Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Jst ga u 6 ne dobim čez 9k!!!! Pa lahko tiščim kukr čem in prej k šaltam grem vedno do rdečga polja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe poj pa ne vem kwa je???

ker letnik pa maš? mogoš maš še 28 frgazar???

sam ne verjamem poj pa more bit nekej narobe :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ispušen ventil se ne odpre do konca, pol mu pa moči zmanka. Isto dela rečmo pr mejhnih obratih. Nima nobene moči, rečmo če mam 2 gor pa če se u hrib ustavem, sigurno ne bom lepo spelov. Je treba že oreng kuplengo stiskat, pol pa tul pa ne gre nikamor. No to kaj je narobe jst vem, k mi je en mehanik razložu, mene sam zanima če se da to sploh popravt, kaki zok bi zdele prov pršu ;) Aja motor je 95l pa mikuni frgazer ma, men se zdi da 35

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak morm rect da sm vesel da spet tolk o mitotih govorite!Ampak jest se zmer verjamem da je mito najhitrejsi 125ccm cestak!Mi smo pa uglavnm delal primerjavo in je biu mito dalec spredi!odvisn kok je biu un mito dobr!MITO ruls!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah no zok govorim iz izkušenj saj je moj frend mel mitota (serijskega letnik 97)

pa še en je mel aprilijo (to so pa različne - ene grejo 160kmh druge pa 180kmh-ne vem zakaj) mito je pa letel 200 po števcu! tko da iz mojih izkušenj gre aprilija malo slabše (mogoče zaradi 6 prestav)

ja kakšno aprilijo pa ti mislš? a samo odprt avspuh al še kšn frgazar menan pa kit?????

ker odprta se mi zdi da so to samo blokade ven vzete.

LP Jan

ja, po stevcu... ...sej ves, kaki so mitotovi stevci... :lol1: :lol1: :lol1:

je vec vrst aprilij - take z 28 mm uplinjacem, in take z 34 mm uplinjacem z ovalnim difuzorjem (sirina 34 mm, visina 37 mm, kar je ekvivalentno uplinjacu premera 37 mm). prva gre 158 km/h, druga 173 km/h, seveda realno, in ne po stevcu. to je po mitotovem stevcu okoli 190-200. :D :D :D

odprta aprilia - s tem mislim brez vseh blokad. .)

glede izpusnega ventila - odpret, spucat, pa nazaj sestavt. zgleda da je zablokiran, tako da pod nizkimi obrati ni do konca zaprt da bi imel vec navora, pod visokimi pa ni do konca odprt, da bi imel vec moci. .) toda to je le moje predvidevanje, moral bi v zivo videt, kok zadeva izgleda. :hmm: ...ceprav lahk tud z do konca odprtim ventilom v breg speljem normalno - pac prakticiras dirkaski start, sam pazit mors, d sopotnika ne zgubis - tud to se mi je ze zgodilo... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do 97l majo vsi sedem, pol naprej naj pa ne bi mel, čerpov sm tud že slišu za 99l z 7 prestavam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest vm povem kakšni so mitovi števci!Moj frend je mel cagivo mito,števc mu je pokazu maksimalno 190km/h,za njim pa je vozu yamaha virago 1100 po njegovmu števcu pa je pokazal 185km/h!tko da ni vse res kar eni pravjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do 97l majo vsi sedem, pol naprej naj pa ne bi mel, čerpov sm tud že slišu za 99l z 7 prestavam.

za 99 sm zihr da ma 7 brzin

lp, boris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja eden moj prijatu ma cagivo mito EV letnik 99 pa ma 6 prestav je pa res da skoraj letnik 2000....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ql ql!

A zdej pa ne delajo vec cagiv mito? sm zadnc gledu u en cenik pa kr ni blo modela mito... kwa je zdej to? :?

Aja pa kok kej stane nova mito? al pa ksn let stara?

Uzivite....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cagiva mito letnik 2001 naj bi bil zadnji model, katerega so v tovarni naredili, potem so z proizvodnjo mitotov prenehali, nej bi pa še vedno delali rezervne dele za mitota...

LP :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da so jih spet začel delat,ker so tudi na njihovi internet strani modeli 2004 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na uradni strani www.cagiva.it je res še vedno mito. K pa v trstu uprašaš če se dobi novga te pa uprašajo če si z lune. Drgač z rezervnimi deli sploh ni problema. Sam cajt morš met da se v trst do parlottija zapeleš, tm pa dobiš tud original šravfe če jih rabš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no men ni jasno kako to, če so jih nehal delat, da so na strani http://www.bikez.com navedeni vsi modeli(00,01,02,03,04). K mal bi blo čudno če bi sam prekoperal podatke pa napisal da je novejši letnik. :?

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!