Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

poglej če maš stikalo ON/OFF na ON :D jz sem enkrat gledal zakva noče pržgat,...pol sem opazu zakva :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luč mi dela! vergla pa nea !!! Kaj je to krivo da nea vergla ??? zaj nea vem kak mora bit čok (gor ali dol) ? pa sveča nea gre čisto not za zašraufat ,(sn že malo na silo not šraufo)....res več ena vem kaj naj naredim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luč mi dela! vergla pa nea !!! Kaj je to krivo da nea vergla ??? zaj nea vem kak mora bit čok (gor ali dol) ? pa sveča nea gre čisto not za zašraufat ,(sn že malo na silo not šraufo)....res več ena vem kaj naj naredim

sveče ne na silo notr šravfat, ker lahko poškoduješ notranji navoj in pol boš meu probleme!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizdo.....pa se mi je zdelo nekam čudno da mi sveča neakm poševno not stoji !!! kaj te naj zaj naredim ???

najraje bi ga skup zlomo !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizdo.....pa se mi je zdelo nekam čudno da mi sveča neakm poševno not stoji !!! kaj te naj zaj naredim ???

najraje bi ga skup zlomo !!!

svečo dej vn (počas odšravfej) pol pa z baterijo posvet notr v cilinder, pa mal poglej navoj. če je navoj pobran boš mogu kapo cilindra dol odšravfat, pa nest nekomu, ki ti bo uvrtal nov navoj in pa vstavil helikol vložek. tako popravilo stane okol 5.000 sit, če pa ti to delajo v uradnem servisu, te bo pršlo pa okol 20.000 sit!

no uglavnm počas odšravfej, pa poglej če je navoj obrablen, pa upej da je navoj še ceu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je baterije še, pol je kaka žica se odklopla, poglej mal kable, poglej kje maš zaganjač in vse ostale kable, tisti hitri izklop ne sme bit na off!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.jest sm meu probleme z akumulatorjem, ker mi ni delal zadnji smerokaz...lepo sem se pelou akumulator se je praznil (brez moje vednosti :> ), a probam zaverglat pa nic. mrtev. tko da predlagam da pregledas mal tam okol zmogovcev.

2.samo upas lahko da ni res kaj narobe z navojem, ker ce ti je ksn delcek navoja padu u cilinder je lahko ribnu. upam da ni nic hujsega :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm meu srečo, da ko se je svačka odšravfala (k so jo na servisu postran notr dal) da so se okruški navoja zapekli(prilepili) na navoj svečke in da ni nobenih okruškov pršlo v cilinder!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti ne vergla poglej varovalke. jaz sem enkrat čudno nazaj noter prišravfal štarter in mi ni verglal ampak je samo varovalka kliknla ko sem hotel zagnati motor. vzami ven štarter (na sprednjem delu mašine čisto spodaj, taka valjasta reč, odšravfati ga moraš pa na levi strani motorja, saj boš videl) in spucaj kontakte ker mogoče se ne dotika okvirja - mase

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v primeru če ti je zaribo pa rabiš 125ccm celinder mi reči mam viška :>

am.. mam pa eno vprašanje:

kak naj vem da je sklopka zanič ?

jaz sem jo razdr in me zanima koliko more bit one mase ko so one male lamel... kaka debelost če slučajno ve kdo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja probaj se zapelat in boš videl :D

če se pa ne morš pelat pa daj v brzino (prvo) in porini motor naprej. če ga ne boš mogel je verjetno še dost mase, drugače ne

to je samo moja teorija nevem pa če deluje, ker še nisem probal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to bi se poznalo če bi sklopka bla fejst v ku*** če pa malo drsi pa ni glih to kaj preveč vidno pomoje razn pri voznji ...

am.. naprimer ko zjutraj vkurblate motor ... nato pa date v prvo brzino a vam ga cukne na prej kaj ? mislim čisto malo ... al normalno motor ostane na mestu ?

aja še nekaj katero olje uporabljate za v mašino ?

Popravljeno . Popravil [2fast4u]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmz.. normalno morejo ... tako ko pri avtih in ostalih motorjih ter mopedih ... sicer pa nevem zakaj ti zaradi žmigavcev nebi delalo jaz jih nijam pa akomulatorja tudi nisem imel in sem se normalno vozo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam previm da ce ti en zmigovc ne dela, ni sklenjen tokokrog in se akumulator ne fila...torej, ne mores zaverglat mopeda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti prehitr delajo maš prešvoh žarnce not, zameni jih z malo močnejšimi

štarter je tukaj: na sprednjem delu mašine čisto spodaj, taka valjasta reč, odšravfati ga moraš pa na levi strani motorja, saj boš videl

v mašino sem tankal ( po priporočilih motosvetovcev :OK: ) motul transoil

sam previm da ce ti en zmigovc ne dela, ni sklenjen tokokrog in se akumulator ne fila...torej, ne mores zaverglat mopeda

jah čak kako pa pol drug žmigovc dela če ni toka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne :> ce ti ne dela edn zadej, delata sprednja in obratno...prazni akumulator se, fila pa ne :> probej

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da če ti en žmigavec nea dela ni nič povezano kolk js vem. kr ko me je vrglo pa se mi je en žmigavec bek odlamal se je akumolator še kr filal naprej sam da mi pol na tisti strani še drug žmigavec ni delal. sicer je to blo na nsrki je pa vrjetno pr vseh isti sistem naret glede tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k sm meu jest prazn akumolator so mi tud delale luci pa use... sam mi je pa tud przgau ce me je grcar porinu (lol). aja pa choke mora bit cist dol --> odprt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k sm meu jest prazn akumolator so mi tud delale luci pa use... sam mi je pa tud przgau ce me je grcar porinu (lol). aja pa choke mora bit cist dol --> odprt

:nono: jst nism tebe NČ porivov. porinu sm sam motor, da je užgau :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!