bo pa zato cena dobra ker se morem znebit stvari ker mi delajo gužvo. Napiši seznam stvari ki jih rabiš na zs.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morem še malo na bivšega lastnika pritisnit ki je motor že sam razkopal in pol delov ¨zgubil¨, da kaj najde. Med drugim homologacjo. V najslabšem primeru bom zaprosu za duplikat, ampak KAM? Kdo je zastopnik??

 

Kaj vse nucam pa morem še pregledat ker mam motor pr punci pospravljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morem še malo na bivšega lastnika pritisnit ki je motor že sam razkopal in pol delov ¨zgubil¨, da kaj najde. Med drugim homologacjo. V najslabšem primeru bom zaprosu za duplikat, ampak KAM? Kdo je zastopnik??

 

Kaj vse nucam pa morem še pregledat ker mam motor pr punci pospravljen.

 

Mislim da ni zastopnika za cagivo v sloveniji ;)  z mojo je blo isto je lastnik homologacijo zgubil in je za duplikat zaprosil na upravni enoti. Tko da dej probat tja poklicat in se malo pozanimaj. Kjer letnik pa je motor? ker če je dovolj stara sploh homologacije ni blo takrat.

 

Kar se pa delov tiče jih imam toliko da bi skor še eno cagivo lahko sestavil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ni zastopnika za cagivo v sloveniji ;)  z mojo je blo isto je lastnik homologacijo zgubil in je za duplikat zaprosil na upravni enoti. Tko da dej probat tja poklicat in se malo pozanimaj. Kjer letnik pa je motor? ker če je dovolj stara sploh homologacije ni blo takrat.

 

Kar se pa delov tiče jih imam toliko da bi skor še eno cagivo lahko sestavil

 

Vse razen prednje maske :) Maš mogoče ključ, glavno ključavnico, ključavnico na rezervarju, ključavnico zadnjega sedeža? Al maš ti oglase na bolhi?

 

V najslabšem primeru je kle komplet :

 

http://www.ebay.de/itm/DR418CS-CAGIVA-125-MITO-EVO-95-11-Strada-GFK-Verkleidung-Vollverkleidung-NEU-/400539948871?pt=DE_Motorradteile&hash=item5d420a9747

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse razen prednje maske :) Maš mogoče ključ, glavno ključavnico, ključavnico na rezervarju, ključavnico zadnjega sedeža? Al maš ti oglase na bolhi?

 

V najslabšem primeru je kle komplet :

 

http://www.ebay.de/itm/DR418CS-CAGIVA-125-MITO-EVO-95-11-Strada-GFK-Verkleidung-Vollverkleidung-NEU-/400539948871?pt=DE_Motorradteile&hash=item5d420a9747

Ja sej to je od brata ma neke oglase nekje sam ne vem če ma vse poslikano. Plastike ma vse razen maske sicer so potrebne popravila sam jih pa dobiš za majhen dnar ker so samo v napoto ključavnice ima tudi. Tako da najboljše da mi napišeš kr na luka.kralj1@gmail.com seznam vseh stvari in ti vse poslikam detaljno in pošljem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

V kolikor kdo rabi odlično mašino 6 speed s kitom polini 165 naj piše na vasja64@gmail.com mašina je pa sicer na aprilii tuono 50,tako da tistemu ki se da šraufat, in noče delati izpita je to odlična priložnost...za naredit so sledeče stvari: rezervoar je napočen, baterija za nafilat ali zamenjati,obratomer za porihtati,prednja plastika je napočena, en zadnji nožnik manjka in eno ogledalo. za slabih 200 dam vse,jaz nimam več časa za to, ker imam sedaj skuter. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Če ima kdo na zalogi prednjo masko ter bočne sem kupec....za mitota 96-naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Sem poliestre nove in pobarvane naročil v italiji pri motoXPricambi. Prvi vtisi in sodelovanje odlično. Cena pa ko preračunaš da najprej rabiš dobre plastike oz jih daš popravljat, barvat, voziš okrog, zapravljaš čas...verjetno bi me druga opcija več stala. Zdej so več al manj vsi kosi. Manjkajo mi nosilci špeglov. Sicer jih mam ampak sta oba že varjena. Rabim cele.

Naprodaj je kit polini 160 z pravilno zdrejano glavo (ne previsoka kompresija), nastavljenim karburatorjem, batom ter novimi dihtungami (athena). Cilinder kit je naredil največ 10km, kar je razvidno iz grafita na batu (asso) ter povšrine niklasila. Premerjen tudi z mikrometrom, kar lahko tudi vpričo kupca naredim. Zunanjost cilindra je speskana z finim peskom, isto glava.

Za ceno se pogovarjamo ob zanimanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Moja bivša Cagiva Mito 93´, kakih 8-10 let nazaj. R1 dušilec. Moram rečt da marsikdo debelo gledal kaj je to en motor :) Zlati časi....

 

2008%5C05%5C10%5Cbikepics-1283659-800.jp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Kupim vse ključavnice za mitota pa zelo zaželjeno 2 ključa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!