Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

EG in EGV je enako, le da EGV ma platinast nanos, EG pa pozlato. EGV je bolj vzdrzljiva (daljsa zivljenjska doba), in pa tudi 3x drazja. toplotna vrednost je enaka. .)

drugace, za 125 cc 34 HP verzije aprilie je predpisana B10EG/EGV. .) 95 bo menda kar malo premalo, poskusi raje z 10ko! .)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer mitota v resnici sploh se vidu nism ampak nevem se prov sprasujem al se res tok hitr kvar al se samo zaradi nepazljivosti lastnika,ki motorja ne pazi in ne vzdrzuje redno?ksni morjo bi pa se sigurno dobri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EG in EGV je enako

Kaj je enako???? B95EGV je svečka ki je predpisama za MITO z 17 KW in pika...ni prešvoh, ni premočna, je edina prava in ne bit zdej pametni kt strala, ker več kt bencina nalival pa mogoče olja niste v te motorje jaz pa sm jih ene 5 let šraufal in vem točn kaj gre in kaj ne....če človk vpraša kaj gre not je to samo to in pika....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je enako????

preberi celi post. svecki ki se razlikujeta le po priponi EG in EGV sta ekvivalenta. tud js ne govorim na pamet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, obstaja vec verzij mitota. mogoc ma 26 al pa 11 kW, in za tako verzijo mora bit spet druga svecka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svečko sm naročil in grem dans ponjo.

v prometni je 11kW drgač je baje okrog 24kW (tk je prejšni lastnik reku, pa elektrika je bla menjana). pa 99letnik je.

lp, boris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk kolk bi po vaše stal motor Cagiva Mito letnik 95, s prevoženimi 19561km,na novo pofarban motor s arrow izpuhom,moč naj bi bla okol 35KM,menjan prestavnik,samo za info-(195km/h-"končna" baje...)? :D :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

300.000 sit do max. 350.000 sit

Pa najbrž nima Arrow izpuh ampak samo nalepko gor,kot sem jo imel jaz :P pa so vsi mislil,da je Arrow :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ma kej cagiva mito lucky explorer letnik 1995 je kaj drugačna verzija kot navadna cagiva mito?ali je samo zunanjost spremenjena(nalepke pa to)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lucky explorer ma 35 HP, ostali pa mislim d sam 32 / 32 / 15. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni čis tko, ubistvu ma mito (tastare verzije, 3 kraki) tm 35-37 hp. Lucki explorer ma pa sam zunanjost drgačno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene sam še neki zanima, a je sploh kaka možnost da bat preživi, če ti motor crkne ker mu je zmankal ola(za mešanco, ne mašinskega)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni čis tko, ubistvu ma mito (tastare verzije, 3 kraki) tm 35-37 hp

nism vedu da je tak. pomoje ma tam ca 30-32hp

PS zamenju svečko-> lepše laufa pod prostim tekom.

not je bla pa BR10EG a lohk pol pričakujem krajšo živl. dobo ?

lp, boris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men se tud zdi da ma približno 32KM tudi ta tipo ku jo prodaja na auto neti ma oglas za 340.000sit 95letnik ma napisano da ma 32KM.kolk pa se s to količino konjev pozna na končni hitrosti koliko bi približno znašala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do 97 letnika sm skor siguren da majo do 37hp, naprej ne vem. Vem pa da naj bi ble tanove cagive(s tem mislem novejš kokr 2k) za en k... Da grejo tm 130-140, sam to pa ne vem točno, sm kukr sm slišov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda,da grejo sam 130-140 km/h ,če so pa zablokirane,pa sam 6 prestav imajo :P

Drugač pa še nisem slišal,da bi imela kera Cagiva do l.97 37Hp,kolikor je meni znano imajo ene 35 hp in ene 32 hp , tko da zaenkrat je še zmeri najmočnejši 125ccm Aprilia AF1 -vsaj men se zdi,da je tko :? :hmm: ane Zok??? :)

Tale pa men ful dober zgleda :yea2:

Kva mislite?

post-4-1089229648.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL

to drugaš samo piše tko (pomoje niso uradni podatki)

ker jih imajo tudi vse aprilije 125 toliko (tko da ne preveč verjet)

ja v resnici pa majo mitoti (letnik 95-98) 35-37KM ker to so stare verzije k majo še 7speed, mikuni 35 frgazar .............. grejo pa zalo dobr (mito ma še stabilizator-medtem ko še nisem zasledil 125tke z stabilizatorjem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobena serijska 125ka za street legal uporabo nima 37 konjev. maksimum je 35 HP klub - to so pa mito lucky explorer, gilera SP01 in SP02 (to sam tamocni verziji), gilera CX, in tu pa tam se kaksen. drugo so krosle, ki imajo po 39 konjev, je pa tu rahlo drugacen nacin uporabe in vzdrzevanje. aja, v podatku o najvecji moci je podana najvecja moc, ne moc pri dolocenih obratih, ki pa je pri visjih obratih se visja. podatek o 14.000 rpm ne pove prakticno nic. morda le to, da ce prepozno saltas, ne zgubis tolk na pospeskih ko pa ce bi se vrtel le do 13.000 rpm. .)

tahuda verzija AF1 ima 34 konjev.

ce je zmankal ola, se batu nic dobrega ne pise, oziroma se z njim dogaja vse najslabse. upaj da imas gusasto puso, drugac bos mel se s cilindrom veeeelke stroske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj en k me pr moji bitki z kojni(pa si razlagejte to kor čte :lol1: ) podpera. Glede bata pa se že počasi prvajam da bom mogu kupt novga. Upanje mam pa še vseen . ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL

to drugaš samo piše tko (pomoje niso uradni podatki)

ker jih imajo tudi vse aprilije 125 toliko (tko da ne preveč verjet)

ja v resnici pa majo mitoti (letnik 95-98) 35-37KM ker to so stare verzije k majo še 7speed, mikuni 35 frgazar .............. grejo pa zalo dobr (mito ma še stabilizator-medtem ko še nisem zasledil 125tke z stabilizatorjem)

tale post sm spregledal. :)

glede tistega o aprilii - vidim d se nisi primerjal odprte aprilie in odprtega mitota face to face - verjemi - cisto izenacena sta. aprilia naj bi imela na papirjih "33+" konjev, mito pa 35. .) mogoce sta enaka ker je bila aprilia bolje zlaufana, mogoce zaradi 15 kg manjse mase, ne vem. a bila sta izenacena (oba riderja sta bila novinca, oba tezka 60 kg).

noben serijski mito nima vec k 35 konjev. tudi stare verzije ne. tudi tiste s sedmimi prestavami ne. tudi tiste z mikunijem 35 mm ne. pa ce ma stabilizator ne gre zarad tega nic boljs, to pomeni sam to d je brez njega zlo zivcen motorjcek. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene sam še neki zanima, na mojmu mitotu naj bi bil izpušni ventil malo čuden. No tko je mašina se že v 6 ne zvrti do konca kaj šele v 7. najbrš se ventil ne odpre do konca. No uglavnem zanima me če se da to kako uštimat, al je edina možnost da novga nabavem, k nov ni glih tko poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah no zok govorim iz izkušenj saj je moj frend mel mitota (serijskega letnik 97)

pa še en je mel aprilijo (to so pa različne - ene grejo 160kmh druge pa 180kmh-ne vem zakaj) mito je pa letel 200 po števcu! tko da iz mojih izkušenj gre aprilija malo slabše (mogoče zaradi 6 prestav)

ja kakšno aprilijo pa ti mislš? a samo odprt avspuh al še kšn frgazar menan pa kit?????

ker odprta se mi zdi da so to samo blokade ven vzete.

LP Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah novga se ne splača kupovat.

verjetno je to da šeste prestave ne zvrtiš dovolj dobro (pr mojmu frendu je šlo do 13500rpm pa mu je pol še sedma mal dala-mislm hitrosti :D :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!