Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Eno novo vprašanje: a je to res, da maš potem lahko probleme, če daš na cagivo športni filter??? MEn zdj razlagajo, da mašina pol rada zariba??

Res imaš lahko probleme, ni pa neizvedljivo. Pridobiš skoraj nič, al pa še raš kaj zgubiš. Edino zvok je potem bolj mukajoč. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HM... danes sem motor peljal na servis in naročil še športni filter!

Zraven pa še nastavitev fergazorja in izpušnega ventila!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

frend ima tud mito,in mu je včasih kar naenkrat zamorila-malo pavze,in spet naprej.zdej mu pa že dolg dela k urca.cagiva mito-resnica čaka:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

frend ima tud mito,in mu je včasih kar naenkrat zamorila-malo pavze,in spet naprej.

Kdaj pa je zamorila??? Imel sem par malih problemčkov-motor je dolgo stal preden sem ga kupil(mašina zamorjena,...) In preklet motor ni hotel prek 140!!! Zdaj potegne hitro do 170, potem pa za 7 še ne vem koliko bi se razvrtela-na cesti je še sneg(to semdanes preskusil) :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HM... danes sem motor peljal na servis in naročil še športni filter!

Zraven pa še nastavitev fergazorja in izpušnega ventila!

Kam pa si peljal na servis če ni skrivnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokade so pa najbrz tam kjer je normalno.

Avspuh, filter :arrow: fergazer, mogoče pa še štrom in premajna diza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa daj ne moreš gledat na vsak dl ki ga motor več spije, čče bi rad da gre bolj mu ne moreš porabe gledat, če ti je to toliko pa tiho bodi pa se z zaprto furaj!!!! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej možen odgovor na vprašanje zakaj crkne in spet pržge? moja je tud tko srala poj sm pa tank spucal in je blo dobr,če pa se slučajn kšnmu na cest nardi da crkne naj proba pihnt v cevko za bencin,pr men je to uspel zmeraj,če pa se že zgovarjamo o 125-kah je pa CAGIVA zakon med njimi,še posebi moja he,he,he leti 185 na uro,frgazer ma 35 mikuni pokur pa od 4.2l(90km/h) do8l(prbijanje v klance),kar pa govorijo glede ribanja pa mislm da je bedarija,ribne sam tistmu ki špara z oljem.

by the way:a kdo kup??

poglejte med oglase! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tud men se zdi da jih ma več,a maš ta prav izpit za ta motor ker jest mam sam za 11kw,pa so me ustavl in sem dobu sodnika,zdej pa prodajam in čakam na kategorijo brez omejitev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zajeban svet! a si slučajn opazu da CAGIVA od 6000 do 8000 obratov zlo,zlo čudn vleče,pa so mi tud drugi lastniki CAGIV rekl da je pr njih enak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja prva prestava je tud čudna pr cagivah,drgač pa tud ostale prestave pri 6000-8000 obratih zlo čudn vlečejo kakšno sekundo ali dve,pa še to kakšne zobnike maš gor(število zob)?,ker to precej vpliva na to ali se ti 7 prestava razvija hiter ali počas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Števila zob ti ne vem z glave povedat-tolk kot jih je originalno! 7 se pa kar hitro razvije, čeprav še nisem nikoli do konca čakal! pomoje bi morala it do ene 180! no, pa lahko noč-za danes :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvo taktni motorji so bolj za en kurac :!: Res da dobr vleče sam pa tudi temu primerno kuri, pa še olje morš vedno sabo nosit če geš na daljšo pot. Za povrh je pa še vzdarževanje zalo drago npr. kvalitetno olje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha kučan,cagiva ma prov!sicer pa,povej kdaj si naredil tako turo da si mogel dolit olje(govorim seveda če imaš prikljopleno črpalko).s pety-jam sva naredila 825 km naenkrat in če me spomin ne vara mi je požrlo skoraj 3 dcl ojla-drži pa liter in pol!

sicr pa zdej lahko zwaitaktarje šinfaš k si brez...jst bom pa to sezono še mal 'trpel'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!