Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

jest sm pa dons kupu modre pozicijske ledice :> zdj morm sam she iznajdt nacin kko jih najlazi menjat ce me kaps ustau hehe :>>

ps.: pomoje bom meu notr 4 ledice (2 modre za sminkirat + 2 bele za preklopit pred policajem haha)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm pa dons kupu modre pozicijske ledice :> zdj morm sam she iznajdt nacin kko jih najlazi menjat ce me kaps ustau hehe :>>

ps.: pomoje bom meu notr 4 ledice (2 modre za sminkirat + 2 bele za preklopit pred policajem haha)

kupi si dvopolno stikalo: na sredini imaš nulo (nič ne dela), na eno stran imaš prižgane navadne pozicijske luči, na drugo stran pa diode

post-9362-1134058248_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tenx bom probal. zj morm sam she ugotovit kko spravit 4 lucke tja kamor spadata samo dve :> pa da b lpo zgledalo ...no sej bo :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej gapi

kokr sm jst zvedu mam tvoj bivši motor :P

pa ga morm prepisat, k je še na tebe pisan. sej sm že vnesu tvoj msn pa se bova zmenla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk poslušte kero idejo sm dobu(ubistvu je predlagu koci..hehe)

jst bi kupu enga mitota s totalno zgonjeno mašino pa bi pol uzeu novo mašino pa bi skupi sestavu nova mašina je pa kao 600-800evrov...pa kok bi biu pol zjeban mito...zjebana mašina ostalo mora bit vse vredu...pa letnik tm okol 2000+

a se splača to??kaj mislte??

zdei se pa razpište!!!

lp weerus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ja recimo...sam racunej da ce je masina zgonena je tut najbrz se klej druzga zanic, pa pol mors se vse homologirat pa prjavt ker je serijska stevilka motorja druga. pa mislim da ni velik mitotov letnik 2000+ k so tok fejst zgoneni, pa pomoje te she vseen manj pride ce das samo generalko delat. drgac pa srecno :>

jes sm pa zdele zvrtou se dve luknci u luci tko da mam zdej 4 pozicijske luci (2 modre, dve supr bele :> ), ki se preklapljajo v odvisnosti od policajev hahaha

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pa na tehničnem ti pogleja samo številko ki je na štelu motorja nena pa ti gleda številke ki je na mašini ali pač ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes sm pa zdele zvrtou se dve luknci u luci tko da mam zdej 4 pozicijske luci (2 modre, dve supr bele :> ), ki se preklapljajo v odvisnosti od policajev hahaha

hm ???? a ce mas plavo ti znajo kapsi tezit ??? oz .... a ti napsiejo kej kazni??? ne kr jst mam na motorju tud plavo pozicisko pa frend ma tud na avtu plavo pozicisko in je ful hard :) .....

aja glede seriske na motorju pa ti jo pregledajo ..... drgac pa lej .... lahko nardis tko k si reku samo da blok motorja das odune prejsne masine tko da bo seriska kul .... druga moznost pa je da stevilko pretolces ce se da ...... in tretja moznost pa je da tist stevilko da nekomu ulit .... pa nanovo nardis doma sam stevilke :)

predlagu bi tretjo moznost ce bos ze to delu ... kr itk ni niti videt ko ti zalije sam pa mors bit natancen pri izdelavi seriske. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ???? a ce mas plavo ti znajo kapsi tezit ??? oz .... a ti napsiejo kej kazni??? ne kr jst mam na motorju tud plavo pozicisko pa frend ma tud na avtu plavo pozicisko in je ful hard :) .....

jap, 30 jurjov je kazn ce te kaps dobi...zato mam pa stikalo :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, 30 jurjov je kazn ce te kaps dobi...zato mam pa stikalo :>

KKKKKKEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJ ????????????????????????????????????????????? ma jaaaaaaa mooooo ku so glupi :( pol bom raj premenjal kr nimam lih prevec kesa za ga drzavi dajat mrnjahm ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KKKKKKEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJ ????????????????????????????????????????????? ma jaaaaaaa mooooo ku so glupi :( pol bom raj premenjal kr nimam lih prevec kesa za ga drzavi dajat mrnjahm ......

ja ja znajo ful težit js k sm meu še skuterja, sm mel dwe led diodi modri gor me je kaps h kraj postawu ampak me je sam upozoru res je bil faca, mal pred kamnkom :OK: sam baje pa da je kazn okol 10 k :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja znajo ful težit js k sm meu še skuterja, sm mel dwe led diodi modri gor me je kaps h kraj postawu ampak me je sam upozoru res je bil faca, mal pred kamnkom :OK: sam baje pa da je kazn okol 10 k :BUA:

bed ......... :( pa zakaj to ??? sej vazn je da te vidi a ze je poziciska .... jaoO? ??? kar neki ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašina je po novem potrošni material, tako da lahko menjaš kolikor ti paše, samo mora pa biti enaka kot je bila not serijsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj noben ne pove nič glede tega kar sm uprašu??

zanima me če bi bilo možno oz ali bi se splačalo kupiti mitota z zjebano mašino in bi potem dal mašino gor ki bi jo kupil posebej...(novo mislm .stane pa okoli 800evrov)

povejte kej no...

pa a bi se dalo to registrirat??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bi se dalo registrirat, saj motor lahko spada pod potrošni maretial. Če pa bi te ceneje prišlo pa nevem :) . Samo pomoje je skoraj isto, če narediš na motoru generalko, kot pa novi motor kupiš, edino če bi te generalka stala toliko kot novi motor, samo to dvomim, da je tak drago.

Lp

Popravljeno . Popravil SiMoN`
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj noben ne pove nič glede tega kar sm uprašu??

zanima me če bi bilo možno oz ali bi se splačalo kupiti mitota z zjebano mašino in bi potem dal mašino gor ki bi jo kupil posebej...(novo mislm .stane pa okoli 800evrov)

povejte kej no...

pa a bi se dalo to registrirat??

Pa kaj sploh hočeš?

Sej imaš vse napisan!

A ti moramo še mi poiskat ker motor kupi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='12 Dec 2005 @ 16:06' post='612400']

ziher se bi dalo registrirat sej ko greš na tehničnega ti nena gleda številko mašine ampak šasije!

saj ne rabiš številke mašine

v homologaciji ti itq piše sam tip motorja

pri meni: 8P-F 125, AO (8P-F -tovarniška šifra, 125 -prostornina, AO -voziš lahko z izpitom A vendar omejitvijo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!