Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ok mam problem....zdle sm motor przgou pa ogrev skor do 60C. sam mi pa po desetih minutah se kr ni nehou iz auspuha kadit, pa se auspuh je biu na konc mokr-pomoj mesanca (zgledal je tko, smrdel je tko:> ) pa cez celo zimo sm ga zmer zakurblou pa nikol ogrel... a je mozno da je tok zazaugan?sj vem da je mraz pa to....sam nwem ce je to prou....

al morm sam fergi postimat?

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam to k se kadi je razlika med mrazom pa mešanco...ej mitofreak kaj če se ti je olje usedu na tla...dej mal >>premešej<< motor...stisn spredno bremzo pa ga gunci naprej pa nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je razlika med dimom:> moj je biu ful gost bel...tko da pomoje ni to tok od mraza. aja pa ko sm spelou mi je ful zgublal obrate...tko da ga zaliva najbrz. bom se enkrat fergi pogledou. zdj me zebe :>

weerus mozno bom probal

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok mam problem....zdle sm motor przgou pa ogrev skor do 60C. sam mi pa po desetih minutah se kr ni nehou iz auspuha kadit, pa se auspuh je biu na konc mokr-pomoj mesanca (zgledal je tko, smrdel je tko:> ) pa cez celo zimo sm ga zmer zakurblou pa nikol ogrel... a je mozno da je tok zazaugan?sj vem da je mraz pa to....sam nwem ce je to prou....

al morm sam fergi postimat?

ma nee kej blodiste :)

mitofrik to sm se tud jst ful ustrasi zkej tko dela ... ko mi totalno isto ... pa sm tud jst mislu da mi olje iz auspuha mece :D ma pol sm pa vidu ce je v garazi bil motor ni blo nic ... ce sm ga pa ven zapeljal je kar zacel spricat pa kaplce ven metat .... to je vse normalno kr je zunej mrzlo pa skoz auspuh gre topel zrak in zato se ustvarja kondenz in zato mas pol tud kaplice tam okol :) nc se ne ustrast kar ti dela je povsem normalno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mitofreak najbolš da ti spucaš fergazer pa ga mal naštelaš...ker se ti je pomoje in v tanku in u fergazerju usedla mešanca...to se je že dostim nardil...pa tud od bahca razlago posluš...dobr razmišlaš baha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam to k se kadi je razlika med mrazom pa mešanco...ej mitofreak kaj če se ti je olje usedu na tla...dej mal >>premešej<< motor...stisn spredno bremzo pa ga gunci naprej pa nazaj

olje usedlo :? :? ka mitofreak sam delaš mešanco??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mitofreak najbolš da ti spucaš fergazer pa ga mal naštelaš...ker se ti je pomoje in v tanku in u fergazerju usedla mešanca...to se je že dostim nardil...pa tud od bahca razlago posluš...dobr razmišlaš baha :D

tnx weerus ti tud :)

kr tud jst sm to tuhtu glede mesance da se mi je usedla ... :) ma pol sm pa vidu kko je notr pa zunej .... tko da kar se tice tistih kaplic je 100procentno kondenz ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej tud če jo ne dela sam je še zmer mešanca u fergazerju tko da se je tm usedl pa zapacal use skp..

spucat treba pa bo delal k novo..

dons se usi neki vozjo kle pr ns k je tok lep sončn dan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej tud če jo ne dela sam je še zmer mešanca u fergazerju tko da se je tm usedl pa zapacal use skp..

spucat treba pa bo delal k novo..

dons se usi neki vozjo kle pr ns k je tok lep sončn dan...

ceprov jst ne mesam na miselator mesam na roko .... kr je ful bols kr ce ti miselator zataji ti ribne cela masina ..... pa tud redno zapirem bencin .... sej ni to da bi kej pusal al pa tko .. sam ne vem ... sm navajen se iz tomosa ko je iz vse povsod kej teklo :D tko da mislim da v mojem karburatorju ne bi smelo biti pizdari. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baha te skrbi...lol

mal se je pohecu...al mu je pa mal slabo k že ceu dan mi2 piševa na tem forumu...ga je mal komp zjebu...joke baha da ne boš kej zameru :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baha te skrbi...lol

mal se je pohecu...al mu je pa mal slabo k že ceu dan mi2 piševa na tem forumu...ga je mal komp zjebu...joke baha da ne boš kej zameru :D

hehe ma nc:D

ta komp me tle psihira ko mam jst zunej sneg ( ne vem kir idijot se je spomnu da bo kar letos ko ma baha motor na primorskem sneg zapadu) pa ne morm it kam :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pr ns je pa sonce(sm iz okolce lj) sam problem je k se sneg topi pa je mokra cesta pa se ne morm vozt z motorjem k mi pol vodo meče u mašino k nimam strehce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zdej se že čuti znake otoplitve tko da bo kmal, sam še mal, čist mal do pomladi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pr ns je pa sonce(sm iz okolce lj) sam problem je k se sneg topi pa je mokra cesta pa se ne morm vozt z motorjem k mi pol vodo meče u mašino k nimam strehce...

mah tle je pa en kurac ... :D se s 4ko ne morm it nikamr ko mam slabo gumo zadej pa ko gres par stopin v hrib ne mors vec nikamr ko zacne kopat .... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceprov jst ne mesam na miselator mesam na roko .... kr je ful bols kr ce ti miselator zataji ti ribne cela masina ..... pa tud redno zapirem bencin .... sej ni to da bi kej pusal al pa tko .. sam ne vem ... sm navajen se iz tomosa ko je iz vse povsod kej teklo :D tko da mislim da v mojem karburatorju ne bi smelo biti pizdari. :)

ha jst sm se tud začeu to delat - bencin zapirat namreč ker od prej nism navajen k sm meu skutera, in do zdej mi je še vedno po 300 metrih crknlo pol pa enih 10sec gruntam kaj bi blo in se spomnm: seveda, pit mu dej bumbar pa bo šeu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!