Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Pri apriliji je tko da če je v prvi pa na tački sploh ne zažene štarterja. Ker motor pa maš weerus?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah meu sm kot že rečeno rs 250...pa zdej mam enga frčomatika pa šterko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa veste zakaj majo nsr-ke pa rs-ke tak nareto da crkne če če maš tačko dol? Ja da se nebi odpelal z odprto tačko. Mito pa nima tega stikla, ima pa to da ko motor dvigneš od tačke da sama nazaj skoči. Ali majo slučajno rske tudi tak? :-S pol sn se pač malo zmotil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa veste zakaj majo nsr-ke pa rs-ke tak nareto da crkne če če maš tačko dol? Ja da se nebi odpelal z odprto tačko. Mito pa nima tega stikla, ima pa to da ko motor dvigneš od tačke da sama nazaj skoči. Ali majo slučajno rske tudi tak? :-S pol sn se pač malo zmotil....

ja sej ... tocn tko a .... a ni logicno ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je na to foro "spizdila" naprej in po tleh šla... :blush:

takoj prvi teden,ko sem jo imel...parkiral sem jo,dal v 1.prestavo in ugasnil.....ko sem se hotel odpeljat sem brez da bi pomislil stopil k motorju,dal kontakt in prtisnil štarter....in je blo POK!! po tleh,...takoj žmigovc odlomu in levo ogledalo je odletelo :) ...no pol sem si zapomnil za zmeraj da to ne smem več :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo folk....kaj vi menite, se mi splača dat avspuh kromirat?(samo krivino) Malo mi že rjavi, poznam pa enga ki bi mi ga za 10k pokromiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh pomoje ne. rajs gres u louisa po tist polierset za 2 jurja pa lepo spoliras...ne bo sicer tko lepo ampak....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp to ma tilen oz na motosvetu 2fast4u :)

ja in pol se jst čudm da sm že enim trem reku naj mi prodajo števc ampak vsi majo brez šipce :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2fast4you kaj si te z amaturko delo??? neko lukno not pol pa neko stikalo not :wacko:

tvoj mito je moral bit v odličnem stanju a?:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2fast4you že en tedn vsak dan sprašujem če maš kšn fergi mikuni 35 za prodat?

A pa je tm tok razbitih mitotov? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lahko bi šli pogledat na kšn odpad pa ga mal zropat :D

A MA KDO ZA PRODAT JOLLY MOTO za mitota seveda AL PA ČE VSAJ KDO POZNA KOGA K BI GA KDO PRODAU??

a so to te blokade k jih majo nemci..pa sej če bi to kupil pol bi lahko bi vsi si zablokeral mitote sploh ne bi biu več problem met odprtga mitota??al se motm

klik

Popravljeno . Popravil weerus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!