Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ja sliko od moje cagive...hehe

ubistvu bom jst cagivo dobu šele marca 2006 tko da boste lohk takrt komentiral...sej če bi ti dau svojo gor al kar pač že vozš bi blo tud zanimivo..hehe

a pa ste vi opazil da pol leta nazaj približno ja mela tema cagivo mito 125 ene 30 strani več k aprilia zdej se pa u temi od aprilije mal več pogovarjajo k kle...ej k u mrtvašnci

ja lahko bi dau sam je že stara k zdaj pridejo plastike s štrihanja

ja ok 30 strani več sam poglej kok ogledov ma kera tema :P :OK:

PICT0034.JPG

PICT0031.JPG

PICT0032.JPG

PICT0033.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej k0ci a je to res tvoj mito??

k v kotu piše www.mito125.de..al si ti iz te strani dol slike potegnu???

drgač je pa hud...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lustkan... sam rdeca :BUA: :doze: :P sam uno nalepko od save na zadni nihajki dol fukn... ni ql :lol1:

aja pa ta tema ni tok obsirna k nima tok folka cagiv... RSk je vec... no ja al se pa kvarjo vec :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej k0ci a je to res tvoj mito??

k v kotu piše www.mito125.de..al si ti iz te strani dol slike potegnu???

drgač je pa hud...

weerus ta mito je moj ka sm jst poslou temu slikce da jih mam na mito.de :D drgač ti jih lahk pošlm na meil brez tega če ne vrjamš

pa niti ni še hud.....hud še bo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej k0ci a je to res tvoj mito??

k v kotu piše www.mito125.de..al si ti iz te strani dol slike potegnu???

drgač je pa hud...

emm nemci nimajo od save nalepk :slap:

p.s.: MOJ 1000 POST!!! :D zdj pa use vem :P

a fotke? jah nobenih novih ni... sam tele stare -->

post-4450-1132511654_thumb.jpg

post-4450-1132511694_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm napisu da se mu opravičujem!!!

ej mte ti bi tud lohk kšno slikco od mitota gor prlepu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tista sava nalepka je že bla gor k sm ga kupu sm je takoj dol letela :D pa zdaj bo živa rdeče barva plastik k ta bol na oranžno vleče

ej mte zdej si pa tok pamtn da ti kr škod :P :D :lol1:

ja zakon črna

ej mte k si ti to novo kupu k teh črnih u slo skor ni ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če jst prou vem je novo kupu...

ej folk kok pa grejo mitoti letnik 2000+????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nova... 05 letnik... zdj k je zablokirana gre 120-130, cez trojane dol je slo tud 140 :kva2: sam se prou vid da nima moci... pospeski niso tist kar bi mogl bit pa tud 6te ne zvrti, tko da pol k odprem bo pestro :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mte kako ga boš pa odprl??pa kok $$$ ti pride??

o auspuhu so pa že enkrat debatiral pa je originaln čist hud...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam iz izpuha se blokada pobere, nastela fergazer in iz bogih 10kW jih ma kr od 1x 24 ;) simple as that... na prvem servisu spomlad jo odprem... :) drgac pa pride 1,3mili... :wacko: bomo vidl za kok jo bom prodau cez par let :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in kdo bi znou nastelat fergija...a to ga h enmu na servis peles pa ti tm nardi ...al to lohk enmu kle s foruma k vsi tok obvladajo??a pol mas pa kr 24kw??hm to se pa lepo slis...hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sj se sam z enim vijakom na feragzerju igras k ti odmerja mesanco benz-zrak... sam problemcek je k jst nimam pojma kasna je taprava mesanca, pa se motor je u garanciji... tko da nej kr un na servisu zrihta :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in kdo bi znou nastelat fergija...a to ga h enmu na servis peles pa ti tm nardi ...al to lohk enmu kle s foruma k vsi tok obvladajo??a pol mas pa kr 24kw??hm to se pa lepo slis...hehe

to si doma uzames cajt pa nastelas, pa se naucis se. jest sm rabu dobre pol ure pa sm celga nastudirou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sj se sam z enim vijakom na feragzerju igras k ti odmerja mesanco benz-zrak... sam problemcek je k jst nimam pojma kasna je taprava mesanca, pa se motor je u garanciji... tko da nej kr un na servisu zrihta :grim

hehe ka pa diza ? :P a se bo kr sama povečala ? :angry:

pa tut štelanje fergija ni tko enostavno - je treba zrak pa bencin posebej naštelat pa za prosti tek moraš tut štelat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kpaj problem? itak ti pise v service manualu kok mors kej odpret. no ja, vsaj men...no ja dize na mojmu ni blo treba menjat k je itak mikuni 35 :> :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sj se sam z enim vijakom na feragzerju igras k ti odmerja mesanco benz-zrak... sam problemcek je k jst nimam pojma kasna je taprava mesanca, pa se motor je u garanciji... tko da nej kr un na servisu zrihta grim.gif

heh res je samo tu je potrebna natančnost pa diza tudi kr fajn večja ... :> se pravi da je pol tudi poraba fajn večja drugače pa najbolše da se orentiraš po svečki... ter če je motor ogret pa ko daš z mesta gas mora obratometer enakomerno naraščat ... mislim po posluhu saj se takoj čuje če motor zaliva al pa dobi preveč zraka ... aja pa fergije sploh ni na izi štelat .... moreš met potrpljenje pa živce ... aja pa še z iglo se treba igrat :D

aja pa mikuni 34mm polek main jeta še MAX jest mislim zraven normalne dize še stransko dizo ... nisem pa ziher :D

Popravljeno . Popravil [2fast4u]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!