Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

a to unga iz (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) k je meu enkrat 160 kit, pol drugic je bil brez bata ... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne unga črnga na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.). Ma ta tip isti problem, zato ga pa prodaja, tko pocen. :) Letnik 2000, model 98. bele barve. Un črn na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) je pa kr lep ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A menjava bata pa brušenje cilindra pa ni generalka al kako?

am.. za mene je generalka menjava:

-motorne gredi

-ležaji

-semeringi

-bat

-celinder honanje ali brušenje odvisno v kakem stanju je

-menjava olja

-menjava zobnikov

-menjava verige

-pregled sklopke v kakem stanju je ...

itd...

temu bi lahko reko pomoje generalka na motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letnik 2000, model 98. bele barve.

WTF!! :? zdej mi pa razlož kako je lahko motor letnik 2000 modelno leto 98 :doze:

edin letnik 1998 kupljen leta 2000,to je edin logično :hmm:

Pa bele barve MITO-ti niso nikol bli,razen uni belo-rdeči Lucky Explorer .) pa 45KM tud nikol niso mel,...kej dost več kt 40KM jih tud s 160ccm kitom nima :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja vse ostalo so pa vzdrževalna dela al kaj?

Pokliči na servis in vprašaj pod kakšne servise spada menjava bata in obročkov, ter prvo ( drugo ali n brušenje ) cilindra, menjava tesnila cilindra in menjava tesnila glave, da ti razjasnijo pojme.

-menjava olja

-menjava zobnikov

-menjava verige

-pregled sklopke v kakem stanju je ... - a ti še v vrtec hodiš alqua? To spada pod generalko, dej ustavi se malo prosim in ne piši vsega kar ti pade na pamet.

Pa sploh veš kaj je motorna gred? In kako zgleda?

Get real boy.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kađiva nisem se opredeliv dovolj natančno (je tko kt si ti reku) Star je 5 let. JE pa una scena z Lucky Explorer ja. Ja zdej sm pogledov unga tud na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.), in še tuhtam ali nej ga tud vzamem al ne (je zelo poceni). Tipa sm klicov, pa je številka nedosegljiva, sem mu pa poslal mail, in zdaj čakam na odgovor.

Popravljeno . Popravil Nikic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sploh veš kaj je motorna gred? In kako zgleda?

tolko gredi ko sem že jaz menjo nevem če si jih ti že v življenju vido tak da ... ne bit preveč pametn

na 2t mašinah je malo drugače ko pri 4t

aja

pa jaz pravim kaj je za mene generalka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V redu zate - naj bo :glare: . Ti si jih zamenjal več kot jaz videl - daleč od resnice, ampak OK naj ti bo .) .

Samo eno vprašanje, zakaj si jih toliko menjaval, so se umazale ali kaj?

PS: dvotaktne mašine sem razdiral, ko si se ti še v peskovniku igral. :yea1:

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izmenjajta se mns- naslove, in se tm kregajta kdo je večkrat zamenov gred in kdo jo je večkrat vidu... Enjoy <_<

Sam jest še vsen ne vem kdo v slo. uvaža cagivo?

Za to čudo božje pa še nism slišu, kaj je to kj nouga :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je nova različica msn-ja, da si bota lahko blajerce en drugmu v glavo metala :lol1:

Pa bate z obročki. :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja :D sam k se lih o blajercah menta

Pa bate z obročki. :lol1: :lol1:

ja kje si pa to pobrau? :lol1: :lol1: :lol1:

ta je res smešna ampak ne zato ker je dobra ampak zato ker je bedna :lol1: :lol1:

al pa če bi reku nevem zadn zobnik al pa lemele od kuplnge

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk...mam resn problem......sn kupo cagivo pa se pelal en krog, ga vgasnil in htel še enkrat vžat pa mi več nea vžge !!! :angry2: Nekaj še je verglal, danes še vergla več nea. Kaj naj naredim ??? Kaj bi blo to krivo da mi nea vžge? Je mogoče zalit ?

Dajte pomagat ker drugače se mi bo ftrgalo !!!

Lp. Jimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ti ga je "prjel" to se je men na gileri cx zgodil, ko mi je ležaj na blajerci zaribal. Pržgal lepo laufu, ugasnu, pa nč več obrnu. Se pravi da ti kolo blokira, ko ga rineš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obupal sn.....zaj sn trikrat svečo ven vzel pa jo spucal. Pol pa po bregu spustil pa ne mrdne nič(samo 2-3 krat nekaj pokne) !!! Kola mi nea blokira ko ga tišam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne gasa držat!

Pazi na uno stikalo za hitri izklop motorja, poglej dovod goriva (sam sem enkrat cevko zlomu da ni teklo :slap: ) pa probej dat v drugo ko vžigaš na zalet, preglej baterijo(luč dela?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!